Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sławni ludzie o Morawieckim

107 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 23:09

M McLaren - "siedzielismy z Johnym Rottenem na zaplaczu mego sklepu na Kings Road, byliśmy jak zawsze w swetrach, Johnny w roziwej koszuli, myśleliśmy usilnie na imagem niegrzecznych chłopców, ale bylo ciężko, wtedy do sklepu wszedl Mateusz w skórze i z agrafka w uchu, i tak to się wkasnie zaczęło, nie zdradzalem tego, poprostu ukradlem styl Mateusza, bardzo przepraszam:)

#22 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 07:21

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim" 20 000 BC : Gir-Og-Auu ( w wolnym tłumaczeniu - "Noga w ogień boli " ) : "Siedzieliśmy przy ognisku żując resztki starego mamuta . Dieta nasza była taka monotonna . Wtedy Mateusz wydoił samicę dzikiego tura i we własnej onucy wytworzył pierwszy ser koryciński . "

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 12:35

Blizsze Białostoczanom jest wypowiedż o Panu Posle Tyszkiewiczu najblizszym zaufanym współpracownikiem Pana G. Schetyny.

#24 ~Wieszcz~

~Wieszcz~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 13:20

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim", Ch. Norris: "Dlaczego zagrałem dla BZWBK? Cóż, jak kręciliśmy 'Drogę smoka', Bruce zdradził mi sekret ciosu wibrującej pięści. Ten cios w Shaolin nazywali Ma-ti; na cześć tego, kto go pierwszy zadał. Resztę sobie dopowiedzcie sami".

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 13:30

Z cyklu ,,Sławni ludzie o M.Morawieckim,, N.Armstrong:,,Wylądowaliśmy zgodnie z procedurą,założyłem skafander,otworzyłem właz i on tam stał-w ręku miał tacę z chlebem,solą i polską wódką...zemdlałem...,,

#26 ~Wieszcz~

~Wieszcz~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 16:12

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim", M. Jagger:"To był ten moment, kiedy jeszcze nie wiedzieliśmy, w jakim kierunku pójść z naszą twórczością i wtedy Mateusz rzucił mimochodem: słuchajcie, a może coś takiego...I can't get no satisfaction. Od razu wiedzieliśmy, że to jest to"

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 17:01

Blizsze Białostoczanom jest wypowiedż o Panu Posle Tyszkiewiczu najblizszym zaufanym współpracownikiem Pana G. Schetyny.

Do czytelników : w miejsce MORAWIECKI czytaj TYSZKIEWICZ.

#28 ~Wieszcz~

~Wieszcz~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 18:25

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim", J. Domarski: "No strach przed Wembley był, ale wtedy wszedł do szatni Mateusz i powiedział do mnie: Pamiętaj Janek, w razie czego strzelaj po ziemi, bo Shilton puszcza pod brzuchem. No to strzeliłem"

#29 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 19:22

spadaj Fetor .... żałosny pistrollu......

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim" Janosik " Kiedy przyszła na mnie kryska , stałem pod szubienicą czekając na nieuchronny koniec . Wtedy przyszedł Morawiecki i wytłumaczył katu , że to ma być Ziobro , a nie "za ziobro" .Dzięki Mateuszowi urodziłem się na nowo. "

#30 ~bos~

~bos~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 19:36

Wspaniale się czyta !!!

#31 ~Wieszcz~

~Wieszcz~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 19:52

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim", Benedykt XVI: "To było trudne konklawe. Byliśmy w impasie. I wtedy wszedł Mateusz powiedział: Moim zdaniem czas na papieża Polaka. 20 minut później mogliśmy puścić biały dym".

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 20:05

Trener Gmoch: " Gdy zastanawiałem się jaką taktykę wybrać:konstrukcję, destrukcję czy atak do szatni wszedł Mateusz i rzekł: puść Bońka...I puściłem."

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 20:05

Trener Gmoch: " Gdy zastanawiałem się jaką taktykę wybrać:konstrukcję, destrukcję czy atak do szatni wszedł Mateusz i rzekł: puść Bońka...I puściłem."

#34 ~wala~

~wala~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 20:10

Wspaniale się czyta !!!

Nie o mateuszu, ale o rodaku robercie wiemy coraz wiecej.

#35 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 21:45

żałosny jesteś Fetor...

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim" MC Skłodowska " Życie kobiety naukowca jest trudne . Byłam w kryzysie , w głowie miałam pustkę. Wtedy przyszedł Morawiecki z kieszeniami wypchanymi rudą uranu i rzekł "RADujcie się POLONusy"......

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 21:58

K. Kolumb, "to nie tak ze nie wiedzieliśmy gdzie jesteśmy, Mateusz zszedł z rufy i od razu powiedział ze to nie mogą byc Indie, to musi byc nowy ląd, ktorego dotąd nie odkryliśmy, wszelkie przypisywanie mi odkrycia obu Ameryk jest i przeklamaniem i niespawiedliwe tym bardziej ze Mateusz nawigowal juz w X wieku z Goteborga, geniusz to zbyt skromny epitet na tego człowieka

#37 ~Wieszcz~

~Wieszcz~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 22:15

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim", J. Cameron: "Kręciliśmy Titanica i niby wszystko szło dobrze, ale brakowało tej kropki na i. I wtedy Mateusz rzucił: A może taka scena - oni we dwoje na dziobie statku, zachód słońca. Właściwie to jest jego Oskar".

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2019 - 06:28

Brawo !!!

#39 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 26 październik 2019 - 07:06

Brawo !!!

Fetor znikaj .... zasmradzasz ciekawy wątek....

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim" Archimedes " Cały dzień chodziłem jak struty , kombinując jakie to nowe prawo o ciole zanurzonym w cieczy wymyślić . Wtem usłyszałem jak Morawiecki krzyczy w wannie : eureka ! eureka!!" ....

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2019 - 08:09

"Smutny Chuck Mangione siedział na zapleczu studia popijając porannego drinka. Jak zwykle o tej porze (pora porannego drinka) wszedł Mateusz i rzekł: " Hi, Chuck! Kupiłem twoją ostatnią płytę!", "Aaa...to byłeś ty...dzięki" - odpowiedział jeszcze bardziej smutny Chuck."

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych