Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

SMRÓD!

411 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~wańka~

~wańka~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2013 - 20:47

Już wkrótce otwarcie świniarni na 2.500 szt w studziwodach.

Zasmrodzi to ul.brańską,wojska polskiego,dubiażyńską, studziwodzką, itd.. itd..

Czas się pakować bo żyć tu się nie da!

Ps. Inwestor złożył kolejny wniosek z operatem środowiskowym.

A gdyby władza miała władzę to nigdy by nie pozwoliła zlikwidować fabryki Karo.Przez chińskie majtki broszki są zatrute majtki się świecą i   następuje niż demograficzny.

#22 ~kres~

~kres~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2013 - 20:56

Dziś oprócz smrodu jakiś palant urządza sobie disco na cały kaczogrod... Gdzie patrole policji?

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 06:37

Trzeba było zadzwonić i zgłosić wykroczenie z art.51 kw.

#24 ~z sasiedztwa~

~z sasiedztwa~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 08:51

Tradycyjnie rozmowa "zjechała" z gównego toru. A jak śmierdziało tak i dalej śmierdzi. Ludzie jeżeli za coś się bierzemy zróbmy to do końca.

#25 ~~~~ja~~~

~~~~ja~~~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 09:06

Spójrzcie, co nas może czekać, gdy powstanie tuczarnia na 10000 szt. w Studziwodach:

#26 ~wrażliwy nos~

~wrażliwy nos~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 07:29

dlaczego moja wczorajsza wypowiedź o tym, że znowu wali gnojem została usunięta? tylko dlatego że użyłem dosadnego słowa "j..ie"? mówię jak jest, nazywajmy rzeczy po imieniu; a może moderatorom nie w smak jest wywlekanie g..nianego tematu na światło dzienne?

#27 ~Montana~

~Montana~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 17:58

Kultury trochę. Mało że śmierdzi w bielsku to pełno chamstwa-dobrą reklamę i tak już mamy w całym regionie

#28 ~nos~

~nos~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 18:59

Znowu je... o przepraszam, wali żywym gownem :/ niniejszym zapowiada prowadzenie codziennego rejestru smrodu

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 19:26

od tych zapachów to już słownictwo co poniektórzy mają już ograniczone-startuj na burmistrza

#30 ~nos~

~nos~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 20:00

od tych zapachów to już słownictwo co poniektórzy mają już ograniczone-startuj na burmistrza

jeszcze nie mam chrypy, muszę zaczać palić... jakbyś codziennie wąchał gnojowicę też by ci się ograniczyło słownictwo

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 20:43

Mam taczkę, nie mam gnojowicy, kto mi da ? . Cepy tam przebywające razem ze swoim dowodca muszą to poczuć.

#32 ~przeciwnik smrodu~

~przeciwnik smrodu~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 16:11

Śmiejmy się dalej.

Nie wiem czy komu wiadomo, że w Parcewie ponoć rozbudowują chlewnię na kilka tysięcy sztuk. Obserwując tamten kierunek można zaobserwować wzmożony ruch ciężkich pojazdów z piachem, tzw. gruszek z betonem. Gdzie znaleźć wiarygodną informację na ten temat. Jeśli nic nie zrobimy zaleją nas smrodem. Tak, tak również zaleją - bo co zrobić z taka ilością gnojowicy, kiedy przy jak do tej pory małej produkcji capią ich pojazdy i z chlewni. Co będzie sie działo jeżeli wiadomość, która dzisiaj do mnie dotarła jest prawdą.

#33 ~swinska rasa~

~swinska rasa~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 21:16

No a glowny chlewiarz buja sie S klasa i ma to w ...

#34 ~""ja""~

~""ja""~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2013 - 08:18

Zróbmy referendum, jak mieszkańcy innych miast w Polsce....... 

#35 ~nim~

~nim~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2013 - 09:03

Śmiejmy się dalej.

Nie wiem czy komu wiadomo, że w Parcewie ponoć rozbudowują chlewnię na kilka tysięcy sztuk. Obserwując tamten kierunek można zaobserwować wzmożony ruch ciężkich pojazdów z piachem, tzw. gruszek z betonem. Gdzie znaleźć wiarygodną informację na ten temat. Jeśli nic nie zrobimy zaleją nas smrodem. Tak, tak również zaleją - bo co zrobić z taka ilością gnojowicy, kiedy przy jak do tej pory małej produkcji capią ich pojazdy i z chlewni. Co będzie sie działo jeżeli wiadomość, która dzisiaj do mnie dotarła jest prawdą.

Raczej nie - remontują drogę osiedlową i parking na Białowieskiej 

#36 ~przeciwnik smrodu~

~przeciwnik smrodu~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2013 - 13:48

Raczej nie - remontują drogę osiedlową i parking na Białowieskiej 

Oj ze wzrokiem coś nie tak. Żadna droga osiedlowa czy parkingi. Trwa budowa drogi prowadząca do terenów inwestycyjnych, modernizacja wodociagów i itp. , a przy budowie tablica informujaca o środkach unijnych.

#37 ~nos~

~nos~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2013 - 21:05

Znowu wali

#38 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2013 - 21:17

Znowu wali

Ja też teraz czuję ten SMRÓD aż na Studziwodzkiej koło Nadleśnictwa !!!!!!!!!!!!!!!!!

#39 ~spajder~

~spajder~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2013 - 22:09

Na 3 maja tez daje

#40 ~nos~

~nos~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 06:14

Smierdzialo aż do rana...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0