Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sklep z Odżywkami w Sokółce

odżywki siłownia

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~celinka~

~celinka~
  • Goście

Napisano 05 luty 2013 - 18:47

Witam! jest w Sokółce sklep gdzie można kupic spalacze tłuszczu ?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2013 - 19:28

Proszę kontaktować się na mail vikingshop.pl@gmail.com
Dobór suplementów i rozpiska diety gratis.

#3 ~anorektyczna zośka~

~anorektyczna zośka~
  • Goście

Napisano 05 luty 2013 - 20:52

najlepszy sposób na spalenie tłuszczu to bieg przełajowy naszymi krzywymi, dziurawymi i nieodśnieżonymi ulicami, poproś męża niech biegnie za tobą z batem. efekt chudej pupy murowany

#4 ~Gocha i Zdzich~

~Gocha i Zdzich~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 19:05

Madra to Ty nie jesteś.

#5 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

sometimes dealing with silly people

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 06 luty 2013 - 20:41

Chcesz watrobe wysadzic!!!??? :o

Kazdy przytomny lekarz Ci powie: zmniejsz porcje jedzenia i wykonuj cwiczenia! :)

#6 Opiekun Forum

Opiekun Forum

Moderator

• Supermoderatorzy społeczni
  • 2797 postów

Napisano 06 luty 2013 - 21:08

Chcesz watrobe wysadzic!!!??? :o

Kazdy przytomny lekarz Ci powie: zmniejsz porcje jedzenia i wykonuj cwiczenia! :)

Dokładnie tak. Ja np. polecam basen. Nie dość, że zdrowe, to do tego przyjemne. Parę długości toru, w tę i z powrotem, a człowiek czuje się jak nowo narodzony. :)

#7 ~celinka~

~celinka~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 08:02

no macie racje żeby cwiczyć ale chcem przyśpieszyc ten proces mój mąż mówi mi '' ale masz fajny wałki na brzuchu jest za co złapać'' strasznie mnie to wkurza i denerwuje a on mysli ze to smieszne!Jego matka ma wieksze i jakos nie łapie!!!!naprawde nic takiego niema u nas?

#8 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 07 luty 2013 - 08:55

no macie racje żeby cwiczyć ale chcem przyśpieszyc ten proces mój mąż mówi mi '' ale masz fajny wałki na brzuchu jest za co złapać'' strasznie mnie to wkurza i denerwuje a on mysli ze to smieszne!Jego matka ma wieksze i jakos nie łapie!!!!naprawde nic takiego niema u nas?

No coz, widac, ze nie rozumiesz podstawowej rzeczy. Po pierwsze preferujesz uszkodzenie organow wewnetrznych (a wiec i skrocenie sobie zycia w cierpieniach!), po drugie moze i spalisz troche tluszczu, ale skora bedzie wisiala.
Jedyna szansa na poprawienie wygladu sa cwiczenia na miesnie brzucha (wystarcza 3-4 rozniace sie od siebie, 3-4 razy w tygodniu, 15-20 min dziennie)). Jak OF napisal plywanie szybko i skutecznie wspomoze Twoje wysilki.

Twoj maz nie spi z mama :( , wiec bierz sie szybko za siebie... :D

Użytkownik WinoKobietyEcstasy edytował ten post 07 luty 2013 - 08:58

#9 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 07 luty 2013 - 09:03

Dzis w programie TV dr. Oza wystapila kobieta, ktora spozywa dziennie ok. 600 kalorii. Wygladala kapitalnie! :wub:

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 20:46

zotaw takkiego męża, chodź lepiej do mnie tak cię wymasuję, że nabierzesz pewności siebie, poczujesz się dowartościowana i będziesz miała gdzieś głupie uwagi małych chłopczyków

#11 ~celinka~

~celinka~
  • Goście

Napisano 08 luty 2013 - 07:53

zotaw takkiego męża, chodź lepiej do mnie tak cię wymasuję, że nabierzesz pewności siebie, poczujesz się dowartościowana i będziesz miała gdzieś głupie uwagi małych chłopczyków

No ok możemy się umówić na numerek ale trzeba dobrac moment jak bedzie w robocie !!!!

#12 ~celinka~

~celinka~
  • Goście

Napisano 08 luty 2013 - 12:36

albo moze jakaś większa sesyjka, ma ktoś jeszcze ochotę to sie spikniemy, zawsze to więcej łoju w ogień razem!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2013 - 17:41

mogę przyprowadzić psa?

#14 ~fałdobrzuch wielorybi~

~fałdobrzuch wielorybi~
  • Goście

Napisano 11 luty 2013 - 17:46

No i jak, poszły wałki w ruch?

#15 ~celinka~

~celinka~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 01:47

a gdzie tam, czekaliśmy cały wieczór na gościa z psem i lipa, nieprzyjechali, paliwo w sukach sie skończyło, czy jak?

#16 ~sierota jacek~

~sierota jacek~
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 08:30

prochy mażna kupic chyba na siłowni na basenie tak mi babcia mówiła ale niewiem czy to prawda

#17 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 14 luty 2013 - 20:01

Mniej wiecej od polowy listopada ub.roku wielkim Hitem w Pln. Ameryce jest Green Coffe Bean Extract.

Wejdz na youtube: Dr. OZ Green Coffe Bean Extract. Tenze doctor ma swoj codzienny (oprocz weekendow) godzinny program na temat zdrowego zywienia, naturalnych lekarstw, szkodliwosci chemicznych, problemow z nadwaga etc.
Osobiscie bardzo go cenie. Nieraz zarzuca sie tego typu audycjom, ze prowadzacy je (lub wlasciciele TV stacji-kanalow) czerpia z tego tytulu ogrmone $$$ zyski. Dla sceptykow chce zrwocic uwage iz Dr. Mehmet OZ nigdy nie reklamuje zadnego biznesu sprzedajacego dany produkt z imienia. Wiec moja wiara w to, co mowi na temat poszczegolnycvh produktow jest bardzo gleboka.
Dodam takze, a powtorze za dr.Lindsey Duncan wystepujacym w jego porgramie, iz nigdy nie popieram zazywania zadnych "pigulek" dietetycznych, ale w ten Hit (GCBE) wierze.

Otoz kawa jaka pijemy codziennie jest podgrzewana do 475 stopni F i oczywiscie zmienia swoj kolor, aromat, smak (color, aromat, taste), a wiec duzo traci na swej wartosci. Zreszta tak jak wszystko przerabiane, modyfikowane przez czlowieka (man made).

Oto jak dziala Green Coffe Bean Extract:

Nalezy zazywac 2 x dziennie po 800 mg na 30 min przed posilkiem, zapijajac woda z duzej szklanki (large glass of water).
GCBE dzialajac na watrobe (liver) spala glukoze-cukier czyli tluszcz (glucose-sugar=fat). W ciagu calego 12 tygodniowego programu , w zaleznosci od osoby, jak wielka jest nadwaga, traci sie od ok. 10% nadwagi, 16% tluszczu. A wiec w zdrowy, zalecany sposob przez ekspertow.
Osoby zazywajace ten extract zauwazaja zmniejszenie apetytu, przyplyw energii oraz inne pozytywne reakcje organizmu.

Ps. Przy zakupie nalezy zwrocic uwage, czy ten produkt jest absolutnie czysty (pure), tzn. nie posiada dodatkow jak 'silicone' oraz innych (wsluchaj sie w wypowiedz dr. Duncana).

Użytkownik WinoKobietyEcstasy edytował ten post 14 luty 2013 - 20:33

#18 ~Izabell~

~Izabell~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 13:31

Najlepiej i najprościej zamówić przez internet ja osobiście korzystam z drogerii internetowej nuvialab.pl aktualnie zamówiłam zieloną kawę.

#19 ~hetera~

~hetera~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 15:48

Proponuję, abyś się tym nie przejmowała i znalazła kilka widocznych wad u Twojego, jakże dow.nego męża np. zakola, wysokie czoło, wałeczki na szyi, pulchne paluszki czy tez coś zupełnie innego, co na długo wytrąci go z równowagi i już nigdy nie powie Ci nic nieprzyjemnego. Powodzenia i pamiętaj męża trzeba sobie wychować...

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2014 - 18:48

Dokładnie tak. Ja np. polecam basen. Nie dość, że zdrowe, to do tego przyjemne. Parę długości toru, w tę i z powrotem, a człowiek czuje się jak nowo narodzony. :)

Tylko nie otwieraj oczu pod wodą. :)

Różne dziwne rzeczy można napotkać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych