Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

SOT

51 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Polak~

~Polak~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2017 - 18:04

Powiem ze swego punktu widzenia sprzed paru lat. Siedzę głęboko w . u kierownika, zostaje Max nadgodzin żeby nie przestał mnie lubić (inni buntownicy wychodzą przed skończeniem realizowania zamówień przeznaczonych na zmiane) i oni w sumie i tak nie maja z tego konsekwencji ponieważ nie ma ludzi do pracy i raczej nikt nie przyjdzie do tego kołchozu wiec musza trzymać. Jak za 250h miesięcznie przepracowanych zarobki słabe. Zaloga? Większość fałszywa ładująca tak zwane "pod h..a" żebyś coś powiedział a przekażą dla kierownika (stara ekipa kierownika)

#22 ~Bóg~

~Bóg~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2017 - 18:10

To prawda ludzie fałszywi (nie wszyscy) kasa słaba tyle ze umowa o prace ale zycia prywatnego nie masz, 6-7 dni w tyg praktycznie jedziesz z paleciakiem. Nie polecam

#23 ~Rzeźnik~

~Rzeźnik~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2017 - 15:47

Mam pytanko a pracuje jeszcze tam pani Blond Klara z rozbitym biodrem bawiąc się w psycholog

#24 ~Panicz~

~Panicz~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2017 - 12:51

Fajnie jest być kierownikiem. Nie znam się na tym ale szybko się uczę. Przez tych co tu piszą pewnie mój magazyn padnie bo nikt nie przyjdzie tu pracować. Jest kilku nowych pracowników ale mózgi zostawiają w domu. Praca w moim magazynie jest fajna i dobrze płatna. Firma płaci za wszystkie nadgodziny nawet za 80-90h w miesiącu. Jeśli jesteś silny i masz wazelinę to zapraszam. Po pracy będziemy chodzić na ryby a reszta ped..ów będzie tyrać. Jeśli jesteś mierny , bierny ale wierny zostaniesz moim zastępcą bo jeden taki nie jest i się go pozbędziemy. Zapraszam wszystkich do mojego folwarku.

#25 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2017 - 09:08

Co racja to racja. Ja się stamtąd zwolniłam i wreszcie żyję normalnie. Nikt na mnie nie wywiera presji i nie wmawia wyssanych z palca historii. Zbyt długo tam siedziałam. Kierownictwo do d.... , reszta też żyje w zakłamaniu. Nie polecam.

Poważnie?! 

#26 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2017 - 09:08

Co racja to racja. Ja się stamtąd zwolniłam i wreszcie żyję normalnie. Nikt na mnie nie wywiera presji i nie wmawia wyssanych z palca historii. Zbyt długo tam siedziałam. Kierownictwo do d.... , reszta też żyje w zakłamaniu. Nie polecam.

Poważnie?! 

#27 ~Krystian~

~Krystian~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2017 - 09:34

Nie polecam. Okropna firma . zatrudnia przez pośrednika. tylko kasa kasa. przy zwolnieniu wypłacaja z najniższej krajowej . umowy tez na najniższa krajowa a zeby zarobic musisz miec nadgodziny.  jedynie to ze terminowo ale wiecej plusów nie ma

#28 ~życzliwy podpierdalacz rol~

~życzliwy podpierdalacz rol~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2017 - 11:29

jak tacy jestescie niezadowolone to idźcie do rtosti

tam to dopiero patologia pracuje

sprawdzilem w google wielki namiot rtosti

to tam dopiero patologia totalna

se poczytajcie ludzie

#29 ~Nick~

~Nick~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 15:42

Aktualnie szukają księgowej, jakies opinie, spostrzeżenia? Czy jest dużo nadgodzin?

#30 ~mirek~

~mirek~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2017 - 07:21

praca porazka, najniższa krajowa i zasuwasz z paleciakiem przy 3-4 stopniach;(, jedna wielka porażka, byłem zobaczyłem i pa

#31 ~horn~

~horn~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 12:21

Kilka miesięcy temu zmieniło się kierownictwo, ogólna atmosfera odrobinę się poprawiła (nie ma już takiego mobbingu jak wcześniej) ale sytuacja pracowników tak naprawdę się pogorszyła - i tak marne wypłaty jeszcze bardziej zmalały. Chcesz mieć pracodawcę który Cię doceni? W SOT o tym zapomnij. Jeśli chcesz dostawać w miarę przyzwoite pieniądze to musisz godzić się na jawny wyzysk i łamanie przepisów. Jakby mogli to zakuwaliby ludzi w dyby.

#32 ~esmeralda~

~esmeralda~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2017 - 07:13

Pozdrowienia dla kierownika Ejsmonta z krogulczym pazurem ps.komuna juz dawno minęła

#33 ~Anty~

~Anty~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2017 - 21:25

Pozdrowienia dla kierownika Ejsmonta z krogulczym pazurem ps.komuna juz dawno minęła

a ten Ejsmont jak ma na imię?Nie pracował przypadkiem kiedyś w Cefarmie?

#34 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2018 - 01:06

Kierownictwo ... zwłaszcza Pan  Krzysio G. i jej św. pamięci Madame Pierdo.lana Zosia K.   ..y i złodzieje  ... 

#35 ~Darmozjad~

~Darmozjad~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2018 - 11:05

znowu szukają do roboty na magazyn,kur#wa może się zgłosić? Bym popracował miesiąc,pokradł troche,powku#rwiał towarzystwo,komuś może wyj#ebał w ryj,coś wydy#mał i byłoby super

#36 ~karex~

~karex~
  • Goście

Napisano 02 luty 2018 - 17:25

Nikomu nie polecam mobing nadgodziny zimno ciężko

#37 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 23 luty 2018 - 07:45

Nikomu nie polecam mobing nadgodziny zimno ciężko

mobingu nie doswiadczyłem, zimno wiadomo, nabiał, fajni ludzie, kasa juz mniej

#38 ~AntySot~

~AntySot~
  • Goście

Napisano 14 maj 2018 - 12:03

Firma była by ok, gdyby kierownikiem był by ktoś inny!!! Na początku jest ok dopóki nie pozna się bliżej kierowniczki. Zrobisz coś dobrze to nikt Cię nie pochwali. Zrobisz coś źle to nawet przyjdzie do ciebie kierownik który nigdy czasu nie ma. Nie polecam tej firmy. Wolał bym pyry na polu zbierać, niż dalej tam Pracować.

#39 ~fiona~

~fiona~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 15:25

A długo tam pracowałeś ?

#40 ~Zbychu~

~Zbychu~
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 11:08

jakie tam wynagrodzenie? 2100 brutto? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0