Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Spektakularna akcja białostockiego schroniska

90 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~~nika~~

~~nika~~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 11:39

Tak na pewno schronisko jest ostatnim miejscem poszukiwań psa :-) Bo przecież jak komuś zwieje pupil i błąka się po mieście jest odławiany i zawożony do supermarketu :-) Albo wrzucany na prywatne posesje ;-) I w ogóle nie wiem dlaczego schronisko jest przepełnione Pewnie pracownicy w wolnych chwilach wraz ze strażą miejska kradną białostockie psy :-) Nie trzeba być pracownikiem żeby wiedzieć ze schronisko jest zapchane Wystarczy tam pojechać Zgadzam się że psy powinny być oznakowane Tylko ze nie każdy właściciel tego przestrzega Bardzo dobrze ze pani pupile są oznakowane Niestety jesteśmy narodem przekornym Każdy nowy przepis który nam coś narzuca od razu uznawany jest za zły i nieuczciwy

#82 ~~gosc~~

~~gosc~~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 12:15

CYTAT(Chead honcho @ 11.03.2010, 11:23:53) <{POST_SNAPBACK}>
Jeżeli właściciel psa mieszka poza Białymstokiem, w gminie gdzie nie ma obowiązku chipowania, co wtedy?

Za to sa obroze i identifikacja na obroze. Jaka dokumentacje ten niby wlasciciel pokazal aby potwierdzic ze to jego pies?

#83 ~Chead honcho~

~Chead honcho~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 12:44

CYTAT(~gosc~ @ 11.03.2010, 12:15:22) <{POST_SNAPBACK}>
Za to sa obroze i identifikacja na obroze. Jaka dokumentacje ten niby wlasciciel pokazal aby potwierdzic ze to jego pies?

Po zapachu może poznał?

#84 ~~Gosc~~

~~Gosc~~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 13:27

CYTAT(Amerykanin @ 11.03.2010, 07:08:26) <{POST_SNAPBACK}>
a w żadnym bądź razie, ale nie mam zamiaru tego udowadniać bo i tak ma użytkownik swoje już zakodowane, że kto nie przeciw schroniska ten jest pracownikiem. Tak z ciekawości tylko pytam czy celem pisania tak często postów nowych jest "podnoszenie napięcia" na forum... ale w sumie kierownikiem schroniska jeszcze nie byłem, czemu nie wink.gif

To dziwne ze czlowiek, ktory sam ma klopoty z prawem, przeciez jest jakies sledztwo w jego sprawie oskarza o kradziez innych. Bezpanski pies nie zostal skrad - roznica. Przeciez psa w schronisku wydano i pobrano za niego pieniadze. Wlasciwie dlaczego pies znalazl sie na stronie schroniska jurz po fakcie? I natychmiast pierwsze kroki po zaginieciu psa powinno kierowac sie do schroniska. Byc moze tak bylo, tylko pan O sledzac calymi dniami Dogomanie i wszystkie fora juz wienc sie odegrac. Bardzo prawdopodobny scenariurz.

#85 ~~gosc~~

~~gosc~~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 16:48

CYTAT(~Sprawiedliwa~ @ 10.03.2010, 07:33:59) <{POST_SNAPBACK}>
Jaka moja kwarantanna ?? blink.gif
Dziewczyno to, że napisałam coś w obronę schroniska to wcale nie jestem ich zwolenniczką. W tym wypadku popieram ich w 100%
Jeśli chodzi o karmę to nigdy nie będą psy zywione suchą karmą czy gotowanym ryżem z mięsekiem w schroniskach z prostej przyczyny - nie ma na to kasy. Czy Ty wogołe wiesz ile tego dziennie trzeba nie mówiąc miesięcznie i jaki jest to ogromny koszt?? Nie stać na to miasta!

Nigdy tego nie będzie choćby nie wiadomo kto był kierownikiem. Z UM dowiedziałam się, że jest jedna Pani łasa na te stanowisko więc może o to chodzi wygryść Pana Okulusa i wsadzić swoją koleżaneczkę. Jeśli nawet tak będzie to nie jestem pewna czy będzie lepiej.

Kto bedzie nastepna oferta pana kierownika? Tak wyglada kazdy chce jego glowe - a moze i jego stanowisko? Caly Bialystok chce go wygrysc dzisaj. Niedlugo cala Polska!!! Prosta Paranoia.

#86 ~malamut~

~malamut~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 08:45

CYTAT(~gosc~ @ 11.03.2010, 17:48:20) <{POST_SNAPBACK}>
Kto bedzie nastepna oferta pana kierownika? Tak wyglada kazdy chce jego glowe - a moze i jego stanowisko? Caly Bialystok chce go wygrysc dzisaj. Niedlugo cala Polska!!! Prosta Paranoia.

witam ponownie... nie zgadniecie Państwo kogo moja koleżanka własnie spotkała na ulicy... malamut, o kradziez którego zostałam oskarzona własnie znowu sobie bezpańsko biega po Białymstoku, bez obroży (ciekawe czy ma teraz choc chip?), za to z masą kleszczy... Dodam cos o czym do tej pory nie było mowy, pies nie jest kastratem.. to równiez nie jest okolicznośc łagodzaca...

#87 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 09:44

CYTAT(malamut @ 30.03.2010, 09:45:53) <{POST_SNAPBACK}>
witam ponownie... nie zgadniecie Państwo kogo moja koleżanka własnie spotkała na ulicy... malamut, o kradziez którego zostałam oskarzona własnie znowu sobie bezpańsko biega po Białymstoku, bez obroży (ciekawe czy ma teraz choc chip?), za to z masą kleszczy... Dodam cos o czym do tej pory nie było mowy, pies nie jest kastratem.. to równiez nie jest okolicznośc łagodzaca...

laugh.gif Pan Okulus wpadł we własne sidła biggrin.gif

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 09:49

No kurcze oliwa sprawiedliwa smile.gif

#89 ~malamut~

~malamut~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 09:50

CYTAT(gość @ 30.03.2010, 10:44:52) <{POST_SNAPBACK}>
laugh.gif Pan Okulus wpadł we własne sidła biggrin.gif

tak... i tak zadbał o dobro psa, ze nawet nie wymógł na Właścicielu obowiązku zachipowania go... Dodam, że oczywiście Pan psa nadal niegdzie nie ogłasza, iz zaginął

#90 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 13:21

No i gdzie jest teraz malamut? Kto i jak będzie tym razem kręcił?

#91 ~malamut~

~malamut~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 14:17

CYTAT(gość @ 30.03.2010, 14:21:05) <{POST_SNAPBACK}>
No i gdzie jest teraz malamut? Kto i jak będzie tym razem kręcił?

malamut jest w schronisku - mam nadzieję, że schronisko wyciągnie jakies konsekwencje... w koncu właściciel chyba podpisał zobowiązanie do opieki nad psem... w każdym razie ja podpisywałam... Został powiadomiony komisariat, który zorganizował najazd na mój dom..
a wyobraźcie sobie, że własciciel w rozmowie telefonicznej ze mną stwierdził, że "wykradłyśmy mu psa :/" szok...

W każdym razie mam nadzieję, że coś się wydarzy w tej sprawie, bo szkoda psa i tych szczeniaczków, które byc może dzieki niemu pojawią sie na świecie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych