Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Spółdzielnia Mieszkaniowa

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 18:19

Kochani gdybyśmy byli we wspólnocie to płacilibyśmy mniej.Nie musielibyśmy utrzymywać tyłu osłów i posłów w spółdzielni.Ja wiem że jedna osoba pracująca w spółdzielni na wszystkich pluje jadem,że będzie gownoburza.Ale czy muszą mieć nas mieszkańców Wasilkowa za takich co liczyć nie umieją..Mieszkańcy bloków pomyslcie logicznie czy nie lepiej nam byłoby należeć do wspólnoty..Pozdrawiam rozbujnikow

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 19:24

Kochani gdybyśmy byli we wspólnocie to płacilibyśmy mniej.Nie musielibyśmy utrzymywać tyłu osłów i posłów w spółdzielni.Ja wiem że jedna osoba pracująca w spółdzielni na wszystkich pluje jadem,że będzie gownoburza.Ale czy muszą mieć nas mieszkańców Wasilkowa za takich co liczyć nie umieją..Mieszkańcy bloków pomyslcie logicznie czy nie lepiej nam byłoby należeć do wspólnoty..Pozdrawiam rozbujnikow

....rozbójników :)

#3 ~biały~

~biały~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 19:59

Bloki się zestarzeją , albo ulegną dewastacji,  degradacji, zostanesz obciążona solidarnie kosztami,  zechcesz  wrócić do Spółdzielni, ale S-nia nie przyjmie

#4 ~Liska~

~Liska~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2018 - 18:55

Z roku na rok sukcesywnie jest podnoszona cena funduszu remontowego.A Ci co są we wspólnocie i mieszkają w 11 letnich blokach i tak płacą podobne jak ktoś kto mieszka w 2-3 letnich blokach należących do spoldzielni

#5 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2018 - 18:56

Rozbujniki pisać coś..Płuc jadem...

#6 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 17:00

Radzę poczytać o wspólnocie.

#7 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 07:30

Zamiast wylewać żale weź się za organizację wspólnoty w swojej nieruchomości

#8 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 10:12

Nie zapomnij koleżanko od wspólnot,że ogrzewanie mamy z kotłowni gazowych a utrzymanie takich kotłowni to grube pieniądze ale to na marginesie. A jak uważasz,że FR na poziomie 1 zł lub niższe to duże pieniądze to gratulacje. Porównaj ceny z innymi Spółdzielniami i innymi wspólnotami.  

#9 ~risk~

~risk~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 13:21

Wspólnota :) :) :)Niejednemu już bokiem wspólnota wyszła.W życiu.No ale proszę próbować.Może w "młodzieżowym" bloku się uda?

#10 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 16:59

Czynsze nie są wygórowane. Fundusz remontowy na minimalnym poziomie. Ba razue jest ok i nie ma sensu zmieniać. We wspólnotach to dopiero są przepychanki kto i za co chce lub nie chce placic. Np. tego z ostatniego pietra interesuje przeciek z dachu, tego z parteru nie. Natomiast to co boli tego z parteru, to inni mają gdzieś i mnożyć można te przyklady.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 18:01

tylko prezia wywalić a będzie uczciwiej

#12 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 07:26

tylko prezia wywalić a będzie uczciwiej

wywal powodzenia

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 08:30

Mieszkałam w Białymstoku i tam do prezesa się dostać to graniczyło z cudem. W Wasilkowie jest całkiem odwrotnie Prezes jest zawsze dostępny z każdym problemem można się do niego zgłosić zawsze wysłucha i pomoże. A co do czynszy to płace 30% mniej niż w Białymstoku.  

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 10:00

Może dlatego, że w Białymstoku są trochę większe osiedla, niż w Wasilkowie, więc interesantów pewnie też jest więcej. :)

Wasilkowski prezes ideałem nie jest - i daleko mu do tego.

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 11:11

Może dlatego, że w Białymstoku są trochę większe osiedla, niż w Wasilkowie, więc interesantów pewnie też jest więcej. :)

Wasilkowski prezes ideałem nie jest - i daleko mu do tego.

Pewnie Ty jesteś ideałem :-). Ale najlepiej siedzieć przed kompem i wszystkich krytykować. 

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 15:51

Z roku na rok sukcesywnie jest podnoszona cena funduszu remontowego.A Ci co są we wspólnocie i mieszkają w 11 letnich blokach i tak płacą podobne jak ktoś kto mieszka w 2-3 letnich blokach należących do spoldzielni

W nowych blokach tylko wspólnota. Nowe bloki płacą za remonty starych. Na całej Kruczej powinna być wspólnota.

#17 ~A~

~A~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 17:25

W nowych blokach tylko wspólnota. Nowe bloki płacą za remonty starych. Na całej Kruczej powinna być wspólnota.

Tak, tak powinno być. Bo jak każdy wie, bloki na Kruczej zawsze będą młode, piękne, niezniszczone i nie wymagające remontu, a stare na Kościelnej od momentu jak je wybudowali były brzydkie, stare i sypiące się. 

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 18:25

Pewnie, już nie raz to proponowałem. Spółdzielnia to przeżytek.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 13:40

będą zmiany w zarządzie spółdzielni. wie ktoś kto będzie kandydatem? trzeba zbierać jakieś podpisy?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 10:43

jest jakiś wniosek o odwołanie, a kto będzie kandydatem?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych