Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sklep Zosia

302 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2011 - 10:34

Jestem ciekawy co sądzą inni o tym sklepie.Obsługa ,owszem dość miła,ale czy wszystko tam jest ,jak należy,chodzi m.in. o higienę???

#2 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2011 - 12:23

zosia? a gdzie to? bo ja tylko tesko i biedrona hyhy

#3 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2011 - 12:30

Przy Torowej pewno,to o ten mięsny chyba chodzi

#4 ~Client~

~Client~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2011 - 06:01

Higiena jest jak najbardziej w porządku przynajmniej tak mi się wydaje, bo panie tam pracujące dbają o czystość rąk, noży, krajalnicy itp. Zawsze kiedy tam wejdę nie narzekam na czystość w tym sklepie. Polecam gorąco, mają dobre mięsko :)

#5 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2011 - 14:28

Higiena jest jak najbardziej w porządku przynajmniej tak mi się wydaje, bo panie tam pracujące dbają o czystość rąk, noży, krajalnicy itp. Zawsze kiedy tam wejdę nie narzekam na czystość w tym sklepie. Polecam gorąco, mają dobre mięsko :)

TO CHYBA SAM WLASCICIEL NAPISAŁ BO JA MAM INNE ZDANIE O TYM MIĘSKU...OD 3LAT JUZ TAM NIE CHODZE JAK STARE SMIERDZĄCE MIĘSKO SPRZEDALI!!!!!!!! I CZESTO CO PO NIEKTÓRZY ALKOHOLEM ŚMIERDZĄ!!!!

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2011 - 06:33

TO CHYBA SAM WLASCICIEL NAPISAŁ BO JA MAM INNE ZDANIE O TYM MIĘSKU...OD 3LAT JUZ TAM NIE CHODZE JAK STARE SMIERDZĄCE MIĘSKO SPRZEDALI!!!!!!!! I CZESTO CO PO NIEKTÓRZY ALKOHOLEM ŚMIERDZĄ!!!!

Dokładnie, nieraz zwracałam mięso i wędlinę do sklepu :angry: , w końcu już od dawna zaprzestałam tam robienia zakupów. Na szczęście są jeszcze inne masarnie w Czarnej, w których dba się o niebo lepiej o klienta :)

#7 ~!~

~!~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2011 - 08:13

Najgorsze tam jest to,że ślamazarnie obsługują,stoisz i stoisz,a panie rozmawiają o różnych pierdołach,potem kroją wędlinę,podjadają ją,oblizują palce,bo zakładanie rękawic należy tam do rzadkości,nie mają takiego nawyku,jak w innych sklepach,"swojska" atmosfera,a ty człowieku nieraz się śpieszysz i szlag cię trafia.

#8 ~Client~

~Client~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2011 - 12:46

nie jestem właścicielem tego sklepu tylko stałym klientem i nigdy się nie zawiodłem.a wszyscy zapomnieli już chyba jak u niejakiego pana Moniuszki były robaki w mięsie ;) dla mnie Zosia to jedyny bezpieczny sklep w którym można kupować mięso w czarnej

#9 ~klientka~

~klientka~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2011 - 09:26

Najgorsze tam jest to,że ślamazarnie obsługują,stoisz i stoisz,a panie rozmawiają o różnych pierdołach,potem kroją wędlinę,podjadają ją,oblizują palce,bo zakładanie rękawic należy tam do rzadkości,nie mają takiego nawyku,jak w innych sklepach,"swojska" atmosfera,a ty człowieku nieraz się śpieszysz i szlag cię trafia.

Właśnie wszystko byłoby dobrze żeby trochę szybciej się ruszały, a nie stoją 4 osoby i 4 ekspedientki i tupiesz kiedy cię obsłużą,

#10 ~chw~

~chw~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2011 - 18:45

Nie przytrafiło mi się nigdy dostać tam nie świeże mięso, ani wędlinę, z tego co widać dużo ludzi tam chodzi i nie narzeka, nie podoba się to trzeba zmienić sklep :)

#11 ~mięsożerny~

~mięsożerny~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2011 - 21:26

Sprzedaja przeterminowany towar którego nie powinno byc w sklepie a oni zyla mniej i na lade koło kasy.A zamrożony towar po terminie to standart, a rozmrożony w domciu przez klienta to SMRÓD!

#12 ~konsumentka~

~konsumentka~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2011 - 11:53

Do momentu,w których kupiłam dosyć drogą,ale nie całkiem świeżą roladę z kurczaka,uważałam,że jest to jeden z lepszych mięsnych w Czarnej.Bogaty wybór wędlin,można tam dostać inne mięso niż tylko kurczak,indyk i świnka.Ale jak mi uprzejma Pani zapakowała starą roladę,która na drugi dzień śmierdziała i była śliska to zdanie zmieniłam.Tak naprawdę nie znalazłam w Czarnej mięsnego,w którym bez obaw można kupić mięso.W innym,równie popularnym sklepie też zapakowano mi nieświeżego kurczaka.Jeszcze w innym rzut oka na lodówkę i widać,że leżą stare wędliny.a może ktoś poleci jakiś dobrze zaopatrzony mięsny?

#13 ~Megg~

~Megg~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2011 - 13:25

W sklepie Zosia robię zakupy kilka razy w tygodniu. Nigdy nie trafiło mi się nieświeże mięso, wybór wędlin jest bardzo duży. Fakt, że panuje tam specyficzna atmosfera - panie nieustannie żartują z klientami (wierzę, że to może drażnić klientów, których mocno czas goni), czasami zdarza się też "ślimacza" kolejka. Ale ja lubię ten sklep właśnie za taką atmosferę. Pozdrawiam serdecznie całą obsługę Zosi :). Tak trzymać dziewczyny!

#14 ~Piot~

~Piot~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2011 - 13:22

ślamazarna obsługa, najpierw plotki, potem obsług przedszkola a na koniec klijent, nie chodze tam od klku miesięcy

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2011 - 09:41

Dokładnie tak jak wyżej.Mają czas na wszystko oprócz klienta.Pani zza lady dopóki poda kawałek kiełbasy,potrafi zapytać 3 razy - nie jest w stanie zapamiętać co mówi klient poprzez ploteczki w międzyczasie ze swoją koleżanką.
Mało tego- kubki, talerzyki, nadgryzione kanapki, batoniki, ten cały bajzel znajduje się na półce z wędlinami wizawi wzroku klienta!! Proponuję jeszcze postawić popielniczkę z petami:)

#16 ~ekspedientka z sklepu Zosi~

~ekspedientka z sklepu Zosi~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2011 - 20:15

Bardzo dziękuje za dobre i złe komentarze bez was krytykańci byś my nie istnieli wszystkie zadowolone klientki zapraszamy kto nas dobrze zna i nas lubi to na pewno przyjdzie a niezadowolone panie zapraszam do innych sklepów ,żeby kupiły odświeżoną wędlinę w innym miejscu. :)

#17 ~benek007~

~benek007~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2011 - 14:36

Dziwne ze na tym forum nie trzeba zakladac konta tylko jedna osoba moze sie podac za dziesieciu i wypisywac taie komentarze. Ekspedientka dobrze napisala. Ja zawsze bylem tem kulturalnie obslugiwany i nie mialem zastrzezen do towaru.

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2011 - 05:42

",żeby kupiły odświeżoną wędlinę w innym miejscu. " ->a pani oczywiscie na drugim etacie w ramach solidarnosci pomaga konkurencji przy odswiezaniu :D

#19 ~-gość-~

~-gość-~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2011 - 10:11

postąpcie tak jak ja , przestałem kupować

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2011 - 11:38

postąpcie tak jak ja , przestałem kupować

I tak też zrobiłem ja , jak i moja żona .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych