Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

SMP Poland

303 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~stary smp-owiec~

~stary smp-owiec~
  • Goście

Napisano 03 maj 2014 - 11:16

kierownik cewek zapłonowych (człowiek bez szkoły) jak i jego poganiacz na wydziale montażu (oboje bez minimun chodzi o maturę}

#22 POPIERAMSLD

POPIERAMSLD

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 243 postów

Napisano 03 maj 2014 - 13:27

kiedy nabór? 

#23 ~susa~

~susa~
  • Goście

Napisano 06 maj 2014 - 15:18

mistrzem dalej Heniek i Eryczek?

#24 ~biazet~

~biazet~
  • Goście

Napisano 21 maj 2014 - 12:47

z tego co wiem panuje tam (bez nazwisk człowiek bez szkoły z Moniek!! ) a jego poganiacz na montaży (tak samo jak ten pierwszy tylko prawdopodobnie z 2 naganami za mobbing) nie rozumiem prezesa moze to dobry artykół do mediów.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2014 - 15:08

kiedy nabór? 

a co cię to?

#26 ~Bobek~

~Bobek~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2014 - 16:09

Małe zarobki, Atmosfera w miarę zależy na jakim wydziale jesteś.

#27 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2014 - 10:45

Ktos wie czy przyjmuja na stanowisko operator/monter?

#28 ~Robert D.~

~Robert D.~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2014 - 19:35

Ktos wie czy przyjmuja na stanowisko operator/monter?

Przyjmują, składaj CV.

#29 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2014 - 10:34

Przyjmują, składaj CV.

Robercie tak  z ciekawosci pytalam czy przyjmuja ale tak szczerze gdyby sie walilo i palilo to nigdy wiecjej bym do was do pracy nie przyszla, i kazdy niech wpierw swoje bloto na wierzch powyciaga zamiast wymyslac na innych tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#30 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2014 - 10:23

A jak imie tego z.dwoma naganami i tego pier ???

#31 ~nalewacz zywicy~

~nalewacz zywicy~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 22:46

te wpisy co pisza ze ok to chyba SMP.prawda jest taka.najnizsza krajowa+premia.premia zelezna od tego jak zrobisz norme(a wiadomo ze nie zrobisz)a nawet jak ci sie uda to pan Bob powie ze dlugopis lezy nie tak i po premi.ogolnie praca na 3 zmiany a traktuja cie jak szmate.w tej firmie to norma

#32 ~Milenka~

~Milenka~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 23:17

te wpisy co pisza ze ok to chyba SMP.prawda jest taka.najnizsza krajowa+premia.premia zelezna od tego jak zrobisz norme(a wiadomo ze nie zrobisz)a nawet jak ci sie uda to pan Bob powie ze dlugopis lezy nie tak i po premi.ogolnie praca na 3 zmiany a traktuja cie jak szmate.w tej firmie to norma

Całkowita prawda.

#33 ~vvv~

~vvv~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2014 - 15:04

a może ktoś napisze jak wygląda praca na magazynie???

(magazynowa 2)

#34 ~Dziewczyna~

~Dziewczyna~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2014 - 18:11

jak się tam dostać?! 

#35 ~ABC~

~ABC~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2014 - 19:44

A ktory to Pan Bob ? Czyzby Rob... Dz...... ? Zgadza sie )

#36 POPIERAMSLD

POPIERAMSLD

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 243 postów

Napisano 16 lipiec 2014 - 15:02

kiedy nabór? I kto go przeprowadzi? Jakaś agencja?

#37 ~Pracownik~

~Pracownik~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2014 - 13:27

Nie jest tak źle. Przynajmniej na wydziale Cewek.Tam nie ma tego dekla Boba, który nie pozwala głębiej odetchnąć. ;) Jak chcesz mieć pełną premię to musisz wyrabiać normę, ale tak jest we wszystkich firmach produkcyjnych, poza tym jak się sprawdzisz to dają umowę przez SMP i nie ma takich zwolnień jak w pokrewnych firmach produkcyjnych.

#38 ~HOLA~

~HOLA~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2014 - 13:36

z tego co wiem panuje tam (bez nazwisk człowiek bez szkoły z Moniek!! ) a jego poganiacz na montaży (tak samo jak ten pierwszy tylko prawdopodobnie z 2 naganami za mobbing) nie rozumiem prezesa moze to dobry artykół do mediów.

Jak się chce pisać,że ktoś jest bez szkoły, to trzeba znać podstawy ortografii Tępa Strzało- ARTYKÓŁ piszemy przez "U" !!! A jaką szkołę TY skończyłeś - OHP???

#39 ~BAGNO SMP~

~BAGNO SMP~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2014 - 14:52

nie ważne jaka ja szkołę skończyłem bo nie o tym tu mowa ważne jaki tłuk jest kierownikiem i jego naganiaczem bo oni nawet matury nie mają (bobek zdaje w kosinusie) a szpon nic nie ma jak to twój stary to się wstydz za niego TĘPA TRZAŁO!!!!!!

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2014 - 20:19

nie ważne jaka ja szkołę skończyłem bo nie o tym tu mowa ważne jaki tłuk jest kierownikiem i jego naganiaczem bo oni nawet matury nie mają (bobek zdaje w kosinusie) a szpon nic nie ma jak to twój stary to się wstydz za niego TĘPA TRZAŁO!!!!!!

Jak się komuś zarzuca,że nie ma wykształcenia to wypada je mieć,a po Twoich wypowiedziach można przypuszczać że też się uczysz w Cosinusie,więc poziom edukacji macie podobny- mierny.A tak na marginesie nie jest to mój stary.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych