Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

sklep z dywanami

73 odpowiedzi w tym temacie

#61 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

sometimes dealing with silly people

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 14 marzec 2012 - 19:14

Fototapety byly modne gdzies okolo 35 lat temu :rolleyes: , a kilimy bodajze jak Turki wprowadzily sie na Sokolszczyzne (czyli mniej wiecej 400 lat temu :o ), Panie Januszu. :wacko:

Ludzie sie dziwia, ze na nich nie krzycze. :angry: 

#62 Biziuk

Biziuk

stały bywalec

• Użytkownicy
  • 772 postów

Napisano 15 marzec 2012 - 12:11

Fototapety byly modne gdzies okolo 35 lat temu :rolleyes: , a kilimy bodajze jak Turki wprowadzily sie na Sokolszczyzne (czyli mniej wiecej 400 lat temu :o ), Panie Januszu. :wacko:

Ta, ta, ta ... A freski były modne za czasów jaskiniowców pod wodzą Freda Flinstona :P ? 35 lat temu to modny był szary papier toaletowy w zamian za makulaturę, noszony na sznurku zamiast korali :D :D , a nie fototapeta wymagająca tzw. wsadu dewizowego. Z tymi Turkami, to - jak mówi Tylda - trochę WKE skłamaliście. Nie sądzę, aby unikalna na skalę europejską metodę tkania podlaskich dywanów dwuosnowowych, rodem z Janowa k.Sokółki miała aż 400 lat. Ale kto wie, może jaki link na ten temat znajdziecie B) .
Janusz Biziuk
P.S.
Ale te bogate kapitalisty to i głupie, zdobią ściany niemodnymi kilimami made in Janów i jeszcze za to płacą taką kasę :lol: :lol: .

Użytkownik Biziuk edytował ten post 15 marzec 2012 - 12:12

Największą odrazę budzi we mnie to, że kiedyś rehabilitować będą mnie ci sami, którzy mnie teraz skazują.
(Imre Nagy)

#63 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

sometimes dealing with silly people

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 15 marzec 2012 - 18:36

Zdajm sie Pan Januszu pisal wczesniej o kilimiach, a nie dywanach??? ;)

Ludzie sie dziwia, ze na nich nie krzycze. :angry: 

#64 Biziuk

Biziuk

stały bywalec

• Użytkownicy
  • 772 postów

Napisano 16 marzec 2012 - 01:00

Zdajm sie Pan Januszu pisal wczesniej o kilimiach, a nie dywanach??? ;)

Spodziewałem się tego czepiactwa. Dywan to tkanina co zwija się w rolkę, a kilim to tkanina co składa się w kostkę. Temat dotyczy sklepu w którym sprzedają dywany na podłogę, a nie dywany na ścianę, które dla odróżnienia nazywają się fachowo kilimami (a nie kilimiami - jak napisaliście, przypisując tę literówkę mnie). Jeśli więc ktoś zarzuca wieśniakom brak trendy, to niech się najpierw zorientuje o czym pisze. Wieśniaki na Podlasiu nigdy nie chodziły po dywanach, tylko po chodnikach - szmaciakach, tkanych z ścinków dziewiarskich; które obecnie miastowe w wersji mini wieszają na ścianę - jako podkładka pod zdjęcia gołych bab itd.
http://www.skleppd.pl/sklep/63/wiejski-pasiak-chodnik-tkany-na-krosnie
Podsumowując, żeby błysnąć inteligencją nie wystarczy w słowniku języka polskiego wyczytać, że dywan to gruba tkanina dekoracyjna przeznaczona do przykrycia podłogi lub ozdoby ściany; jako iż różnica pomiędzy dywanem do podłogi, a tym do zawieszania na ścianie jest taka jak między igłą do szycia, a igłą do zastrzyków :P :P .
Janusz Biziuk
P.S.
Kilimy nie stały się niemodne, tylko niepraktyczne.
Największą odrazę budzi we mnie to, że kiedyś rehabilitować będą mnie ci sami, którzy mnie teraz skazują.
(Imre Nagy)

#65 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 19:54

W końcu może ludzie zrozumieją że dywany są niepraktyczne

#66 RobcioK

RobcioK

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 25 luty 2013 - 20:05

Po 1 dywany oferowane przez sklep są tureckie nie chińskie (jak tu ktoś napisał), po drugie ceny wcale nie są niskie! To że ktoś ma kilka sklepów nie znaczy że może taniej sprzedawać towaru. Lokale i wynagrodzenia kosztują! Są miejsca gdzie taki sam dywany można kupić o 200 zł taniej przykład dywan tradycyjny w rozmiarze 2x3 (patrz internet). Ja zamówiłem przez internet z dostawą do domu i wyszło o wiele taniej. Co do "hurtowni" Sindbad to byłem również i tam, jakość zostawionych komentarzy na forum dokładnie odzwierciedla poziom intelektualny i kulturalny osób tam pracujących, a nowe Audi Q7 nie sprawi że przestaniesz być burakiem...

#67 ~justyna~

~justyna~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2013 - 21:19

jeżeli chodzi o sklepy z dywanami to najkorzystniej wychodzi zakup w sklepach internetowych, inne narzucają sobie bardzo duże marże, ja mogę polecić sprawdzony przeze mnie i moich znajomych sklep /reklama/ - wybó jest dość duży różnych rodzajów dywanów, można natrafić fajne promocję a przy większych zakupach lub droższych produktach można negocjować ceny

Użytkownik Moderator edytował ten post 05 listopad 2013 - 21:51

#68 ~tomson~

~tomson~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2014 - 13:17

spoko sklep. dywany maja nawet takie nowoczesne, jak na taka miescine to chyba idą z ducehm czasu. moze troche za ciasno w tym sklepie i nie mozna swobodnie sie poruszac, ale kupilem dywan, lezy juz pol roku i dalej spoko wyglada.

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2014 - 17:06

spoko sklep. dywany maja nawet takie nowoczesne, jak na taka miescine to chyba idą z ducehm czasu. moze troche za ciasno w tym sklepie i nie mozna swobodnie sie poruszac, ale kupilem dywan, lezy juz pol roku i dalej spoko wyglada.

Ale ceny z kosmosu. te same dywany ( mozna sprawdzić nazwę i model z metki) na allegro lub w sklepie internetowym, kosztują kupę kasy mniej. A za przywóż dla kuriera płaci się 25 zł.  Byłem w tym sklepie. Drożyzna i nic wiecej.

#70 ~marika~

~marika~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2014 - 22:56

Ale ceny z kosmosu. te same dywany ( mozna sprawdzić nazwę i model z metki) na allegro lub w sklepie internetowym, kosztują kupę kasy mniej. A za przywóż dla kuriera płaci się 25 zł.  Byłem w tym sklepie. Drożyzna i nic wiecej.

a ja się nie zgodzę.  ceny mają o wiele nizsze niz gdziekolwiek w Bialymstoku.nawet na rynku ten sam dywan byl o kilkadziesiat zlotych drozszy, a na allegro ? no coz , dywany trzymają w stodolach, koszt magazynu odchodzi to i cena nizsza, a i paragonu nie zawsze dostaniesz, wszystkie sklepy internetowe są tansze czy to rtv, czy meblowe. w kazdej rbanzy to samo

#71 ~PoP~

~PoP~
  • Goście

Napisano 11 maj 2014 - 10:07

A gdzie własciciel tego sklepu trzyma swoje dywany także praktycznie w stodole, nie która sa tak brudne że sa myte na sklepie.

#72 ~wsiorawno~

~wsiorawno~
  • Goście

Napisano 11 maj 2014 - 10:43

Widzę tęgie umysły się tu wypowiadają. Jak masz stodołę za domem płacisz za to groszowy podatek. Mając sklep opłacasz podatek, koszt wynajmu lokalu, media.

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2014 - 07:20

a ja się nie zgodzę.  ceny mają o wiele nizsze niz gdziekolwiek w Bialymstoku.nawet na rynku ten sam dywan byl o kilkadziesiat zlotych drozszy, a na allegro ? no coz , dywany trzymają w stodolach, koszt magazynu odchodzi to i cena nizsza, a i paragonu nie zawsze dostaniesz, wszystkie sklepy internetowe są tansze czy to rtv, czy meblowe. w kazdej rbanzy to samo

A ja oglądałam dywan w tym sklepie- koszt prawie 800 zł. Na Allegro kupiłam identyczny- za 599 zł.  Czysty ( nie trzymany w stodole) super zapakowany, do tego paragon z kasy fiskalnej i kurier przywiózł do domu gratis. Tak , że bzdury wypisujesz i tyle. Drożyzna i nic więcej. Jak kupować dywany, to tylko w sieci.

#74 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2014 - 14:14

Stanowczo odradzam dywany firmy PODLASIAK, po dwóch latach z dywanu nie zostaje wiele mimo prawidłowego używania a producent umywa ręcę ,bo po terminie  gwarancji... No chyba,że ktoś lubi często zmieniać dywanik.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych