Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

82 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 10:34

Te skrzyżowania nie są nawet do tej pory skończone! Ostatnio spacerując tamtędy zauważyłam niezabezpieczoną dziurę na kratkę ściekową. Zgłosiłam to do odpowiednich służb. Jednak przejeżdzając tamtędy ok tygodnia później spostrzegłam, że pojawił się tylko znak do wymijania ubytku.

#22 ~Czytelnik~

~Czytelnik~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 10:35

A pojechać prosto Ciołkowskiego (w kierunku Mickiewicza) i skręcić w lewo w Wiosenną.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 10:43

jeżdzę tą drogą codziennie od kilku lat i moge jasno zakomunikować - nowe rozwiązanie pogorszyło drożność, kiedyś korek był ale na kilka samochodów teraz w korku stoimy ok 45 minut - 500 metrów i nie jest to winą pracy drogowców a wad projektowych np. wspomniany wyżej lewoskręt z ciołkowskiego z jednego pasa kiedy na wprost mamy dwa pasy i korzysta z tego 3-4 samochody na jende światło zielone

#24 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 10:45

do Pana ktory chce jechac prosto i skrecac w wiosenna jak pan widzi korek jest na ciolkowskiej w droga strone nie ma swiatel mysli pan ze ktos wpusci powodzenia? moze jedno dwa auta ale nie cale sznury juchnowiec kleosin, poza tym po to jest ksret zeby mozna bylo skrecac a nie jechac prosto !!! ale i tak PAN OSTROWSKI za pewne nie ma sobie nic do zarzucenia bylo rondo nie bylo korkow po co bylo to ruszac jak nie potrafia ludzie nic zrobic dajcie mlodych a nie komuna wieje dziadki ok 60tki ustalaja rzeczy na ktorych sie nie znaja 

#25 ~maciek~

~maciek~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 10:47

od dawna wiadomo ze ronda reguluja i uplynniaja ruch a tu z istniejacego ronda robi sie jakas paranoje po co na co??? 

nie ma projektantow z glowa w Polsce?

#26 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 10:54

Ale gdzie jest władza czy oni sa slepi !!!  czy poprostu tamtedy nie jezdza ?

#27 ~mista bomastik~

~mista bomastik~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 10:56

Ale gdzie jest władza czy oni sa slepi !!!  czy poprostu tamtedy nie jezdza ?

Fakt, Truskolaski dojezdza od strony Kapic, Ostrowski nie wiem skad. Cala reszta bandy gdzies w innych obszarac pomieszkuje

#28 ~wirle~

~wirle~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 10:58

LUDZIE jelsi nic nie zrobimy to nikt nic nie zrobi wszysycy stojacy w korku dzwonmy jutro na poliscje z prosba o interwencje i kierowanie ruchem moze to cos da moze ktos sie obejrzy i obudzi ..

#29 ~ddd~

~ddd~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 11:03

Potwierdzam. Jeździ się wolniej. W jedną i w drugą stronę. Często nie mozna wjechać na rondo od strony Kleosina.

Jak kiedykolwiek to poprawią to oczywiście okrzykną wielkim sukcesem.

...i to ma być metropolia????  To patologia a nie metropolia.

#30 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 7751 postów

Napisano 15 styczeń 2014 - 11:03

Ktoś pamięta ile ta przebudowa kosztowała? WG mnie to są stracone pieniądze, przynajmniej w części dotyczącej tego nieszczęsnego skrzyżowania.

#31 ~jaa~

~jaa~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 11:06

Modernizacja tego skrzyżowania jest ogromną kompromitacją projektantów oraz władzy. Projektantów za bezmyślność projektowania bez realnego patrzenia na ruch uliczny w tym rejonie, Władzy za bezmyyyyyślne zaakceptowanie tego pomysłu !!!!
To wymaga natychmiastowej reakcji władzy w celu ponownego poprawienia tej infrastruktury ! ! !

#32 ~mista bomastik~

~mista bomastik~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 11:12

Ponoc dziedzic kapicki przyznal swojej kamaryli w sumie prawie milion zl nagrod. Ciekawe ile z tego zgarnal Ostrowski i jego przydoopasy. wie ktos?

#33 ~YuccaPL~

~YuccaPL~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 11:13

Baz sesu. Pcha się pieniądze ( suma sumarum słusznie) na polepszenie drogi Biele - Wojszki -Bielsk a wylot z Białegostoku na w/w tak kolokwialnie psuje. Pozdrawiam -Piechur.

#34 ~jaa~

~jaa~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 11:25

Psuje skrzyżowanie... ale robi chodnik i ścieżkę rowerową do Hryniewicz aby ludzie przesiedli się na rowery;p

#35 ~miki~

~miki~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 11:40

Jeśli prezydent jest odpowiedzialny i poczuwa sie jako włodarz Białegostoku , to za tą inwestycje powinny poleciec głowy na czele z Panem Dyrektorem Ostrowskim . Inaczej wątpie ze PO wygra wybory na podlasiu a jestem wiecej niz pewny ze nie , a juz na pewno Pan Truskolaski straci swoje poparcie po wpadkach z MPCEM inwestycjami ktore nie maja racji bytu , oraz dezorganizacja chociazby przy kazdorazowym opadzie sniegu ..

#36 ~Janusz O~

~Janusz O~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 11:54

Aco się dzieje na Piłsudskiego ? Już dawno moało byc skończone a jeżdze tam codziennie i dłubia i dłubią... Dobrze, że choć jest przejezdność.

#37 ~miro~

~miro~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 11:59

już nie mogę się doczekać tłumaczeń J.Ostrowskiego

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 12:10

A ja się dziwiłem, że tak łatwo wjechać na Ciołkowskiego z Wiosennej! :)

A co do świateł, to urzędnicy zrobią pomiar i "się ustawi". Najpierw zawsze światła chodzą "standardowo", chociaż rzeczywiście trzeba być kompletnym idiotą, żeby nie przewidzieć, że od Kleosina większość kierowców będzie wybierała lewoskręt.

#39 ~Abba~

~Abba~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 12:12

Głupota władz Białegostoku jest dużo większa od Miłosierdzia Boskiego które jest nieskończone.  Pan Ostrowski już dawno powinien zostać dyscyplinarnie wywalony na zbity pysk i bez odprawy. Marnotrastwo środków i korupcja w apogeum !  Stop dla tej bandy !!!!

#40 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 12:21

Zgadzam sie z tym co napisala internautka. A jeszcze kolejnym bezsensem jest to, ze jak juz wlaczaja swiatla do skretu w lewo to pojawiaja sie czerwone d;a tych co jada prosto Ciolkowskiego. Po co? Dla zasdy i zablowania ruchu?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skrzyżowanie, kleosin, nowe miasto, Korek Ciołkowskiego, korek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych