Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sławni ludzie o Morawieckim

144 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 13:18

Sławni ludzie o M.Morawieckim:Neron,,Pewnego dnia zobaczyłem jak Mateusz bawi się zapalniczką i już wiedziałem jak podniosę Rzym z kolan,,

#102 ~mery~

~mery~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 13:28

Kto zaufał?
Ludziom dwukrotnie skazanym za kłamstwo nikt nie ufa. Mogą nawijać co chcą, a i tak nikt im nie uwierzy.

Powtarzasz łgarstwa totalistów,  wstydz sie , ze nie masz wlasnego rozumu.

Teraz zgodnie z podstawami  demokracji rzadzi PIS, to pomagaj, a jesli chcesz przszkadzac ( jako anarchista )  to nie nadajesz sie do zycia w kraju demokratycznym.

#103 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 13:34

Powtarzasz łgarstwa totalistów, wstydz sie , ze nie masz wlasnego rozumu.
Teraz zgodnie z podstawami demokracji rzadzi PIS, to pomagaj, a jesli chcesz przszkadzac ( jako anarchista ) to nie nadajesz sie do zycia w kraju demokratycznym.

Po nakazie sądu przyznał się do dwóch kłamstw.
Pis nie rządzi, lecz kradnie udając że rządzenie.

#104 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 13:46

Po nakazie sądu przyznał się do dwóch kłamstw.
Pis nie rządzi, lecz kradnie udając że rządzenie.

Wyjedż z kraju ktorego bułeczki ani  chleb ci nie smakuje , bo psychicznie żle skończysz.

#105 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 13:47

Sławni ludzie o M.Morawieckim:I.W.Stalin,, Pewnego dnia zobaczyłem jak Mateusz czesze swojego kota i już wiedziałem jak będę rządził swoją Rosją,,

#106 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 18:53

Wyjedż z kraju ktorego bułeczki ani chleb ci nie smakuje , bo psychicznie żle skończysz.

Akrat sam że tak powiem produkuję codziennie tysiąc kilkaset chlebów i kilka tysięcy bułek. A złodzieje z pisu nie będą mi mówić kto ma prawo w Polsce mieszkać, a kto nie. Układ jest taki że to te chu... żyją z moich podatków, a nie ja z ich.
I zamknij ten swój krzywy pisowski ryj, któremu się wydaje że może osądzać kto w Polsce może mieszkać, a kto nie.

#107 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 21:33

Ryje to specjalność  wyznawcy opcji antyrzadowej.

#108 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 22:18

Ryje to specjalność wyznawcy opcji antyrzadowej.

Jesteś nie tylko głupia, ale też durna jak but z lewej nogi

#109 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 18:43

Ryje to specjalność  wyznawcy opcji antyrzadowej.

Sławni ludzie o M.Morawieckim ... Rydzyk - "Myślałem kilka lat jak nazwać nowe Radio . Popatrzyłem na Morawieckiego i olśniło mnie "

#110 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 18:49

Kopernik po rozmowie z M.Morawieckim wstrzymał Słońce i ruszył Ziemię

#111 ~aha~

~aha~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 20:35

Kopernik po rozmowie z M.Morawieckim wstrzymał Słońce i ruszył Ziemię

Ruszył zapyziała gospodarka i pognał zlodziei !!!

#112 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2019 - 06:47

Ruszył zapyziała gospodarka i pognał zlodziei !!!

Raczej zapyziali złodzieje rozgonią polską gospodarkę na cztery strony świata, a dla księży pozwolą dymać polskie dzieci bezkarnie. Pomyliłaś .nie z ruszaniem.

#113 ~Jezus~

~Jezus~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2019 - 16:17

Człowiek renesansu Mateusz Morawiecki:
- listopad 2015 wicepremier, minister rozwoju
- wrzesień 2016 wicepremier, minister rozwoju i finansów
- grudzień 2017 premier, minister rozwoju i finansów
- styczeń 2018 premier, minister cyfryzacji
- listopad 2019 premier, minister sportu

#114 ~mik~

~mik~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2019 - 16:37

Człowiek renesansu Mateusz Morawiecki:
- listopad 2015 wicepremier, minister rozwoju
- wrzesień 2016 wicepremier, minister rozwoju i finansów
- grudzień 2017 premier, minister rozwoju i finansów
- styczeń 2018 premier, minister cyfryzacji
- listopad 2019 premier, minister sportu

Wszechstronny czlowiek w przeciwieństwie do opozycjonistów , którzy tylko powtarzają teksty z niepolskich gazet.

#115 ~Jezus~

~Jezus~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2019 - 16:40

Sławni ludzie o M.Morawieckim. Jarosław Kaczyński: "Uczestniczyłem jak co roku w pochodzie pierwszomajowym. Poprawiając czerwoną kokardę zauważyłem w ciemnym zaułku małego chłopca walącego z półobrotu rosłego ZOMOwca. Pomyślałem: ten młodzian będzie kiedyś premierem"

#116 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2019 - 20:43

Wszechstronny czlowiek w przeciwieństwie do opozycjonistów , którzy tylko powtarzają teksty z niepolskich gazet.

Wszechstronny niczym Elena Casescu

#117 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2019 - 08:14

Sławni ludzie o M.Morawieckim - Pinokio "Pogrążyłem się w rozpaczy i milczeniu . Cokolwiek nie powiedziałem , nos mi rósł do niewyobrażalnych rozmiarów . Wtedy przyszedł Morawiecki i nauczył mnie kilku magicznych sztuczek .Teraz mogę konfabulować do oporu . Jesteś moją Dobrą Wróżką Mataczeuszu"

#118 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2019 - 08:19

Sławni ludzie o M.Morawieckim - Pinokio "Pogrążyłem się w rozpaczy i milczeniu . Cokolwiek nie powiedziałem , nos mi rósł do niewyobrażalnych rozmiarów . Wtedy przyszedł Morawiecki i nauczył mnie kilku magicznych sztuczek .Teraz mogę konfabulować do oporu . Jesteś moją Dobrą Wróżką Mataczeuszu"

Mteusz opanował pewien trik za który inni kłamcy go nienawidzą. On używa temperówki do nosa.

#119 ~biały~

~biały~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2019 - 11:42

Nie, bo jako Minister Sportu w/g dyskutantów:

- z PIS

doprowadził   do zakwalifikowania się do kontynuowania zawodów - OŚmiu Polaków

-  z totalnej opozycji

doprowadził do niezakwalifikowania do skoków - JEdnego Polaka.

#120 ~Jezus~

~Jezus~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2019 - 16:23

Robert Smith tak dziś wspominał: Gdy w 1977 roku wybrałem nazwę "Easy Cure", Mateusz Morawiecki powiedział: To brzmi zbyt hippisowsko, brzmi za Amerykańsko, zbyt "West Coast". Każda grupa jak wy ma na poczatku "The". Wtedy powstała właściwa nazwa zespołu "The Cure".

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych