Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Spalanie śmieci w domach.

39 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 20:50

Praktycznie codziennie w godzinach wieczornych 21-23 na ulicy lipowej i batorego w domkach jednorodzinnych palone są śmieci. Jest to bardzo częste zjawisko, nie da się otworzyć okna w bloku. Czy ktoś wie czy da się coś z tym zrobić?

To dobra nowina dla zakładów pogrzebowych :ph34r: :lol:

#22 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 07:03

Mieszkańcy domków jednorodzinnych palą w piecach ponieważ grzeją wodę do kąpieli, kuchni... Robią to wieczorem z prostego powodu, w dzień jest ciepło i powietrze zatrzymuje dym w kominie, nie ma tak zwanego ciągu. Wątpię żeby palili śmieciami, nie wiem jak rozróżniacie dym z drzewa, węgla, brykietu czy ekogroszku. Być może są też tacy, którzy palą śmieci, ale nie wkładajcie wszystkich do jednego "worka". Zamieszkującym bloki też ktoś wodę ogrzewa, pewnie jakby nie nagrzali byłby wielki płacz.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 07:19

Mieszkańcy domków jednorodzinnych palą w piecach ponieważ grzeją wodę do kąpieli, kuchni... Robią to wieczorem z prostego powodu, w dzień jest ciepło i powietrze zatrzymuje dym w kominie, nie ma tak zwanego ciągu. Wątpię żeby palili śmieciami, nie wiem jak rozróżniacie dym z drzewa, węgla, brykietu czy ekogroszku. Być może są też tacy, którzy palą śmieci, ale nie wkładajcie wszystkich do jednego "worka". Zamieszkującym bloki też ktoś wodę ogrzewa, pewnie jakby nie nagrzali byłby wielki płacz.

Smród plastiku i palonej gumy o świcie to wizytówka Czworaków kiedyś było to tylko zimą a teraz i latem i nie rozumiem tej argumentacji że oni podgrzewają wodę i co,ja mam za to płacić zdrowiem i życiem,przeciaż co roku umiera przedwcześnie prawie 50000 Polaków właśnie przez toksyczne powietrze,rąk i choroby serca to skutek palenia śmieciami i plastikiem.

#24 ~św,Piotr~

~św,Piotr~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 02:45

Najbardziej ekologiczny opał przygotowany do zimy.a przywieziony z PKP złożony w kostruh można zobaczyć na posesji róg Werpachowskiego i Kołodzieja-od strony południowej.Brawo ty, brawo ja. :D

To bomba ekologiczna na sąsiadów Trójka już ostatnio na tamiym świecie. :lol:

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 20:22

Dzisiaj było grzanie wody.Szok,Na osiedlu jak w krematorium :lol:

#26 ~Uwendzeni sąsiedzi~

~Uwendzeni sąsiedzi~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 17:46

Pewnie uruchomił program 'Morowe powietrze' :lol:

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 19:13

Dzisiaj było grzanie wody.Szok,Na osiedlu jak w krematorium :lol:

Właśnie,trzeba zmienić nazwę osiedla na Czworaki-Birkenau.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 18:07

Na reja znowu nie da się oddychać bo jakiś poj eb znowu pali w piecu jakimś ścierwem

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 14:01

A Wy nie znacie nr na Policje??? Czy nie dzwonicie bo chcecie zeby wasza rodzina dostala raka?

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 03:54

A Wy nie znacie nr na Policje??? Czy nie dzwonicie bo chcecie zeby wasza rodzina dostala raka?

Chyba do niemieckiej policji z czasów wojny, bo nasza tym się nie zajmuje i może wypisać dzwoniącemu 500 zł :lol:

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 22:19

Smród plastiku i palonej gumy o świcie to wizytówka Czworaków kiedyś było to tylko zimą a teraz i latem i nie rozumiem tej argumentacji że oni podgrzewają wodę i co,ja mam za to płacić zdrowiem i życiem,przeciaż co roku umiera przedwcześnie prawie 50000 Polaków właśnie przez toksyczne powietrze,rąk i choroby serca to skutek palenia śmieciami i plastikiem.

Czworakow? To u Hajnouce jeszcze sa czworaki? Czworaki u dziadow hajnouskich? Przeciez hajnouka to same dziady z czworakow.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 22:22

Ludziska, przeciez 20-30 lat temu wszyscy palilismy weglem i nic sie nie dzialo. A co teraz, wegiel be?

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 06:15

Ludziska, przeciez 20-30 lat temu wszyscy palilismy weglem i nic sie nie dzialo. A co teraz, wegiel be?

Mam ochotę odpowiedzieć ci dosadnie, ale się powstrzymam. Doradzam czytanie, obserwowanie i wyciąganie wniosków. I podpowiem: porównaj liczbę ludzi na Ziemi "20-30 lat temu" i dzisiaj oraz poczytaj o kumulacji gazów cieplarnianych i odpadów. Tyle na początek, żeby ci się mózg nie przegrzał.

#34 ~Mgr po WUMLU~

~Mgr po WUMLU~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 09:32

Dzieje się. Spalili wengiel i Ziemię podgrzeli aż do 50 stopni Celcyja.Teraz trzeba spalić zapasy plastiku.Może bendzie 100oC. :D :lol:

#35 ~prof Bak~

~prof Bak~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 09:37

Mam ochotę odpowiedzieć ci dosadnie, ale się powstrzymam. Doradzam czytanie, obserwowanie i wyciąganie wniosków. I podpowiem: porównaj liczbę ludzi na Ziemi "20-30 lat temu" i dzisiaj oraz poczytaj o kumulacji gazów cieplarnianych i odpadów. Tyle na początek, żeby ci się mózg nie przegrzał.

Gazy cieplarniane biorą się od  zachemiczonego jedzenia i od częstszego puszczania bonków. Jest ich więcej bo ludzi też wiecej :D :P

#36 ~Bączek~

~Bączek~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 09:53

MAM TE MOC, MAM TE MOC
BĘDĘ PIERDZIAŁ CAŁĄ NOC :D

#37 ~Pedro~

~Pedro~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 05:02

Co Wy z tymi czworakami. Zobaczcie co sie dzieje w godzinach 21-23 na lipoeej i na batorego. Nie nie to nie mgła bo jesień idzie tylko dym ze śmieci :)

#38 ~sołtys miasta~

~sołtys miasta~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 09:04

MAM TE MOC, MAM TE MOC
BĘDĘ PIERDZIAŁ CAŁĄ NOC :D

Bendom reaktywowane oddziały ORMO do patrolowania miasta pod kontem trucia szarej masy wyborczej. Dla tych co nie przestana palić śmieciami  bendom zamurowane kominy/powstaną kurne chaty/ lub drony wrzucą dynamit. :lol: :D

#39 ~sekretasz pizetpeer~

~sekretasz pizetpeer~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 01:20

Bendom reaktywowane oddziały ORMO do patrolowania miasta pod kontem trucia szarej masy wyborczej. Dla tych co nie przestana palić śmieciami  bendom zamurowane kominy/powstaną kurne chaty/ lub drony wrzucą dynamit. :lol: :D

Widzę że władza ludowa działa :D :D

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 18:08

Co Wy z tymi czworakami. Zobaczcie co sie dzieje w godzinach 21-23 na lipoeej i na batorego. Nie nie to nie mgła bo jesień idzie tylko dym ze śmieci :)

Tam są domki jednorodzinne a u nas na Czworakach na jeden komin wypada dwie rodziny a pod jednym dachem są cztery rodziny i czworak stoi przy czworaku czyli stężenie smoogu jest 4 razy większe niż u Was-ja to idę zimą na Lipową pooddychać świeżym powietrzem :-)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych