Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sławni ludzie o Morawieckim

107 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Wieszcz~

~Wieszcz~
  • Goście

Napisano 22 październik 2019 - 17:57

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim", L. Minelli: "Co tu dużo mówić, Nowy Jork w tamtych czasach, to narkotyki, seks i morze alkoholu. Warhol? Był kompletnie wypalony. Ale to wtedy do Studia54 wszedł Mateusz z puszką pomidorówki Campbella. Sami wiecie, co było dalej".

#2 ~Wieszcz~

~Wieszcz~
  • Goście

Napisano 22 październik 2019 - 17:58

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim", Banksy: "Wszyscy mieliśmy poczucie, że sztuka umiera, że wszystko już było. Snuliśmy się bez celu po Londynie. I wtedy spotkaliśmy Mateusza. Do teraz pamiętam jego słowa: sztuka musi wyjść do ludzi, na ulice. Tak narodził się street art".

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2019 - 19:37

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim", Banksy: "Wszyscy mieliśmy poczucie, że sztuka umiera, że wszystko już było. Snuliśmy się bez celu po Londynie. I wtedy spotkaliśmy Mateusza. Do teraz pamiętam jego słowa: sztuka musi wyjść do ludzi, na ulice. Tak narodził się street art".

Wieszcz, czy psychol ?

#4 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 23 październik 2019 - 10:50

Wieszcz, czy psychol ?

znikaj Fetor .... tu rodzi się prawdziwy talent .....

Z cyklu "Sławni ludzie o M.Morawieckim" , Kopernik " Bez celu pływałem łódką po rzece . Był upał , słońce grzało niemiłosiernie . Patrzę a na brzegu Morawiecki orze pole . Krzyczę : Co robisz , człowieku? . A on rzecze : Ruszam ziemię . I stało się . Słońce z wrażenia się wstrzymało "

#5 ~Wieszcz~

~Wieszcz~
  • Goście

Napisano 23 październik 2019 - 13:31

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim", A. Hitchcock: "Tak, to miał być horror, który wstrząśnie widzem, szukaliśmy tylko jakiegoś nieoczywistego motywu przewodniego, demony, zombie, to wdzystko już było. No i właśnie wtedy zobaczyłem, jak Mateusz buja gołębie".

#6 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 23 październik 2019 - 18:50

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim", Aleksander Głowacki " Byłem u znajomych w Prusach i spacerowałem bez celu po ich włościach szukając natchnienia . Wtem zobaczyłem , jak Morawiecki ćwiczy przemowę podskakując przed drewnianą lalką przekonując ją , że podkowy co uwiesił na szyi są lżejsze od powietrza . Olśniło mnie ."

#7 ~Wieszcz~

~Wieszcz~
  • Goście

Napisano 23 październik 2019 - 19:26

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim, K. Cobain: "Nasza pierwsza płyta była niezła, ale powiedzmy szczerze, czegoś brakowało. Wtedy w jednym z barów Seattle poznaliśmy Mateusza, we flanelowej koszuli, pachniał tanimi perfumami. I tak Smells like teen spirit napisało się samo"

#8 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 06:09

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim " , Fenicjanin Melkart 2750 r pne: "Nie minął rok od wynalezienia pieniędzy , a Morawiecki wcisnął mi kredyt we frankach szwajcarskich na 30 lat . Nawet nie wiem , gdzie ta Szwajcaria jest "

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 07:13

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim " , Fenicjanin Melkart 2750 r pne: "Nie minął rok od wynalezienia pieniędzy , a Morawiecki wcisnął mi kredyt we frankach szwajcarskich na 30 lat . Nawet nie wiem , gdzie ta Szwajcaria jest "

To niestety ślepak. Tak się składa, że Morawiecki podchodził do tego rozsądnie i mówił, że w Polsce nikt nie zarabia we frankach.

Pozostaw cykl Wieszczowi bo dobry.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 07:27

To niestety ślepak. Tak się składa, że Morawiecki podchodził do tego rozsądnie i mówił, że w Polsce nikt nie zarabia we frankach.

(...)

...po czym udzielał kredytów we frankach szwajcarskich czyli finalizował swój rozsądek :D

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 11:44

...po czym udzielał kredytów we frankach szwajcarskich czyli finalizował swój rozsądek :D

Choć to zaśmiecanie wątku, to nie można zostawić bzdur bez odpowiedzi.
"Nie jesteśmy zadowoleni z tego, że około 90 proc. kredytów mieszkaniowych jest udzielanych obecnie we frankach szwajcarskich. Klienci powinni się zadłużać w tej walucie, w której zarabiają. Rola regulatora rynku polega na wprowadzeniu odpowiednich przepisów, które skłonią klientów do zaciągania zobowiązań w złotych, a banki do zniechęcania klientów do brania kredytów w walutach obcych - mówił w 2008 dla Gazety Giełdy Parkiet."

W 2009 " Nadzór powinien zabronić udzielania kredytów we frankach szwajcarskich. Tu i teraz, nie czekając na dalszy rozwój wydarzeń. Nie ma sensu wypatrywać osłabienia franka, bo zarówno nadzór, jak i odpowiedzialny rząd nie powinien pozwalać gospodarstwom domowym na spekulacje walutowe. I to w interesie przede wszystkim właśnie gospodarstw domowych."

W szczycie frankowej bańki BZ WBK Morawieckiego miał tylko 2% udziału w tym rynku.

To tyle gwoli prawdy.

To dlatego totalny Julek przerżnie wszystko bo ma takich pomagierów jak forumowi propagandyści i elita, która nie wie jak postawić dwie kreski na karcie z dwoma nazwiskami.

#12 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 12:57

"Do 2007 roku BZ WBK prawie nie udzielał kredytów frankowych. To się zmieniło, kiedy prezesem banku został Mateusz Morawiecki. Zresztą on sam też zaciągnął w tamtym czasie sowity (wart ponad 2 mln zł) kredyt we frankach szwajcarskich." .....

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim " , Napoleon : "Wojnę miałem już na bank wygraną . Pozostała jedna nic nie znacząca potyczka . Wtedy zobaczyłem Morawieckiego , jak leje wodę . Pomyślałem , że to dobry znak nadchodzącej zmiany . I udałem się pod Waterloo"

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 13:43

"Do 2007 roku BZ WBK prawie nie udzielał kredytów frankowych. To się zmieniło, kiedy prezesem banku został Mateusz Morawiecki. Zresztą on sam też zaciągnął w tamtym czasie sowity (wart ponad 2 mln zł) kredyt we frankach szwajcarskich." .....

Lis i wszystko jasne.

Prawie nie udzielał to jak prawie dziewica.

Morawiecki kredyt zaciągnął i spłaca go. Co w tym złego albo dziwnego?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 16:15

Lis i wszystko jasne.

Prawie nie udzielał to jak prawie dziewica.

Morawiecki kredyt zaciągnął i spłaca go. Co w tym złego albo dziwnego?

...prawie jak Marta K. Trzykrotna dziewica.

#15 ~Wieszcz~

~Wieszcz~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 16:16

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim", D. Gilmour: "Siedzieliśmy w barze. Atmosfera była gęsta, bo płyta była właściwie gotowa, ale Waters wciąż upierał się, że brakuje mu hitu. I wtedy barman otworzył kasę i rozsypał drobne. To był Mateusz. 'Money' to właściwie jego kawałek".

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 16:27

Wieszczu !   kończ, bo już ci nie płacą.

#17 ~Wieszcz~

~Wieszcz~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 16:38

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim", A. F.: "Byliśmy w kropce. Wyniki badań nijak do siebie nie pasowały. Wtedy Mateusz podszedł do mnie i pokazał kromkę chleba pokrytą pleśnią. Tak, to było to. Odbierając Nobla nie wspomniałem o nim, bo sam mnie o to poprosił".

#18 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 17:51

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim", Jagiełło " Krzyżacy pod Grunwaldem przysłali mi dwa nagie miecze . Ja wysłałem do nich nagiego Morawieckiego i każde polskie dziecko wie , jak skończyła się bitwa "

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 18:24

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim", A. F.: "Byliśmy w kropce. Wyniki badań nijak do siebie nie pasowały. Wtedy Mateusz podszedł do mnie i pokazał kromkę chleba pokrytą pleśnią. Tak, to było to. Odbierając Nobla nie wspomniałem o nim, bo sam mnie o to poprosił".

"Podróżowaliśmy z żoną samochodem podziwiając przepiękne krajobrazy w takim zapomnieniu, że nasze autko zatrzymało się z powodu braku benzyny...I wtedy z zarośli wyszedł Mateusz i wręczył nam bateryjkę życząc szczęśliwej podróży"

#20 ~Wieszcz~

~Wieszcz~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 20:24

Z cyklu "Sławni ludzie o M. Morawieckim", J.F. Kennedy: "To nie jest tak, że alkohol i narkotyki były w życiu Marylin od zawsze i że to musiało się tak skończyć Po prostu odkąd rzucił ją Mateusz nigdy nie była już sobą"

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych