Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Spektrum Wrocław -opinie

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~lucyna~

~lucyna~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 08:34

Witam :) Ostatnio mam mały problem z widzeniem byłam u okulisty na badaniu i okulistka podejrzewa jaskrę, muszę poszukać teraz jakiś ośrodek gdzie zrobią mi typowe badania czy faktycznie to mam, i jak tak to zajac sie dalszym leczeniem i wpisałam sobie w google najpliżej wyskoczył mi ten spektrum we Wrocławiu ale jeszcze nigdy tam nie byłam. Jakie są wasze opinie na ich temat robią dokładnie badania itp. Można im zaufać? Wiecie może czy też robią badania na jaskrę na nfz/

#2 ~enas~

~enas~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2017 - 18:36

Mają umowę z NFZ, ale czy konkretnie te badania robią to nie wiem, najlepiej zadzwoń i zapytaj, mają numery na stronie.

#3 ~lucyna~

~lucyna~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 09:41

dzięki enas  tak już mam ich namiary właśnie zamierzam zadzwonić :) tylko pytam może ktoś po prostu miał do czynienia z tą placówką i jaskrą. I podzieli się doświadczeniami bo wiadomo w rzeczywistości to trochę inaczej wszystko wygląda....

#4 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2018 - 15:12

Lekarze sa ok, ale reszta to żenada, płacisz dużo za wizyte, przychodzisz na godzine i zawsze dwie godziny czekania na korytarzu z tłumem innych pacjentów umowionych na tą samą godzine, fabryka kasy dla lekarzy

#5 ~Mania~

~Mania~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 23:34

Nie zgodzę się, może źle trafiłeś. Ja czekałam do tej pory max pół godziny, ale nie mam z tym problemu, poślizgi zdarzają się wszędzie. Za to wiem, że pracują tam profesjonaliści, na których warto poczekać, np. Ćwirko dostał ostatnio nagrodę, najlepszy okulista na Dolnym Śląsku. A ceny?Szczerze mówiąc, to są jak wszędzie...

#6 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 08:37

Hej ja mam wizyte 28 lutego u Dr anny barc konsultacja operacji zeza. Czy ktos mial doswiadczenia w tej klinice. Czy polecacie?

#7 ~wiola~

~wiola~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 00:14

Tak, mój siostrzeniec miał operację zeza w spektrum. Wszystko ok, wczesniej bardzo mu jedno oczko uciekało. Jak masz jakieś konkretne to pytania to pisz, jesli sama nie będę wiedziała, to przekaże siostrze

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych