Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sklepik UBIERAM

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2018 - 15:48

Na ulicy Cmentarnej blisko Arhelanu jest sklep Ciucholan.Ale wokół sklepu jest brudno,W czwartek pani sprzedawczyni z niezadowolona miną skubala starą trawkę ale śmieci i pety zostaly nieruszone,Skoro tutaj można zapalić to dlaczego nie ma popielniczki,Oj nie ładny widok w środku lata przy tak ruchliwym miejscu , Proszę zwrócić uwagę na dwie posesję P Bajdy czysto ladnie miło popatrzeć, Codzienny spacerocz , i

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2018 - 18:59

Cała Cmentarna jest obskurna,zwłaszcza nawierzchnia całej drogi,dziurawa zapadnięta w wielu miejscach.
To przykre ,że przy płaceniu takich podatków żyjemy w takich slamsach.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2018 - 19:15

Na ulicy Cmentarnej blisko Arhelanu jest sklep Ciucholan.Ale wokół sklepu jest brudno,W czwartek pani sprzedawczyni z niezadowolona miną skubala starą trawkę ale śmieci i pety zostaly nieruszone,Skoro tutaj można zapalić to dlaczego nie ma popielniczki,Oj nie ładny widok w środku lata przy tak ruchliwym miejscu , Proszę zwrócić uwagę na dwie posesję P Bajdy czysto ladnie miło popatrzeć, Codzienny spacerocz , i

jak ci się nie podoba to tam nie chodz. Panie tam pracujące sa b. mile, w sklepiku jest czysto schludnie, panie sluza zawsze pomocą, ale ty widzisz pety które pewnie sama rzucasz spacerowiczko codzienna i przysiadasz na laweczce na papieroska, a  sluzba niech sprzata.Po co ci popilniczka, nie pal i nie smiec, pal w swojej chałupie, amen

#4 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2018 - 22:02

Cała Cmentarna jest obskurna,zwłaszcza nawierzchnia całej drogi,dziurawa zapadnięta w wielu miejscach.

Przy wyborach samorządowych  zagłosuj na  PIS  będziesz miał /miała/  ładnie i porządek

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2018 - 22:03

Przy wyborach samorządowych  zagłosuj na  PIS  będziesz miał /miała/  ładnie i porządek

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2018 - 06:10

Przy wyborach samorządowych zagłosuj na PIS będziesz miał /miała/ ładnie i porządek

Jak chcesz to głosuj!!!
Ja jestem jednym z nielicznych ,którzy byli przeciwnikami tej partii od samego początku,a teraz po ich poczynaniach spotęgowało się to jeszcze bardziej!

#7 ~Czytelnik~

~Czytelnik~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2018 - 13:20

Jak chcesz to głosuj!!!
Ja jestem jednym z nielicznych ,którzy byli przeciwnikami tej partii od samego początku,a teraz po ich poczynaniach spotęgowało się to jeszcze bardziej!

#8 ~Czytelnik~

~Czytelnik~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2018 - 13:21

Jak chcesz to głosuj!!!

#9 ~Czytelnik~

~Czytelnik~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2018 - 13:22

Jak chcesz to głosuj!!!

#10 ~Czytelnik~

~Czytelnik~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2018 - 13:24

Nie trzeba być klientem sklepu żeby te śmieci wokół stojaka na rowery,

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2018 - 17:26

Pewnie siedzisz w bloku i zazdrościsz, że ktoś ma podwórko a ty tylko balkon... Zadaj sobie pytanie: Kto nawalił tych śmieci?    Pewnie takie "czyściochy" jak ty...

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2018 - 20:51

Przecież wyrywajac stara trawę każdy się powinien uśmiechac . Ludzie zajmijcie się czymś bardziej pożytecznym.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 15:10

Jeszcze te śmieci nie są zamiecione ?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 15:14

#15 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 20:07

A co myślisz że każdy będzie latał wokół jakiejś walnietej baby i na każde jej zawołanie zamiatal i wyscielal kwiatami drogę ?

#16 ~Tutejszy.~

~Tutejszy.~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 09:01

Witam. Mnie również bulwersuje ten wszędobylski brud. Nie da się ukryć ,że Łapy to miasto brudasów, a właściciel posesji ma obowiązek dbać o czystość. Dbajmy o swoje miasteczko, a będzie się wszystkim lepiej , przyjemniej i wygodniej się żyło.  :)

#17 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 15:27

Obecnie jest czyściej jak było do tej pory,

#18 ~Klientka~

~Klientka~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 11:09

Ale brudno pod sklepem czy to tak ciężko pozbierać śmieci czy zamieść .

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 23:33

jak brudno,to omiń  albo zwróć uwagę sprzedawczyni albo najlepiej od razu do szefa do Grześka, a nie dywagować czy ciężko czy nie. o czystość przed posesją dba właściciel a nie najemca. przykład PEPCO . tam właściciel sprząta i odśnieża

#20 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 20:36

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych