Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

SMRÓD!

411 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~nos~

~nos~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 06:40

Co ja gadam, o ile w domu już można było otworzyć okna (po całej nocy skiszonej przy zamkniętych) to jak wyszedłem na dwór to fetorek wciąż się unosił...

Chwała naszym samorządowcom!

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 07:06

Chwała naszym samorządowcom!

Odwołać Berezowca i Rajecką!!! tylko kto za nich? Radkiewicz? to chyba jeszcze większy błąd

#43 ~srul man~

~srul man~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 09:40

Odwołać Berezowca i Rajecką!!! tylko kto za nich? Radkiewicz? to chyba jeszcze większy błąd

Błąd! Odwołani ze stanowisk powołają do życia związek i będą zarabiać na śmieciach. Kto jak kto ale Pan Prezes i Pani v-ce Prezes ścieżki mają przetarte...

#44 ~QRW4 M4Ć~

~QRW4 M4Ć~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 22:06

No i kolejna śmierdząca noc...

#45 ~nos~

~nos~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2013 - 05:47

Walilo aż do rana... kiedy organizujemy protest?

#46 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2013 - 06:09

ludzie co z tych waszych wpisów na forum???czy wasze biadolenie tu coś zmieni???na pewno nie!!!wiec dalej piszcie a oni dalej będą mieli was głęboko w dup....!!!

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2013 - 07:21

gówniane życie w kaczogrodzie

#48 ~nos~

~nos~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2013 - 10:10

no dlatego organizujemy protest, najpierw zablokujemy na kilka godzin orlańską, a później wywalimy gnojowicę pod urzędem miasta

#49 ~1313~

~1313~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2013 - 11:40

Kur...a nie no to chyba jest normalne ze smród ciągnie do kaczegogrodu, kraniec miasta w linii prostej odległosc do PGR-u nie jest duza. jadac kilka razy przez Parcewo do Bielska było tak, w Parcewie normalnie nic, tylko zblizajac sie do kaczego..... Smród jak zawsze. cale szczescie nie mieszkam na Kaczy(Śmierdzi)grodzie, nie zazdroszcze ludziom tam mieszkającym, nie dosc ze smród to jeszcze menele sie pałętają jak zwykle pod sklepami a Policji nie ma 

#50 ~1313~

~1313~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2013 - 11:46

A jeszcze jedno co z tym miasto moze zrobic? zatrzymaja smród, ustawy nie zrobia zeby PGR przestał smrodzic, poniewaz hajs z ręki do ręki płynie i w koncu dostanie go bur(ek)mistrz i powie nic nie moge zrobic prawa natury

#51 ~nos~

~nos~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2013 - 14:17

Teraz do obiadu smrodek ....

#52 ~Chłop z Kaczogrodu~

~Chłop z Kaczogrodu~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2013 - 14:23

w Leroy Merlin w Białymstoku można kupić specjalne urządzenia pochłaniające smród, kosztuje to ponad 1500zł ale warto, okno może być otwarte i nie śmierdzi.

#53 Cyprin

Cyprin

ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 496 postów

Napisano 05 lipiec 2013 - 16:23

no dlatego organizujemy protest, najpierw zablokujemy na kilka godzin orlańską, a później wywalimy gnojowicę pod urzędem miasta

Nie Orlańskżą tylko Białowieską blokujcie, z wywaleniem gnoju przy um to bardzo dobry pomysł. 

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2013 - 16:38

Nie Orlańskżą tylko Białowieską blokujcie, z wywaleniem gnoju przy um to bardzo dobry pomysł. 

kuźwa niegłupi pomysł

#55 ~mieszkaniec kaczogrodu~

~mieszkaniec kaczogrodu~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2013 - 18:36

kuźwa niegłupi pomysł

po 22 lipca jestem w domu, pisze sie na to
a te cudenka do okien to wlasciciel swiniarni powinien mieszkancom zafundowac, ale na zewnatrz tez potrzebny filtr
do sklepu nie mozna wyjsc
prosze tylko napiszcie jakies informacje w sklepach i na slupach kiedy i gdzie zeby ludzie wiedzieli

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2013 - 18:40

Posiadam jeszcze ojca na wiosce, mam kilka krówek a co za tym idzie i trochę oborniku. Tylko co z tego jak nasza bielska "władza" powiadomiu policję o tym, że taki proceder moze miec miejsce? Zatrzymają mnie przy wjeździe do bielska, nie mam świateł w rożrzutniku, z resztą przyczepią się do wszystkiego. Strach wjeżdżać do miasta, pierwszy patrol policji mnie zatrzyma... Kuźwa ludzie zorganizujmy się, spotkajmy porozmawiajmy!! To nie jest głupi pomysł z tym obornikiem! Wywalić obornik przed okna urzędasów, niech poczują zapachy, które towarzyszą NAM MIESZKAŃCOM. Albo lepiej, pod dom BErezowca

#57 Cyprin

Cyprin

ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 496 postów

Napisano 05 lipiec 2013 - 19:37

Obornik jak obornik, może ktoś załatwi gnojowice?, ale taką "prawdziwą" naturalnie pachnącą ?

Ludzie "zróbta" coś z tym, dymają nas na każdym kroku, jesteście za bardzo potulni.... 

Gdybyśmy zaczeli blokować drogi, oraz załatwili trochę tej gnojowicy i dostarczyli do "odbiorcy" to już by było coś....

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2013 - 20:13

Wywalić obornik to powiedzą że nie zgodne z prawem, trzeba zrobić tak aby im śmierdziało pod urzędem. Przyczepkę z gnojowicą zaparkować.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2013 - 20:27

nawalic obornika w kosze na śmiecie- to nie zabronione. wysłać paczki z obornikiem itd..

#60 ~mejk~

~mejk~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2013 - 21:43

Trzeba poprosić prawnika o pomoc- co zrobić, żey ktoś się tym zajął- napisać podanie do miasta, zebrać podpisy, ale to musi ktos podpowiedziec jak to zrobic zeby mialo to sens

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych