Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Słodycze

słodycze

52 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Dariusza~

~Dariusza~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2013 - 00:15

Witajcie. Tak mnie naszło, bo środek nocy, a zachciało mi się czegoś słodkiego :) Podjadam właśnie Wedlowskie Ptasie Mleczko (okazało się, że mają promocję i po otwarciu okazało się, że wygrałam kolejne:P) uwielbiam je :)

Jakie słodycze lubicie? Jakie jecie najcześciej?:)

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2013 - 22:49

Słodycze są niezdrowe.

#3 mazi

mazi

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 19 wrzesień 2013 - 14:20

Ja mam słabość do rurek z kremem i gofrów. To może takie nietypowe słodycze, ale wprost przepadam za nimi :)

#4 renaz1

renaz1

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 26 wrzesień 2013 - 06:58

Ja słodycze kocham, ale to dzięki nocnemu podjadaniu bardzo się roztyłam i straciłam pewność siebie. Najbardziej podchodzą mi żelki i batoniki z adwokatem. Teraz mam rozwiązanie. Biorę tabletki * i oczywiście ograniczam jedzenie słodkości przed snem, ale sporo już schudłam. Kiedyś ktoś mówił mi, że słodycze powinniśmy jeść tylko do południa, bo potem cukier nie zdąży się rozłożyć. Ja jednak nigdy nie dałabym rady dotrzymać tej zasady. Masakra.

Użytkownik Moderator edytował ten post 26 wrzesień 2013 - 07:14
link

#5 Smart

Smart

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 23 listopad 2013 - 10:31

nie przepadam za słodyczami

#6 ~karolina111~

~karolina111~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 22:26

Ja słodyczom mówię NIE! Jak już mnie najdzie na nie ochota to sięgam po gorzką czekoladę:)

Czytałam kiedyś o zdrowych nawykach żywieniowych http://bogatyumysl.p...i-zywieniowe/16 i staram się je w sobie wyrobić:)

#7 venus

venus

użytkownik

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 03 grudzień 2013 - 10:04

Też jestem zdania że słodycze sa niezdrowe. Zawieraja chociażby mnóstwo tłuszczów trans, wystarczy przeczytać skład i wszystko jasne

#8 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 13:09

Hmmm a Ja aktualnie jem te cukiernki - (reklama)

:D Pyszne :) a ptasie mleczko tez lubię, jednak wolę jak mają jakieś inne nadzienie :)

#9 ~Misia~

~Misia~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2013 - 17:43

A ja od chyba miesiąca zajadam się czekoladami z "Pożegnania" Belgijska ręcznie formowane czekolada z dodatkami . Trochę drogie ale niebo w gebie :)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2013 - 22:19

Też jestem zdania że słodycze sa niezdrowe. Zawieraja chociażby mnóstwo tłuszczów trans, wystarczy przeczytać skład i wszystko jasne

Słodycze są niezdrowe z powodu cukrów.

#11 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2013 - 17:59

Ja mam słabość do rurek z kremem i gofrów. To może takie nietypowe słodycze, ale wprost przepadam za nimi :)

A ja mam ostatnio słabość do bardzo smacznej deserowej czekoladki z nadzieniem kawowym jaka jest Danusia firmy Wawel, to jest słodycz nie do opisania

#12 janka735

janka735

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 24 grudzień 2013 - 09:31

Ja nie jestem w stanie za bardzo jeść słodkich rzeczy - po prostu nie lubię. Za to w lecie tonami wcinam lody - zwyczajne big milki, a z innych słodyczy pasjami lubię gorzką czekoladę i jeśli to można nazwać słodyczami (oj, chyba nie można…) masło orzechowe

#13 asia548

asia548

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 10 marzec 2014 - 17:22

A ja uwielbiam słodyczę - oczywiście w umiarkowanych ilościach

#14 UlaKurczak

UlaKurczak

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 22 wrzesień 2014 - 19:57

Myślicie że takie ładne też idzie w boczki? http://www.klasykstu...dio_torty_3.jpg

#15 efcik

efcik

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 30 wrzesień 2014 - 14:48

ja lubię domowej roboty: ciastka owsiane albo chałwa (sama robię, z miodem i zmielonym sezamem). Od czasu do czasu można sobie dogodzić

#16 ~Eliza~

~Eliza~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 16:46

Ptasie mleczko uwielbiam. galaretki w czekoladzie. I niestety też tak bywa, że największą ochotę mam na słodkości wieczorem. A chciałam schudnąć. Nie mam motywacji i nie mam pomysłu jak się za to wziąć. Żeby do sylwestra zrzucić chociaż 10 kg...

#17 ~Diana~

~Diana~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 21:50

Oj doskonale Cie rozumiem, wieczorem też mnie najbardziej ciągnie do słodyczy, np. teraz mąż z Torunia przywiózł pierniki i wcinam je bez opamietania, mówie, że już ostatni a za chwilę wędruje do kuchni po następnego, a też chciałabym schudnąć do sylwestra, mam na oku świetnąkieckę, ale na bank lepiej wyglądałabym bez boczków i tego brzuszka, nawet kupiłam sobie suplement diety 2 be slim, ale wiem, że sam za dużo nie zdziała, gdy dalej będę obżerała się słodyczami, czas zabrać się za siebie no i też poćwiczyć trochę, zastanawiam się nad 6 weidera.

#18 szot

szot

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 26 październik 2014 - 15:13

U mnie w domu od kilku tygodni królują czekolady Wedla karmelowe. Jak to powiedziała moja żona, że jedzenie czekolady wedla to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu :) Dla mnie ta czekolada nie wygrywa z ptasim mleczkiem, ale już wiem jak zadowolić kobietę. 

#19 ~Tyśka~

~Tyśka~
  • Goście

Napisano 31 październik 2014 - 19:21

Oj tak znam to, mój mąż też lubi czekolady wedla, ale najczęściej wcina ptasie mleczko. To już chyba klasyka hehehe 

#20 skowronek

skowronek

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 06 listopad 2014 - 11:53

Podjadanie słodyczy w środku nocy to chyba jednak kiepski nawyk. Ja staram się w ogóle nie jeść takich gotowych słodycze, bo zawierają one sporo bardzo niezdrowych tłuszczów nasyconych. Lepiej wybrać się do kawiarni na ciastko albo samemu upichcić coś dobrego.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych