Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Smoleńsk - co Lech Kaczyński uczynił aby zapobiec tej katastrofie?

73 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~???~

~???~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 17:54

CYTAT(gość @ 7.06.2010, 16:03:41) <{POST_SNAPBACK}>
A głosuj sobie na Bronka. To tak jakbyś na złość odciął sobie ucho. Powodzenia. Bądź tylko świadom tego że twoj głos może zaważyć na wyniku , a wybór Bronka to najgorsza perspektywa dla Polski dla naszych dzieci i wnuków. Kiedyś będą oni przeklinac tych którzy na PO głosowali. Mam nadzieję że będziesz miał tyle odwagi i pamięci, że odpowiesz tym dzieciom, wnukom na kogo głosowałeś, jak ciebie o top zapytają.

moje 25 letnie dzieci pytają mnie po jakie licho rozrzucałem ulotki, roznosiłem nazwiska osób z opozycji pod jednostki wojskowe aby żołnierze spoza naszego regionu mogli głosować na opozycję jak tylko przez takie działania urósł w siłe kler (cały), a sukces polega na wyprzedawaniu tego co zbudowano za komuny. Ludzie z pierwszej półki i ci PO i PIS to tylko scier..jady (a wszak to Solidarność ale lat 90-2010), które napasły się na tym śmietniku co kiedyś Polską była-co im mam powiedzieć, jakiego patriotyzmu uczyć. Wiesz przykro mi jest, ze muszę tak pisać ale tak jest niestety. A moje dzieci poradzą sobie, mają wykształcenie, zawody, znają języki. Po prostu trzasną drzwiami i wyjadą do normalności

#42 ~~gwod~~

~~gwod~~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 18:02

CYTAT(Gość @ 7.06.2010, 16:56:48) <{POST_SNAPBACK}>
Mówią, że Ś. P. Lech Kaczyński to największy mąż stanu w Polsce od czasów Marszałka Piłsudskiego !!!

W 2005 r. otrzymał on "Człowieka Roku 2004", przyznany przez "Tygodnik Solidarność";
17 stycznia 2007 otrzymał tytuł "Człowieka Roku 2006", przyznany przez Federację Regionalnych Związków Gmin i Powiatów RP ("w uznaniu zasług dla naprawy Rzeczypospolitej, przywracania pamięci o bohaterach walki o wolność obywatela i suwerenność państwa");
24 stycznia 2007 na zakończenie trzydniowej oficjalnej wizyty w Turcji odebrał nagrodę "Europejskiego Męża Stanu 2006", przyznaną za "otwarte i szczere wsparcie procesu integracji Turcji z Unią Europejską". Nagrodę przyznały: Związek Dziennikarzy Europejskich, Zrzeszenie Tureckich Kobiet Biznesu oraz czasopismo poświęcone integracji Turcji z UE "True";
16 kwietnia 2007 podczas oficjalnej wizyty w Gruzji odebrał doktorat honoris causa Państwowego Uniwersytetu im. I. Dżawachiszwilego;
14 maja 2007 Wielki Mistrz Zakonu Maltańskiego Andrew Willoughby Ninian Bertie uhonorował go Złotym Łańcuchem i Gwiazdą Orderu Zasługi Zakonu Maltańskiego;
25 czerwca 2007 przyznane mu zostało najwyższe odznaczenie Arabii Saudyjskiej, Łańcuch Króla Abdulaziza;
23 listopada 2007 prezydent Gruzji Micheil Saakaszwili odznaczył go Orderem Zwycięstwa Świętego Jerzego;
6 grudnia 2007 odebrał doktorat honoris causa Narodowej Akademii Administracji Państwowej przy prezydencie Ukrainy;
6 grudnia 2007 prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko uhonorował go Orderem Jarosława Mądrego I Stopnia;
17 lutego 2008 otrzymał tytuł "Kociarza Roku" w plebiscycie czytelników miesięcznika "Kot";
22 lutego 2008, w związku z objęciem Honorowego Protektoratu nad organizacjami harcerskimi, otrzymał Krzyż Honorowego Harcerza Rzeczypospolitej;
8 kwietnia 2008 otrzymał medal "Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej" w uznaniu działań na rzecz upamiętnienia ofiar zbrodni katyńskiej. Medal przyznała Polska Fundacja Katyńska;
2 września 2008 prezydent Portugalii Anibal Cavaco Silva przyznał mu Order Infanta Henryka z Wielką Wstęgą;
1 grudnia 2008 podczas oficjalnej wizyty w Mongolii odebrał doktorat honoris causa Mongolskiego Uniwersytetu Państwowego;
6 grudnia 2008 podczas oficjalnej wizyty w Korei Południowej odebrał doktorat honoris causa Uniwersytetu Studiów Zagranicznych Hankuk w Seulu;
1 stycznia 2009 został laureatem Nagrody im. św. Grzegorza I Wielkiego, przyznawanej przez "Niezależną Gazetę Polską";
21 lutego 2009 z rąk prezydenta Słowacji odebrał najwyższe odznaczenie słowackie Order Podwójnego Białego Krzyża I Klasy[32];
18 marca 2009 otrzymał Krzyż Wielki z Łańcuchem Orderu Republiki Węgierskiej;
16 kwietnia 2009 otrzymał Order Wielkiego Księcia Witolda I Klasy z Łańcuchem;
1 lipca 2009 odebrał doktorat honoris causa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II;
1 lipca 2009 otrzymał Order Heydra liyeva;
3 lipca 2009 podczas oficjalnej wizyty w Azerbejdżanie odebrał doktorat honoris causa Uniwersytetu Słowiańskiego w Baku;
9 listopada 2009 podczas wizyty w Nowym Sączu odebrał honorowe obywatelstwo tego miasta;
21 stycznia 2010 otrzymał najwyższe odznaczenie Republiki Czeskiej, Order Białego Lwa I Klasy z Kollaną[33];
10 kwietnia 2010 został pośmiertnie uhonorowany Orderem Narodowego Bohatera Gruzji[34].

i Andrzej lepper też ich trochę dostał-zacytuj

#43 ~belka w oku~

~belka w oku~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 18:17

CYTAT(gud @ 7.06.2010, 18:37:42) <{POST_SNAPBACK}>
strach przed pobiciem a obciach

No dalej pachołki i nieudaczniki, tylko na kolanach poraficie istnieć byle by was głaskano. Moja suczka przynajmniej ma to za darmo, za przywiązanie i uległość przed panem. A wasz pan to kto? Skoro założycielem i fundatorem KLD był nasz sąsiad z zachodu. Może i dziadek jakiś tam. Więc jak takiemu może się sprzeciwić Donaldo? Albo odmówić wydania majątku?
Sie ma

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 18:32

CYTAT(Gość @ 7.06.2010, 17:44:13) <{POST_SNAPBACK}>
Ponieważ kurdupel kaczyński ZAMACHNĄŁ SIE na pilota bo ten nie chciał lądować.

Ale dlaczego musiał mu Tusk z Putinem pomagać?

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 18:37

A dlatego, że był ubezwłasnowolniony. Przez brata.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 18:43

CYTAT(Gość @ 7.06.2010, 19:37:36) <{POST_SNAPBACK}>
A dlatego, że był ubezwłasnowolniony. Przez brata.

Przez dwóch big brotherów: jeden śledzi Rosję, drugi Polskę

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 18:53

CYTAT(Człowiek @ 7.06.2010, 15:21:21) <{POST_SNAPBACK}>
Smrodzie platformiany! Do Ciebie gnoju piszę! Nawet Ci bezideowcy z platformy nie przyznają się do takich poglądów i Ciebie cymbale odrzucą, chyba, że jest tak jak jest. To znaczy, że to oficjalne stanowisko Platformy Obywatelskiej

Mały śmieszny człowieczku ja bede glosowal na PiS a nie na platforme. Szanowny cymbałku o ile pamietam to Lesio Kaczynski byl prezydentam Polski a nie PiSIORA. Smrodzie prezydentowy jak chcesz dowodow malosci i miernoty tego pseudoprezydenta to przypomnij sobie spieprzaj dziadu, panie prezesie melduje wykonanie zadania! Qr.wa prezydent kraju melduje deb***owi ze wygral.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 18:58

CYTAT(??? @ 7.06.2010, 18:54:48) <{POST_SNAPBACK}>
moje 25 letnie dzieci pytają mnie po jakie licho rozrzucałem ulotki, roznosiłem nazwiska osób z opozycji pod jednostki wojskowe aby żołnierze spoza naszego regionu mogli głosować na opozycję jak tylko przez takie działania urósł w siłe kler (cały), a sukces polega na wyprzedawaniu tego co zbudowano za komuny. Ludzie z pierwszej półki i ci PO i PIS to tylko scier..jady (a wszak to Solidarność ale lat 90-2010), które napasły się na tym śmietniku co kiedyś Polską była-co im mam powiedzieć, jakiego patriotyzmu uczyć. Wiesz przykro mi jest, ze muszę tak pisać ale tak jest niestety. A moje dzieci poradzą sobie, mają wykształcenie, zawody, znają języki. Po prostu trzasną drzwiami i wyjadą do normalności

i krzyż im na drogę, niech spier***ają z Polski skoro już wyssali wszystko co można było, wykształcili się niech teraz jadą i dają owoce jakimś tam żydom i czy innym murzynom

#49 ~pomocnik platformiany~

~pomocnik platformiany~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 19:14

CYTAT(Gość @ 7.06.2010, 19:53:00) <{POST_SNAPBACK}>
Mały śmieszny człowieczku ja bede glosowal na PiS a nie na platforme. Szanowny cymbałku o ile pamietam to Lesio Kaczynski byl prezydentam Polski a nie PiSIORA. Smrodzie prezydentowy jak chcesz dowodow malosci i miernoty tego pseudoprezydenta to przypomnij sobie spieprzaj dziadu, panie prezesie melduje wykonanie zadania! Qr.wa prezydent kraju melduje deb***owi ze wygral.

Na dodatek żona mu krawat poprawiała i chyba co nie daj Boże kanapki przynosiła. A.. fe, jakie to straszne!!!

#50 ~jajcarz~

~jajcarz~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 19:28

CYTAT(Gość @ 7.06.2010, 19:58:30) <{POST_SNAPBACK}>
i krzyż im na drogę, niech spier***ają z Polski skoro już wyssali wszystko co można było, wykształcili się niech teraz jadą i dają owoce jakimś tam żydom i czy innym murzynom

ty głupi fasz....o rodem ze wsi sokółka-BSK-(Burak, sałata, kartofle) idż na swoje pole wsiochu i rwi kartofle, może ruscy kupią albo w grodnie na fajkę wymienisz, a tak zapytam -ile posłów PIS ma żydowskie korzenie-sprawdż

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 20:22

CYTAT(jajcarz @ 7.06.2010, 20:28:48) <{POST_SNAPBACK}>
ty głupi fasz....o rodem ze wsi sokółka-BSK-(Burak, sałata, kartofle) idż na swoje pole wsiochu i rwi kartofle, może ruscy kupią albo w grodnie na fajkę wymienisz, a tak zapytam -ile posłów PIS ma żydowskie korzenie-sprawdż

zywych czy nie

#52 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 22:22

CYTAT(Gość @ 7.06.2010, 16:56:48) <{POST_SNAPBACK}>
Mówią, że Ś. P. Lech Kaczyński to największy mąż stanu w Polsce od czasów Marszałka Piłsudskiego !!!

W 2005 r. otrzymał on "Człowieka Roku 2004", przyznany przez "Tygodnik Solidarność";
17 stycznia 2007 otrzymał tytuł "Człowieka Roku 2006", przyznany przez Federację Regionalnych Związków Gmin i Powiatów RP ("w uznaniu zasług dla naprawy Rzeczypospolitej, przywracania pamięci o bohaterach walki o wolność obywatela i suwerenność państwa");
24 stycznia 2007 na zakończenie trzydniowej oficjalnej wizyty w Turcji odebrał nagrodę "Europejskiego Męża Stanu 2006", przyznaną za "otwarte i szczere wsparcie procesu integracji Turcji z Unią Europejską". Nagrodę przyznały: Związek Dziennikarzy Europejskich, Zrzeszenie Tureckich Kobiet Biznesu oraz czasopismo poświęcone integracji Turcji z UE "True";
16 kwietnia 2007 podczas oficjalnej wizyty w Gruzji odebrał doktorat honoris causa Państwowego Uniwersytetu im. I. Dżawachiszwilego;
14 maja 2007 Wielki Mistrz Zakonu Maltańskiego Andrew Willoughby Ninian Bertie uhonorował go Złotym Łańcuchem i Gwiazdą Orderu Zasługi Zakonu Maltańskiego;
25 czerwca 2007 przyznane mu zostało najwyższe odznaczenie Arabii Saudyjskiej, Łańcuch Króla Abdulaziza;
23 listopada 2007 prezydent Gruzji Micheil Saakaszwili odznaczył go Orderem Zwycięstwa Świętego Jerzego;
6 grudnia 2007 odebrał doktorat honoris causa Narodowej Akademii Administracji Państwowej przy prezydencie Ukrainy;
6 grudnia 2007 prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko uhonorował go Orderem Jarosława Mądrego I Stopnia;
17 lutego 2008 otrzymał tytuł "Kociarza Roku" w plebiscycie czytelników miesięcznika "Kot";
22 lutego 2008, w związku z objęciem Honorowego Protektoratu nad organizacjami harcerskimi, otrzymał Krzyż Honorowego Harcerza Rzeczypospolitej;
8 kwietnia 2008 otrzymał medal "Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej" w uznaniu działań na rzecz upamiętnienia ofiar zbrodni katyńskiej. Medal przyznała Polska Fundacja Katyńska;
2 września 2008 prezydent Portugalii Anibal Cavaco Silva przyznał mu Order Infanta Henryka z Wielką Wstęgą;
1 grudnia 2008 podczas oficjalnej wizyty w Mongolii odebrał doktorat honoris causa Mongolskiego Uniwersytetu Państwowego;
6 grudnia 2008 podczas oficjalnej wizyty w Korei Południowej odebrał doktorat honoris causa Uniwersytetu Studiów Zagranicznych Hankuk w Seulu;
1 stycznia 2009 został laureatem Nagrody im. św. Grzegorza I Wielkiego, przyznawanej przez "Niezależną Gazetę Polską";
21 lutego 2009 z rąk prezydenta Słowacji odebrał najwyższe odznaczenie słowackie Order Podwójnego Białego Krzyża I Klasy[32];
18 marca 2009 otrzymał Krzyż Wielki z Łańcuchem Orderu Republiki Węgierskiej;
16 kwietnia 2009 otrzymał Order Wielkiego Księcia Witolda I Klasy z Łańcuchem;
1 lipca 2009 odebrał doktorat honoris causa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II;
1 lipca 2009 otrzymał Order Heydra liyeva;
3 lipca 2009 podczas oficjalnej wizyty w Azerbejdżanie odebrał doktorat honoris causa Uniwersytetu Słowiańskiego w Baku;
9 listopada 2009 podczas wizyty w Nowym Sączu odebrał honorowe obywatelstwo tego miasta;
21 stycznia 2010 otrzymał najwyższe odznaczenie Republiki Czeskiej, Order Białego Lwa I Klasy z Kollaną[33];
10 kwietnia 2010 został pośmiertnie uhonorowany Orderem Narodowego Bohatera Gruzji[34].

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 22:38

Święty Lech smile.gifsmile.gif Był zakompleksionym małym gnomem a zrobili z niego świętego. Powódź wypłucze smieci z Wawelu a jak nie powodz to ludzie to zrobia.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2010 - 05:54

CYTAT(Gość @ 7.06.2010, 23:38:25) <{POST_SNAPBACK}>
Święty Lech smile.gifsmile.gif Był zakompleksionym małym gnomem a zrobili z niego świętego. Powódź wypłucze smieci z Wawelu a jak nie powodz to ludzie to zrobia.

Do świętego to mu jeszcze daleko i nikt nie będzie się o to starał aby został świętym. Na Wawelu pochowali bo zasłużył na to miejsce. Przeciętniaków tam nie chowają, prawda.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2010 - 05:57

Większość osób pochowanych na Wawelu nie są święci a nawet blogosławieni. Świętych chowają nie na Wawelu a w miejscach świętych, tak jak np. błogosławiony ks. Popiełuszko został pochowany w Świątyni Opaczności.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2010 - 06:34

CYTAT(jajcarz @ 7.06.2010, 20:28:48) <{POST_SNAPBACK}>

Na razie jestem przy sprawdzaniu posłów z SLD i PO i już gubię się w tych liczbach. Nie sądziłem że aż tylu Żydów mieszka w Polsce.

#57 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2010 - 06:58

Lech Kaczyński nie był i nie jest Święty(m).

Lech Kaczyński był i jest po prostu Wielki.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2010 - 12:58

CYTAT(gość @ 8.06.2010, 07:58:43) <{POST_SNAPBACK}>
Lech Kaczyński nie był i nie jest Święty(m).

Lech Kaczyński był i jest po prostu Wielki.

jest wielkim wałem

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2010 - 13:36

Nie tylko w polskiej kulturze i słusznie przyjęto, że o zmarłych źle się nie mówi i nie pisze. Każdy ma prawo mieć wlasne zdanie i manifestować swoje poglądy. Wszystko ma jednak swoje granice. Można sie nie zgadzać z czyimiś poglądami, lub kwestionować dorobek życia, ale do wszystkiego potrzebny jest dobry smak i wyczucie chwili, której wielu w tym watku brakuje

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2010 - 14:39

CYTAT(Gość @ 8.06.2010, 14:36:00) <{POST_SNAPBACK}>
Nie tylko w polskiej kulturze i słusznie przyjęto, że o zmarłych źle się nie mówi i nie pisze. Każdy ma prawo mieć wlasne zdanie i manifestować swoje poglądy. Wszystko ma jednak swoje granice. Można sie nie zgadzać z czyimiś poglądami, lub kwestionować dorobek życia, ale do wszystkiego potrzebny jest dobry smak i wyczucie chwili, której wielu w tym watku brakuje

Masz racje ale smiac sie chce jak z miernego prezydenta robia bohatera narodowego tylko dlatego ze musial leciec do Katynia by sondaze poprawic.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych