Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Spalanie śmieci w domach.

40 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 04:34

Praktycznie codziennie w godzinach wieczornych 21-23 na ulicy lipowej i batorego w domkach jednorodzinnych palone są śmieci. Jest to bardzo częste zjawisko, nie da się otworzyć okna w bloku. Czy ktoś wie czy da się coś z tym zrobić?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 06:25

Na Czworakach robią to samo za parę lat wszyscy pozdychamy na raka,taki chory kraj.

#3 ~Godc~

~Godc~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 10:13

Zgadzam się, na czworakach palą śmieci, a Ci którzy zdają za dużo worków do wywozu mają kontrolę!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 18:48

Głupotą jest palenie śmieci w klasycznym piecu. Poprawne i bezdymne spalanie domowych odpadów można uzyskać w tzw. "piecu rakietowym". Mam coś takiego zainstalowane u siebie w warsztacie samochodowym, polecam.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 04:53

Zgadzam się, na czworakach palą śmieci, a Ci którzy zdają za dużo worków do wywozu mają kontrolę!

O to ja tego nie wiedziałem,czyli jeden czy dwa woreczki śmieci a jak więcej to grzebią czy posortowane?To i ludzie wolą palić a hajnowianie będą chorować i umierać dzięki hajnowskim urzędnikami.Skandal!

#6 ~uwendzony~

~uwendzony~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 05:25

Praktycznie codziennie w godzinach wieczornych 21-23 na ulicy lipowej i batorego w domkach jednorodzinnych palone są śmieci. Jest to bardzo częste zjawisko, nie da się otworzyć okna w bloku. Czy ktoś wie czy da się coś z tym zrobić?

Jak przyjdzie sezon grzewczy to grzybiarz z Warszawskiej pali tak 'ekologicznie' że aż ciemno robi się na dzielnicy.Kotłownię postawił celowo  z dala od swojej rezydencji a komin jej sięga połowy sąsiednich piętrówek.Pełne zaczadzenie.Co robić? :lol:

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 12:22

A po co ktos ma palic smieci jak kazda nieruchomosc MUSI miec umowe na wywoz smieci a smoeciarze misza wszystko zabrac co sie wystawi?

#8 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 12:42

Na bialostockiej tez pala butelkami , smierdzi tak ,ze oddychac sie nie da , malo ,ze z chemicznej , to z komina tez . workow z plastikiem nie wysyawiaja ale za to worki z popiolem owszem , Ochrona Srodowiska powinna zatrudnic Straz Miejska do takich spraw 

#9 ~kotłowy~

~kotłowy~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 21:43

Na bialostockiej tez pala butelkami , smierdzi tak ,ze oddychac sie nie da , malo ,ze z chemicznej , to z komina tez . workow z plastikiem nie wysyawiaja ale za to worki z popiolem owszem , Ochrona Srodowiska powinna zatrudnic Straz Miejska do takich spraw 

Tak ,straż ale z okresu 1941-44. Jak by położyli palacza z goła d.  na beczkę, to całe miasto słyszało i bało się pomyśleć o plastiku.Obecnie wszystko lipa. :D

#10 ~saper~

~saper~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 21:47

Jak przyjdzie sezon grzewczy to grzybiarz z Warszawskiej pali tak 'ekologicznie' że aż ciemno robi się na dzielnicy.Kotłownię postawił celowo  z dala od swojej rezydencji a komin jej sięga połowy sąsiednich piętrówek.Pełne zaczadzenie.Co robić? :lol:

Wysłać drona  nad komin i zatkać lub wrzucić........ :D

#11 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 22:41

A po co ktos ma palic smieci jak kazda nieruchomosc MUSI miec umowe na wywoz smieci a smoeciarze misza wszystko zabrac co sie wystawi?

#12 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 22:44

Nie Musi i tego nie robi, muszę udowodnić, że w moim domu mieszkają 3 osoby, bo stwierdzono, że za dużo śmieci produkujemy!!! Moja odpowiedź w urzędzie była prosta „mam śmieci bo nie palę” niestety nie usatysfakcjonowało to naszych urzędników i pewnie czeka mnie dopłata - wniosek trzeba palić i będzie ok!!!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 10:30

Gdzie jest najbliższy punkt pomiarowy jakości powietrza? 

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 10:54

Nie Musi i tego nie robi, muszę udowodnić, że w moim domu mieszkają 3 osoby, bo stwierdzono, że za dużo śmieci produkujemy!!! Moja odpowiedź w urzędzie była prosta „mam śmieci bo nie palę” niestety nie usatysfakcjonowało to naszych urzędników i pewnie czeka mnie dopłata - wniosek trzeba palić i będzie ok!!!

Trzeba tych urzędników zawieść na oddział onkologiczny albo kardiologiczny niech popatrzą na tą masę chorych ludzi to może do tych urzędniczych móżdzków dotrze że SMOG ZABIJA!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 11:02

Proponuję 150+ za największą ilość oddanych worków tylko to zapobiegnie patologii. Jak nie to, będziemy mieli śląsk

#16 ~ksiądz i pop~

~ksiądz i pop~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 15:09

Każdy mieszkaniec miasta jest przyrządem pomiarowym  Miarą przekroczenia są nagrobki na obu cmentarzach :lol:

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 21:58

Głupotą jest palenie śmieci w klasycznym piecu. Poprawne i bezdymne spalanie domowych odpadów można uzyskać w tzw. "piecu rakietowym". Mam coś takiego zainstalowane u siebie w warsztacie samochodowym, polecam.

Twoje IP zostało przekazane służbom. MIłej kontroli i wysokiego mandatu życzę.

#18 ~Łuk asz enka~

~Łuk asz enka~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 05:42

W Prużanach na Białorusi :D

#19 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 05:53

Wysłać drona  nad komin i zatkać lub wrzucić........ :D

Najbardziej ekologiczny opał przygotowany do zimy.a przywieziony z PKP złożony w kostruh można zobaczyć na posesji róg Werpachowskiego i Kołodzieja-od strony południowej.Brawo ty, brawo ja. :D

#20 ~kopacz dołów~

~kopacz dołów~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 16:35

Najbardziej ekologiczny opał przygotowany do zimy.a przywieziony z PKP złożony w kostruh można zobaczyć na posesji róg Werpachowskiego i Kołodzieja-od strony południowej.Brawo ty, brawo ja. :D

z tego mogą się cieszyć tylko zakłady pogrzebowe :ph34r:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych