Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sławni ludzie o Morawieckim

107 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 08:27

Sławni ludzie o Morawieckim: Steve Jobs w 2010: "Siedziałem w garażu w 1976 roku bez pomysłu na życie, Mateusz - genialny, polski młody kolega Steve'a Woźniaka, uśmiechnął się krzywo, ugryzł jabłko Macintosh, położył je przede mną i rzekł: Pokażę Ci, Steve-jak robi się komputery!

Było trochę inaczej. Pomysłodawca  Macintosha, Jef Raskin, bardzo lubił jabłka McIntosh i tak nazwał ten komputer w 1984.

W '76 było po prostu banalne jabłko bez gatunku.

Co nie zmienia faktu, że Mateusz ugryzł jabłko i dlatego do dziś jest ono symbolem.

#82 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 09:20

Sławni ludzie o Morawieckim - Kazimierz Wielki " Chrobotanie drewnojadów w nocy spać mi nie dawało . Dobrze , że przyszedł Morawiecki i zaproponował nowe podatki na nowe zamki .To dzięki niemu mamy Polskę murowaną ."

#83 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 11:29

Sławni ludzie o Morawieckim - Kazimierz Wielki " Chrobotanie drewnojadów w nocy spać mi nie dawało . Dobrze , że przyszedł Morawiecki i zaproponował nowe podatki na nowe zamki .To dzięki niemu mamy Polskę murowaną ."

Odtąd przyszłe pokolenia będą spiewały: w murowanej piwnicy tańcowali zbójnicy  :lol:

#84 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 13:32

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim" Ewa : " Miałam codzienne rutynowe szczęśliwe życie , ale przyszedł Morawiecki i wręczył mi jabłko+ , że niby mi się należy . Skosztowałam i zobaczyłam , że Eden jest w ruinie"

W tym miejscu warto by dodać, że internauci czasami przypominają oburzające słowa Morawieckiego, nagrane w restauracji Sowa&Przyjaciele: 
"Ludziom się wydawało, że zawsze będzie lepiej, służba zdrowia będzie za darmo .a". "Trzeba słuchać ludu, obiecać im czego oczekują, a potem wygaszać ich oczekiwania. Mają za.ać za miskę ryżu." ".a, proszę cię... OFE .nie nam w dół... za darmo .a... będziemy za.ać i rowy .a kopać... no siedzą... flotylla tratw .a... będziemy strzelać".
- I komentują: „Dawać emerytom? Po wyborach? Za 4 lata i tak nabiorą się na ten sam numer… Ci, którzy dożyją…”  :wacko: 

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 13:55

W tym miejscu warto by dodać, że internauci czasami przypominają oburzające słowa Morawieckiego, nagrane w restauracji Sowa&Przyjaciele: 
"Ludziom się wydawało, że zawsze będzie lepiej, służba zdrowia będzie za darmo .a". "Trzeba słuchać ludu, obiecać im czego oczekują, a potem wygaszać ich oczekiwania. Mają za.ać za miskę ryżu." ".a, proszę cię... OFE .nie nam w dół... za darmo .a... będziemy za.ać i rowy .a kopać... no siedzą... flotylla tratw .a... będziemy strzelać".
- I komentują: „Dawać emerytom? Po wyborach? Za 4 lata i tak nabiorą się na ten sam numer… Ci, którzy dożyją…”  :wacko: 

De9bilu, manipulacja to sztuka, trudna sztuka. nie wystarczy powyrywać po dwa zdania, które pasują.

W oryginale jest tak:

'Morawiecki: Mam absolutnie pozytywne zdanie o Merkelowej, Sarkozym czy jak się ten nowy nazywa... Hollande i tak dalej. Że oni w takim świecie, jak dzisiaj są, gdzie przez pięćdziesiąt lat ludziom się wydawało, że zawsze będzie lepiej, emerytury będą dość wysokie, żyć będziemy coraz dłużej, służba zdrowia będzie za darmo ku*** i edukacja za darmo, oni tą krzywą, która wiesz tak szła co do oczekiwań, oni muszą ją odkręcić, nie. I takie rzeczy się dzieją. […] To co robi Merkelowa... Ona działa na najważniejszych rzeczach społeczeństwa czyli oczekiwaniach."

#86 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 14:22

De9bilu, manipulacja to sztuka, trudna sztuka. nie wystarczy powyrywać po dwa zdania, które pasują.

W oryginale jest tak:

'Morawiecki: Mam absolutnie pozytywne zdanie o Merkelowej, Sarkozym czy jak się ten nowy nazywa... Hollande i tak dalej. Że oni w takim świecie, jak dzisiaj są, gdzie przez pięćdziesiąt lat ludziom się wydawało, że zawsze będzie lepiej, emerytury będą dość wysokie, żyć będziemy coraz dłużej, służba zdrowia będzie za darmo ku*** i edukacja za darmo, oni tą krzywą, która wiesz tak szła co do oczekiwań, oni muszą ją odkręcić, nie. I takie rzeczy się dzieją. […] To co robi Merkelowa... Ona działa na najważniejszych rzeczach społeczeństwa czyli oczekiwaniach."

Prawie w każdym wPISie jest ziarnko prawdy, tak i w moim znajduje się ona we "wrzucaniu wszystkich do jednego wora"  :D

#87 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 14:36

W oryginale jest tak:

a czy dotąd nie powiedział ci nikt, że po świńsku się zachowujesz z tym "spamem" jak nie potrafisz udzielić odpowiedzi? 

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 14:38

Prawie w każdym wPISie jest ziarnko prawdy, tak i w moim znajduje się ona we "wrzucaniu wszystkich do jednego wora"  :D

Śmiać się z własnych "żartów" to jak publicznie wali9ć gru9chę, albo gorzej.

#89 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 14:47

Śmiać się z własnych "żartów" to jak publicznie wali9ć gru9chę, albo gorzej.

Mało mnie twoje sugestie obchodzą niezrównoważony emocjonalnie "anonimie"  :D

#90 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 06:36

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim" Běijīng Kǎoyā - w odległych mrocznych czasach , jadło się co popadło . Korzonek , robak , jakieś liście . Dobrze , ze przyszedł Morawiecki i przyniósł torebkę nowych ziarenek . Jak to wspaniale zaprdalać za miseczkę ryżu ."

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 07:30

Z cyklu,,Sławni ludzie o M.Morawieckim,,gen.G.Custer:,, Prowadziliśmy wówczas czystkę etniczną na Wielkich Równinach by przygotować teren dla naszych osadników i w dolinie Little Big Horn natrafiliśmy na potężny obóz dzikusów.Obóz był tak ogromny że postanowiłem wycofać się do Fortu Benton po posiłki ale wtedy nadjechał Mateusz ze swoją lornetką i oznajmił że w obozie są same kobiety,dzieci i starcy a wojownicy zapewne poszli na polowanie.Ucieszyłem się i dałem rozkaz do ataku!,,

#92 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 10:56

Premier pewnego marionetkowego kraju ma swoje priorytety - piłka nożna i rodzina, a może odwrotnie! We wpisie ku czci Największego Kopacza pewnego niemieckiego klubu, w którym to wpisie mocno czuć kadzidło, zawarł następującą refleksję - "Jeden z moich przyjaciół zwykł mawiać -Jest tylko jedna rzecz na świecie ważniejsza od piłki nożnej - rodzina! Serdecznie gratuluję (i tu pada nazwisko Wielkiego Kopacza) coraz liczniejszej rodziny! A ja dodam od siebie - Państwu kopaczom jak psu kiełbasa należy się 500+ na każde dziecko! A co tam, niech mają na waciki i rumianek! A ty schorowany biedaku, co nie jesteś w stanie wstać o własnych siłach, a często nawet nie wiesz, że żyjesz, dostaniesz od naszych wspaniałych Wybrańców Narodu Wielkiego Wała, bo twoja emerytura czy renta przekroczyła magiczny próg dochodowy - 1600 brutto!!!

#93 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 13:18

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim" Iwan IV G. - " W 1573 tron polski miałem prawie w kieszeni , ale przyszedł Morawiecki i rzekł , że będzie rządził do 2031 r. W najgorszym razie do 2027 . Groźny on jest . "

#94 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 13:50

Ciagle wypisuje duren, czy duuuuuuuuuuuuuureń ?

Ad rem.

#95 ~Wieszcz~

~Wieszcz~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 14:30

Sławni ludzie o M.Morawieckim James Hetfield: „Kiedyś grałem w lokalnym pubie z kapelą„Obsession”. Na zmywaku zatrudniony był imigrant z Polski,Mateusz. Któregoś wieczoru zaczęliśmy rozmawiać o niezależności i zielonej wyspie. Tak mnie zainspirował, że założyłem zespół Metallica.

#96 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2019 - 08:07

Sławni ludzie o M.Morawieckim - Prometeusz "Skazany byłem na wieczyste męki . Moja wątroba codziennie pod wieczór była w strzępach . Ale wpadł jak po ogień Morawiecki i powiedział , że jeżeli zapłacę większą akcyzę na alkohol , to on wysępi od ZeUSa rentę socjalną . "

#97 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2019 - 17:57

Sławni ludzie o M.Morawieckim - Kaligula "Nie starczało aureusów , denarów i nawet folisów , by kupić waciki . Zupełna bryndza . Dobrze , ze przyszedł Morawiecki i dzięki procesom politycznym i konfiskatom mogłem zatopić 2 tysiące statków w zatoce , by móc przejechać rydwanem tam i z powrotem . Dzięki Mistrzu ."

#98 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 06:25

Gdyby nie Morawiecki, czeskie Morawy miałyby inną nazwę

#99 ~bora~

~bora~
  • Goście

Napisano wczoraj, 10:01

Żyjemy w kraju demokratycznym= Sejm zaufał Panu Premierowi Morawieckiemu to do roboty wspólnie z Rządem, aby realizować bardzo ambitny program dla Polski i Polaków.

#100 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 13:17

Żyjemy w kraju demokratycznym= Sejm zaufał Panu Premierowi Morawieckiemu to do roboty wspólnie z Rządem, aby realizować bardzo ambitny program dla Polski i Polaków.

Kto zaufał?
Ludziom dwukrotnie skazanym za kłamstwo nikt nie ufa. Mogą nawijać co chcą, a i tak nikt im nie uwierzy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych