Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sławni ludzie o Morawieckim

96 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 26 październik 2019 - 09:33

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim" Leonardo da Vinci " Cecylia Gallerani za życzyła sobie by na portrecie był łaszący się Morawiecki . Ale ten w swej niewyobrażalnej pospolitym ludziom skromności odmówił . Cóż począć , namalowałem łasiczkę "

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2019 - 09:52

Z cyklu ,,Sławne istoty o M.Morawieckim,,Mistrz Yoda:,,Pokój mamy w Galaktyce.O rozejm Sithowie przyszli prosić.Jeden warunek mieli tylko.Mateusza przysłać zażądali żeby im budżet Imperium zrównoważył.,,

#43 towarzysz_andrzej_1981

towarzysz_andrzej_1981

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 196 postów

Napisano 26 październik 2019 - 10:07

Całkiem sympatyczny cykl. Według mnie, najlepsze do tej pory było z Kopernikiem, Alexanderem F.iem i Chuckiem Norrisem.

A co powiecie na to?:

Charles Duke: "To się stało podczas misji Apollo 16. Na pięć minut przed lądowaniem, komputer pokładowy powiadomił mnie o błędzie w sterownikach doprowadzania paliwa do modułu księżycowego. Oczywiście naprawiłem usterkę, ale nic nie powiedziałem załodze. Nie chciałem denerwować chłopaków. Do dziś oblewa mnie zimny pot, kiedy myślę o tym co by się stało, gdyby Mateusz, w centrum lotów kosmicznych, nie nauczył mnie szybkiej interpretacji komunikatów debugera."

#44 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 26 październik 2019 - 10:37

Całkiem sympatyczny cykl. Według mnie, najlepsze do tej pory było z Kopernikiem, Alexanderem F.iem i Chuckiem Norrisem.

A co powiecie na to?:

Dureń z centralnej szczujni usiłuje osmieszyc  najbardziej kompetentnego Pana Premiera Najjaśniejszej Rzeczpospolitej .

#45 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 26 październik 2019 - 11:07

A co powiecie na to?:

Dureń z centralnej szczujni usiłuje osmieszyc  najbardziej kompetentnego Pana Premiera Najjaśniejszej Rzeczpospolitej .

Fetor... spadaj z tego tematu ... to dla ciebie za wysokie intelektualne progi tępy hejtujący MyZPiSem propagandysto....

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim" Kolumb " Tyle dni płynęliśmy z wiatrem . Niestety przestało wiać . Załoga się buntowała i chciałem już zawracać . Wtedy Morawiecki siedzący na bocianim gnieździe krzyknął : "Ziemia , ziemia" i puścił z radości bąka w żagle "

#46 ~darek~

~darek~
  • Goście

Napisano 26 październik 2019 - 11:18

#47 ~Wieszcz~

~Wieszcz~
  • Goście

Napisano 26 październik 2019 - 11:21

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim", J. Cameron: "Kręciliśmy Titanica i niby wszystko szło dobrze, ale brakowało tej kropki na i. I wtedy Mateusz rzucił: A może taka scena - oni we dwoje na dziobie statku, zachód słońca. Właściwie to jest jego Oskar".

#48 towarzysz_andrzej_1981

towarzysz_andrzej_1981

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 196 postów

Napisano 26 październik 2019 - 12:43

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim", Królewna Śnieżka: "Byłam na ciągu kokainowym ósmą noc z rzędu. Krasnale strajkowali. Królestwo waliło się od wewnątrz. Przytłaczały mnie podziały ideologiczne i pogłoski, że praca dla mojego ludu przestała być satysfakcjonująca. Zastanawiałam się nawet nad zakładaniem obozów pracy przymusowej. I wtedy, w tym jądrze ciemności, przypadkowo znalazłam w bibliotece zamkowej pewną baśń anonimowego autora, podpisał się jedną literą - M. Zazwyczaj nie traktuję poważnie książek z fantastyki feudalnej, ale mądrości tam zawarte były tak inspirujące i realne, że zastosowałam je w życiu. Z niedowierzaniem, z miesiąca na miesiąc, obserwowałam jak  maleją wskaźniki biedy i bezrobocia."

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2019 - 13:14

Banki polskie udzielające kredyty we frankach szwajcarskich organizowały kongres zysków i zastanawiały się jakie motto umieścić na zaproszeniach...I wtedy Mateusz zaproponował: "Nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele tak nielicznym". Gdy prezes KNF zaoponował Mateusz dodał " To wy byliście lwami, ja tylko ryczałem".

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2019 - 14:35

Durniów nie sieja, bo sie rodza z podkultury.

#51 ~Wieszcz~

~Wieszcz~
  • Goście

Napisano 26 październik 2019 - 19:50

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim", Quincy Jones: "Wiedzieliśmy, że coś trzeba zrobić, że potrzebna jest jakaś inicjatywa, jakiś globalny ruch...zadzwonił Mateusz i rzucił: słuchajcie przecież to my jesteśmy światem. Chwilę potem już pisaliśmy z Michaelem We are the world".

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2019 - 21:24

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim", Quincy Jones: "Wiedzieliśmy, że coś trzeba zrobić, że potrzebna jest jakaś inicjatywa, jakiś globalny ruch...zadzwonił Mateusz i rzucił: słuchajcie przecież to my jesteśmy światem. Chwilę potem już pisaliśmy z Michaelem We are the world".

Wieszcz = Patologiczny przypadek.

#53 towarzysz_andrzej_1981

towarzysz_andrzej_1981

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 196 postów

Napisano 26 październik 2019 - 21:33

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim", Robert Górski: "Pewnego razu spacerowałem z Przemkiem po Skaryszaku. Szukaliśmy pomysłu na nowy skecz, i los chciał, że mijaliśmy młodą, zakochaną parę, uprawiającą jogging. Towarzyszył im taki biały, fajny piesek, jakiś rasowy kundelek, z wywieszonym językiem, wyglądał na szczęśliwego. I wyobraźcie sobie, że to zdarzenie wcale nie wywołało u nas pomysłu na nowy skecz, ale za to zgadnijcie, jakim imieniem ta kobieta zawołała tego psa?"

#54 ~Wieszcz~

~Wieszcz~
  • Goście

Napisano 26 październik 2019 - 22:21

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim", Banksy: "Wszyscy mieliśmy poczucie, że sztuka umiera, że wszystko już było. Snuliśmy się bez celu po Londynie. I wtedy spotkaliśmy Mateusza. Do teraz pamiętam jego słowa: sztuka musi wyjść do ludzi, na ulice. Tak narodził się street art".

#55 towarzysz_andrzej_1981

towarzysz_andrzej_1981

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 196 postów

Napisano 26 październik 2019 - 23:01

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim", Kuba Wojewódzki: "Pamiętam jakby to było wczoraj. Byłem u siebie. Przeglądałem rachunki za prąd, i jakieś podatki. Nachodziły mnie myśli, czy ja w ogóle jestem sławny? Czy ludzie wiedzą ilu jest Kub Wojewódzkich w Polsce? Ba, w samym województwie mazowieckim pewnie kilku się znajdzie, podobnych do mnie. Wtedy właśnie zadzwonił do mnie Mateusz i powiedział: słuchaj Kuba, ja tobie pomogę zainwestować te miliony."

#56 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 27 październik 2019 - 07:54

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim" Sokrates " Po wielu latach dysput i nauczania , wiem , że nic nie wiem . Wtedy przyszedł Morawiecki i powiedział , że wie wszystko . Chwilę potem przyszli ateńczycy z cykutą"

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2019 - 08:47

Z cyklu,,Sławni ludzie o M.Morawieckim,,H.Sucharski,,Chciałem poddać składnicę po 12 godzinach,zgodnie z rozkazem ale wtedy wszedł Mateusz,spojrzał na mnie z pogardą i przez zaciśnięte zęby wycedził
-Jeśli pan to zrobi resztę życia spędzi pan w małej celi oglądając 12 godzin na dobę 7 dni w tygodniu TVPinfo i TVTrwam,,

#58 ~grzegorz~

~grzegorz~
  • Goście

Napisano 27 październik 2019 - 09:11

Dureń to "towarzysz andrzej 1981", "wieszcz", "cryo", często "gość". ze spółki hejtowskiej  opłacanej przez przeciwników DOBREJ ZMIANY.

#59 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 27 październik 2019 - 09:54

Dureń to "towarzysz andrzej 1981", "wieszcz", "cryo", często "gość". ze spółki hejtowskiej  opłacanej przez przeciwników DOBREJ ZMIANY.

jako rzekłem Fetor ... do budy propisowski aktywisto ..... to zdecydowanie nie na twoją inteligencję (a raczej jej brak ) ten wątek ....

Z cyklu,,Sławni ludzie o M.Morawieckim"  Ryszard III

: "Kiedy krzyczałem "Konia! Konia! Oddam królestwo za konia!" przyszedł Morawiecki i powiedział , że weźmie , ale muszę poczekać kilka lat na konia elektrycznego "

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2019 - 11:32

cryo      nie jestem człowiekiem z tego kręgu o których tak nadajesz  ale twoja nienawiść bo tylko tak te teksty należy rozumieć jest chora już dawno ci o tym pisałem   widać okresy jak ciebie nachodzi oczywiście nie można podważać twojej inteligencji bo ci jej nie brakuje ale wymiotować można na ciągłe ujadanie daj spokój dla czytających i dla swego rozumu      pozdrawiam 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych