Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Smierdziele w Łapach

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Dibronir~

~Dibronir~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 13:25

Tak Policja robi akcje smog na auta a pochwalmy się może naszymi lapskimi smierdzielami którzy pala w piecu śmieciami i tapicerkami samochodowymi?
Konop. Ul wodociągowa
Zakład mechaniczny przy ZNTK,, wjazd główny od Nilskiego-Lapinskoego
Czemu ja dzwonie na 112 nikt nie reaguje?
Bydlaki trujecie nas i nasze dzieci

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 14:32

Temat godny uwagi na tym forum w odróżnieniu od reszty. Najgorsze jest palenie śmieci co często czuć na mieście. Gdzie są ekolodzy?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 16:31

Tak Policja robi akcje smog na auta a pochwalmy się może naszymi lapskimi smierdzielami którzy pala w piecu śmieciami i tapicerkami samochodowymi?
Konop. Ul wodociągowa
Zakład mechaniczny przy ZNTK,, wjazd główny od Nilskiego-Lapinskoego
Czemu ja dzwonie na 112 nikt nie reaguje?
Bydlaki trujecie nas i nasze dzieci

Miarkuj, piszesz o przedsiębiorcach, jedynych żywicielach naszej łapskiej rodziny  :lol:

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 16:50

Tak działa ochrona środowiska w Białymstoku na wodociągowej można palić wszystkim plac olejami nasączony.hałdy śmieci przy rzece Narwi dobrze dbają o środowisko po co ta instytucja dobre wrażenia robić itd Pozdrawiam rządzących pis

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 16:58

Tak działa ochrona środowiska w Białymstoku na wodociągowej można palić wszystkim plac olejami nasączony.hałdy śmieci przy rzece Narwi dobrze dbają o środowisko po co ta instytucja dobre wrażenia robić itd Pozdrawiam rządzących pis

Aa a ochrona też działa ale oficjalnie do 15:00  :lol:

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 17:09

Palą resztkami płyt wiórowych.To niestety nie jest czyste drewno,też truje.

#7 ~Diablowik~

~Diablowik~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 17:13

Miarkuj, piszesz o przedsiębiorcach, jedynych żywicielach naszej łapskiej rodziny :lol:

Konop płaci żałosne pieniądze
Nie wiem jaki nóż na gardle trzeba mieć by pójść do tego Janusza.
Po drugie sam to wdychasz patrz byś za jakiś czas nie dostał wyników z badań że masz raka płuc

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 18:51

Konop płaci żałosne pieniądze
Nie wiem jaki nóż na gardle trzeba mieć by pójść do tego Janusza.
Po drugie sam to wdychasz patrz byś za jakiś czas nie dostał wyników z badań że masz raka płuc

Zanim Konop zaczął kombinować to raka u mnie wielokrotnie wykrywali. Ale jak płaci za mało to leć ze skargą do Morawieckiego i Ziobry, bo całkiem mu puszczą hamulce  :lol:

#9 ~Jaja~

~Jaja~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 21:27

Zanim Konop zaczął kombinować to raka u mnie wielokrotnie wykrywali. Ale jak płaci za mało to leć ze skargą do Morawieckiego i Ziobry, bo całkiem mu puszczą hamulce :lol:

Weź spier z tego wątku jak masz tylko kpić że spraw które są dość poważne
To że ty w swoim chlewiku siedzisz i smród Ci nie przeszkadza nie znaczy że ja mam wachac wasze smrody

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 00:33

Problem dotyczy całych Łap. Wieczorem wyjść na spacer się nie da.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 10:13

Moj sąsiad ma sklepy z odzieza nie uzywana co nie pojdzie w sklepach  idzie  przez komin Smrod nie do wytrzymania

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 15:32

Weź spier z tego wątku jak masz tylko kpić że spraw które są dość poważne
To że ty w swoim chlewiku siedzisz i smród Ci nie przeszkadza nie znaczy że ja mam wachac wasze smrody

To pomówienie. Właściwie powinienem się obrazić ale uznałem, że ze względu na stan psychiczny tobie wszystko wolno i nie muszę uzasadniać odpowiedzi.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 16:30

Moj sąsiad ma sklepy z odzieza nie uzywana co nie pojdzie w sklepach  idzie  przez komin Smrod nie do wytrzymania

Z jednej strony, palą przepalonym silnikowym (mechanik), z drugiej pampersami i innymi śmieciami. Nie da się okna otworzyć. Tylko co z tym zrobić?

#14 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 19:05

jak to co zrobić karać i to nie 500+ a 5 tysięcy plus więcej ,wieczorem palą bo myslą że sąsiedzi nie widzą

#15 ~diablowik~

~diablowik~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 19:46

To pomówienie. Właściwie powinienem się obrazić ale uznałem, że ze względu na stan psychiczny tobie wszystko wolno i nie muszę uzasadniać odpowiedzi.

Rozmawiamy o rzeczach powaznych jak trucie innych. A ty smieszkujesz. Kto tu jest chory psychicznie? Rajcuje cie wdychanie czarnego dymu z przepalonych tapicerek samochodowych? Chcesz sie posmiac idz na inne forum chlopie i nie prowokuj.

Konopa mam w du.ie. 

#16 ~dfsa~

~dfsa~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 19:51

Mam nadzieje, ze kiedys przyjdzie ustawa jak w Krakowie. ZAKAZ PALENIA DREWNEM I WEGLEM

Gaz lub prad, jak nie to sprzedawac chalupy i kupowac mieszkanie jak nie stac utrzymac nieocieplonej nory.

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 19:52

Racja z komina u Konopy leci czasami czarny gęsty dym. Ciekaw jestem czym pali i dlaczego nikt się tym nie interesuje, zwłaszcza że jest ostatnio nacisk na smog w Polsce

#18 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 20:07

Zanim Konop zaczął kombinować to raka u mnie wielokrotnie wykrywali. Ale jak płaci za mało to leć ze skargą do Morawieckiego i Ziobry, bo całkiem mu puszczą hamulce  :lol:

Pewnie Ty to ten jeden z wyzej wymienionych. Albo niespelna rozumu, skoro z tego tematu zartujesz. 

#19 ~Wikary~

~Wikary~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 21:37

Muszisz zrobić zdjęcia nagrać filmik i zgłosić to do odpowiednich służb

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 13:36

Muszisz zrobić zdjęcia nagrać filmik i zgłosić to do odpowiednich służb

Odpowiednie służby? Czyli jakie?

Dodaj odpowiedź