Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Słodycze

słodycze

52 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Ala133~

~Ala133~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2016 - 20:24

Ja z racji wagi w ogóle odstawiłam słodycze i wszystko co słodkie, z dnia na dzień. Ssało mnie niemiłosiernie czasem, płakałam, ale słodyczy nie jadłam. Potem wprowadziłam sporty i ostatnio be slim zielona kawa. Efektem tego jest -15 kilogramów, może na początek niedużo, ale czuję każdy zrzucony kilogram.

#42 jabel

jabel

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 24 sierpień 2016 - 20:21

Kocham je od zawsze <3 najbardziej chipsy, żelki i czekoladę oczywiście :)

#43 Katarzyna545

Katarzyna545

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 25 sierpień 2016 - 22:57

Słodycze są nie zdrowe wiadomo ale jesteśmy tylko ludźmi jeżeli jemy je w bardzo małych ilościach to nic się nie stanie ;)

#44 mia804

mia804

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 16:50

ja uwielbiam ptysie

#45 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 06:23

Jak piszecie o tych dobrociach to aż mi się chce. Chyba jako próba to jest hehe. Ja generalnie na diecie od 2 mc. Zumba i tym podobne, nie podjadanie połączone z dietą i supleent be slim zielona kawa pomagają na tyle, że jestem bardzo zadowolona z efektów odchudzania. 

#46 elenia100

elenia100

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 02 wrzesień 2016 - 13:00

a ja słyszałam, że jak się nie będzie jadło słodyczy i słonych przekąsek przez 21 dni. To potem już nie będzie tak kusić

#47 ~michalina~

~michalina~
  • Goście

Napisano 27 październik 2016 - 21:42

A ja jak jem słodycze to dodaję cynamonu do nich do deserów do kawy, dekoruje takim specjlanym długopisem  cinnibird.pl/cinnibird-white.html , odkąd go mam pięknie wygląda moja kawa i moje desery, moje dzieci chętniej jedzą posiłki, można też dekorowac papryką pietruszką, ten gadzet zobaczylam w jendej z wraszwaskich restauracji i bardzo mi sie spodobał.

#48 hit55

hit55

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 10 listopad 2016 - 11:58

Nie jem jakoś strasznie dużo słodyczy, ale jeśli mam ochotę to sobie nie odmawiam :D Wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem oczywiście ;)

#49 saszka

saszka

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 10 listopad 2016 - 13:34

Ostatnio staram się ograniczać słodycze do jedzenia jednej kostki gorzkiej czekolady. Oby tak dalej!

#50 siemiza491

siemiza491

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 08 grudzień 2016 - 15:19

Ciężko żyć bez słodyczy :(

#51 malinooowa

malinooowa

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 18 grudzień 2016 - 12:54

Ja aż za bardzo lubię słodycze, jadnak staram się iść jak najmniej. Najbardziej nie potrafię sobie odmówić czekolady :D

#52 ~Marasny~

~Marasny~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2016 - 14:33

Ja bardzo lubię czekoladę, ta gorzka wcale nie jest taka niezdrowa jak mówicie. Wręcz przeciwnie, ma sporo korzystnych właściwości. Zawsze zamawiam na sklep.savpol.pl a teraz mają tam podgrzewacze, więc mogę pić czekoladę często

#53 ~alma34~

~alma34~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 10:30

Oj również nie wiem czy wytrzymałabym bez słodyczy.Nawet jak byłam na diecie to nie odmawiałam sobie czekolady ( zresztą rozmawiałam z kolezanką, która jest dietetyczką i mówiła mi,że jedna czy dwie kosteczki czekolady dziennie na diecie to nic złego ponieważ czekolada jest zdrowa).

Ze słodyczy najczęściej kupuje sobie batoniki Pawełki z alkoholem ( uwielbiam).

Albo czekoladę Wedla nadziewaną truskawkami. W sklepach jakiś czas temu pojawiła sie wersja czekolady nadziewanej w czekoladzie gorzkiej i smakuje mi jeszcze bardziej niż ta w mlecznej. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych