Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Śmierć na "ósemce” :: zobacz komentowany artykuł

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~arek~

~arek~
  • Goście

Napisano 08 październik 2007 - 07:05

kolejna tragedia-gina mlodzi ludzie.Jak do tego wypadku odniesie sie policja,ktora nie tak dawno chwalila sie ograniczeniem ilosci wypadkow i mniejsza iloscia ofiar smiertelnych.Moze by tak postawic kolejny maszt na fotoradar? A moize w koncu ktos podda analizie sprawe bezp.przy wyjezdzie z tego baru-czy jest bezpieczny,czy moze zastosowac inne rozwiazanie i cos sensownego zmienic?

#2 ~Życie~

~Życie~
  • Goście

Napisano 08 październik 2007 - 22:59

Fajnie piszesz , poprawna pisownia to podstawa:)Pozdrawiam

#3 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 08 październik 2007 - 07:53

Śmierć zbiera żniwo za brawurę i głupotę. Szkoda, że giną Bogu ducha winni ludzie. Kierowca poniósł konsekwencje, ale dlaczego za jego głupotę i bezmyślność zginęli pasażerowie? Tylko on powinien zginąć.

#4 ~(Anonimowy)~

~(Anonimowy)~
  • Goście

Napisano 08 październik 2007 - 10:18

po co ten slogan, a może jak w opisie wyjeżdzali kolumną z parkingu, patrzył na auto z przodu i ..... cała tragednia.Chwila nieuwagi , a życie jest szybki, jeszcze szybsza śmierć.Mam ponad 50 lat i dzieci w zbliżonym wieku i mam spokój jak wiem że one śpią we własnych łóżkach, a nie są gdzieś ...A synowie dużo jeżdzą i zawsze mam lęk . Sam jechałem 2 tygodnie temu z synem i w okolicach wyszkowa facet wyskoczył samochodem z kolumny prosto na nas/syn prowadził/ i on nie przewidział tego i tylko moja reakcja zapobiegła tragedii.A ilu kierwoców wyprzedza wymuszając zjazd na pobocze, latem to udaje się a teraz jest ślisko i liście , a zimą to pobocza brak. Piszemy o jeżdzie - ale prosze zajechać pod hipermarket np LM i zobaczyć jak odbywa się parkowanie- na wysepkach, na zakazach , jeżdzi się pod prąd , a to świadczy o tym jak się jeżdzi i jak przestrzegamy przepisy.A jeżeli chodzi o Tiry to powinien byc zakaz ich jazdy od piątku od godziny 16 do 24 2 niedzielę.

#5 ~dj~

~dj~
  • Goście

Napisano 08 październik 2007 - 13:12

tak naprawde to nikt nie powinien zginac, bo szkoda kazdego czlowieka, fakt ze kierowca wykazal sie totalna glupota i wg mnie powinno sie sadzac do paki za takie bezmyslne zachowania na drodze wszystkich lamiacych w ten sposob przepisy glupkow, wtedy przyniosloby to efekt

#6 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 08 październik 2007 - 16:53

Jak zwykle to nie jest wina wladz, wąskiej i bardzo dobrze oświetlonej drogi na wyjezdzie,i takie tam

#7 ~Przyjaciel~

~Przyjaciel~
  • Goście

Napisano 08 październik 2007 - 22:18

Msza zalobna oraz przeniesienie ciał na cmentarz odbędzie się w środę 10.10 w Andrzejewie o godz.12.Szkoda dziewczyn bo Milena i Magda życie miały przed sobą. Niesprawiedliwa smierc.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych