Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

SMP Poland

303 odpowiedzi w tym temacie

#301 ~Wyjebane Mający~

~Wyjebane Mający~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 19:14

Z tego co ja słyszałem, to nikt nie robi żadnych testów. Biorą jak leci bo brakuje pracowników. Ostatnio wymyślili dobrowolne-przymusowe nadgodziny, bo nie ma komu pracować.Ludzie popracują parę tygodni, albo miesiąc, zobaczą jaki jest bałagan i uciekają. I słusznie.

#302 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 21:35

Z tego co ja słyszałem, to nikt nie robi żadnych testów. Biorą jak leci bo brakuje pracowników. Ostatnio wymyślili dobrowolne-przymusowe nadgodziny, bo nie ma komu pracować.Ludzie popracują parę tygodni, albo miesiąc, zobaczą jaki jest bałagan i uciekają. I słusznie.

Ja nie słyszałam. Byłam na rozmowie. 

Odstraszyło mnie to, ze .. prowadząca powiedziała, że ona tylko testy robi a zatrudnia inna agencja.. niestety nazwy podac nie chciała. Dlatego podziekowałam.

#303 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 23:26

A kiedy i gdzie odbędzie się tegoroczna impreza dla pracowników?

#304 ~EX~

~EX~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 08:31

Opinia byłego pracownika który pracował w biurze.
Jak na warunki Białostockie praca nie jest zła. Przynajmniej do momentu gdy pewne osoby nie mające wiedzy, włączają się w dane zagadnienie. Powoduje to straszny chaos, ponieważ trzeba robić ich chore zachcianki(są twoimi przelozonymi), które nie mają podstaw merytorycznych. Płacą na start bez szału, lecz jeżeli trafisz we właściwe miejsce we właściwym czasie płaca może wzrosnąć dosyć znacznie. Większość ludzi jest życzliwa, miła, z niektórymi ciężko się dodagac ale jest to do zrobienia. Napewno nie można powiedzieć że kierownictwo firmy traktuje człowieka jak etatówego woła. Nie ma problemów z ewentualnym wcześniejszym wyjściem czy urlopem. Problemem jest niska wiedzą merytoryczna osób na wysokich stanowiskach i brak osób które posiadają kluczową wiedzę do przekazania. Zaangażowanie najwyższego kierownictwa tylko kiedy jest źle, w większości przypadków wpływa negatywnie na prowadzone zagadnienie. Na początek po studiach nie polecam. Nauczą Cię niekoniecznie właściwych nawyków. Są lepsze firmy w Białymstoku które potrafią pokazać dużo więcej wiedzy i mają dużo lepiej wykwalifikowana kadrę z wiedzą merytoryczna w danej dziedzinie.
Szczerze uważam że w moim przypadku było to miejsce w którym powinienem się znaleźć w tamtym okresie czasu, lecz moja decyzja o odejściu była prawidłowa. Teraz pracując w innej firmie wiem że może być lepiej zarówno organizacyjnie jak i zarobkowo. Jakby ktoś to czytał z kadr SMP, to wywalcie te niepotrzebne, nudne i bezsensowne szkolenia z TQ... i przeprowadzajcie szkolenia wewnętrzne, które są potrzebne. Te certyfikaty są nic nie warte.
Pozdrawiam,
EX

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych