Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

sokólskie jezioro

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~elka~

~elka~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 08:18

całe lato roboty trwały na naszym jeziorem --czekałam - ale jak wczoraj pojechałam to jakież moje zdziwienie- tak naprawdę to nie ma gdzie usiąść np,na kocyku - bo tam gdzie kiedyś  zwyczajowo rozkładali się z kocykami  to zastałam istne  gruzowisko płyty  powalone z murków -można się skaleczyć nie mówiąc o rozłożeniu kocyka 

no schody  tylko nowe  a ta niby  taras - a po co ta trawa ??/? 

zrobione wszystko bez ładu 

#2 ~olka~

~olka~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 18:57

o tak to prawda tez byłam nad naszym jeziorem   z prawej strony placu zabaw  caly murek jest  w ruinie  - a wystarczyło tylko  po prostu rozwalic murki   pozabierać cementowy  gruz ,zaorać ,czy nastypaćpiasku ,moze zasiąc trawe i  wystarczyło by 

a tak jakoś tak nie dokończony ten remont  i nie widać efektu 

#3 ~olka~

~olka~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 18:57

o tak to prawda tez byłam nad naszym jeziorem   z prawej strony placu zabaw  caly murek jest  w ruinie  - a wystarczyło tylko  po prostu rozwalic murki   pozabierać cementowy  gruz ,zaorać ,czy nastypaćpiasku ,moze zasiąc trawe i  wystarczyło by 

a tak jakoś tak nie dokończony ten remont  i nie widać efektu 

#4 ~wieśko~

~wieśko~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 13:32

całe lato roboty trwały na naszym jeziorem --czekałam - ale jak wczoraj pojechałam to jakież moje zdziwienie- tak naprawdę to nie ma gdzie usiąść np,na kocyku - bo tam gdzie kiedyś  zwyczajowo rozkładali się z kocykami  to zastałam istne  gruzowisko płyty  powalone z murków -można się skaleczyć nie mówiąc o rozłożeniu kocyka 

no schody  tylko nowe  a ta niby  taras - a po co ta trawa ??/? 

zrobione wszystko bez ładu 

A chodzą słuchy że  akurat     tego  kawałka terenu nie  ogarnia kamerka 

i nie ma potrzeby tam remontu

hihihihihihi

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych