Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

sklep z dywanami

84 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 22:14

HA HA HA, ALE PIERDOŁY. CO Z TYCH SKLEPÓW. JAK WIDAĆ INTERES SŁABO SIĘ KRĘCI BO SZEF DALEJ JEŹDZI STARYM ...AUDI A U MNIE NOWA Q7.POZDRÓWKA

c

Może według Ciebie to stare Audi ja to na samochodach sie nie znam ale bardzo mi sie podoba właściciela samochód o ile to on nim jeździ a i sam w sobie niezłe ciacho....yhhhh fantazja moja nizna granic......

a jeśli chodzi o sklep naprawde spory wybór podoba mi sie 4+ pozdrawiam i całusy

#42 ~Paka~

~Paka~
  • Goście

Napisano 15 maj 2011 - 11:00

TO WSZYSTKO NIEPRAWDA. DYWANY NAJLEPSZE SĄ W BIAŁYMSTOKU A NIE W SOKULCE. MOZE DO PAKOWANIA ZWŁOK BABCI SIE NADAJĄ. CERATA NA TWARZ BO JEST TAKA CIENKA ŻE MOZNA PRZEZ NIĄ ODDYCHAĆ. A CO DO OBSLUGI TO BRAKÓJE FAJNYCH ZGRABNYCH DZIEWUSZEK. JAK BĘDZIE JAKIŚ ŚWIEŻY TOWAR POWIEŚCIE FLAGĘ. HA HA HA

Dobrze że u nas nie pracuja ludzie tak prości jak w Sindbad,

#43 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2011 - 14:01

byłem kupiłem wykładzinę taniej niż w białym, polecam

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2011 - 11:20

Mi jakoś ich dywan nie przypadł do gustu. Po 2 miesiącach nie dało się go doczyścić, a także nitki obrembowe zaczeły wyłazić.

Dywany są tam tańsze ponieważ właściciel sprzedaje je także hurtowo.

#45 ~Witek~

~Witek~
  • Goście

Napisano 09 październik 2011 - 22:27

Mi jakoś ich dywan nie przypadł do gustu. Po 2 miesiącach nie dało się go doczyścić, a także nitki obrembowe zaczeły wyłazić.

Dywany są tam tańsze ponieważ właściciel sprzedaje je także hurtowo.

Jeśli nie przypadł do gustu to po co kupiłeś, a jeśli się nie da doczyścić to świadczy o Tobie jaki masz porzadek w pokoju, ja tam kupiłem biały i jest super i fakt duzo dużo taniej niz w marketach a anwet na rynku

#46 ~marcelinka~

~marcelinka~
  • Goście

Napisano 25 październik 2011 - 14:16

mata lazienkowa dobrego gatunku, kupilam i jestem zadowolona ; tym bardziej,że w Bliskim Sklepie jest o 5zl drozsza a identyczna.

#47 ~ewasłomianykapelusz~

~ewasłomianykapelusz~
  • Goście

Napisano 26 październik 2011 - 20:18

mata lazienkowa dobrego gatunku, kupilam i jestem zadowolona ; tym bardziej,że w Bliskim Sklepie jest o 5zl drozsza a identyczna.

Identyczna, nie znaczy lepsza :(

#48 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2011 - 18:10

[Duży wybór - miła obsługa, jestem zadowolona z zakupu.

#49 ~maria~

~maria~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 19:40

ekstra sklep, asortyment mają naprawdę szeroki!Zakupiłam ceratkę-przepiękna,dodatkowa radość,że w innym sklepie była taka sama i droższa o 2zł!

a wracając do szefa:prawdopodobnie go widziałam kiedy dokonywałam zakupu, przystojny, choć podstarzały z młodziutką żoną (?), nie wygląda na szefa.

#50 ~Nie zadowolona~

~Nie zadowolona~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 12:29

Wybrałam dywan. Piękny i czysty, przychodze do domu, rozwijam i w rogu wielka plama brudu, kto to widział odrazu po zakupie czyścić dywan. Większość udało się odratować, jednak widać przebarwienie.

Oszukano mnie.

#51 ~Personel~

~Personel~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2011 - 19:26

Wybrałam dywan. Piękny i czysty, przychodze do domu, rozwijam i w rogu wielka plama brudu, kto to widział odrazu po zakupie czyścić dywan. Większość udało się odratować, jednak widać przebarwienie.

Oszukano mnie.

Najlepszym zdarzają się błędy, nie bardzo rozumiemy dlaczego robi pani z tego faktu oszustwo,jeśli cos sie okazało ze skaza bez najmniejszego problemu wymienimy, zapraszamy,

p.s.
mamy wrażenie że to wpis pokonanej konkurencji....

#52 ~Pokonana konkurencja~

~Pokonana konkurencja~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2011 - 20:23

Najlepszym zdarzają się błędy, nie bardzo rozumiemy dlaczego robi pani z tego faktu oszustwo,jeśli cos sie okazało ze skaza bez najmniejszego problemu wymienimy, zapraszamy,

p.s.
mamy wrażenie że to wpis pokonanej konkurencji....

Tak, to ja pisalam. :( Przepraszam. :)

#53 ~pracownicy sklepu~

~pracownicy sklepu~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2011 - 11:45

nie rozumiem napisala pani ze dywan piekny i czysty był w sklepie wiec skąd sie wzieła ta plama brudu??przeciez kazdy dywan jest rozwijany przy kliencie, moze po drodze do domu zdazył sie jakis wypadek,ale mimo wszystko postaralibysmy sie jakos to wyjasnic, nie dokonca rozumiem jak dywan z czystego moze stac sie brudny sam z siebie, mysle ze ta historia nie do konca jest prawdziwa.

#54 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2011 - 06:35

sklep jest super polecam bo warto i tanio porównując Białystok

#55 ~Ben31~

~Ben31~
  • Goście

Napisano 14 luty 2012 - 12:24

Nie wiem czy widzieliście dywany na multidecor.pl ,Dywany Polskich producentów, a nie jakieś chińskie badziewie. Rok temu zakupiłem tam dywan do pokoju dziecka, do dziś wygląda jak nowy.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2012 - 19:36

Cóż za subtelny spam.

#57 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

sometimes dealing with silly people

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 14 luty 2012 - 19:55

Nie wiem czy widzieliście dywany na multidecor.pl ,Dywany Polskich producentów, a nie jakieś chińskie badziewie. Rok temu zakupiłem tam dywan do pokoju dziecka, do dziś wygląda jak nowy.

Cóż za subtelny spam.

Rozwija tylko na swieta. :o

#58 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2012 - 08:37

sklep jest super a i właściciel niezły widziałam go w roys roysie

#59 ~pitka~

~pitka~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2012 - 17:26

HA HA HA, ALE PIERDOŁY. CO Z TYCH SKLEPÓW. JAK WIDAĆ INTERES SŁABO SIĘ KRĘCI BO SZEF DALEJ JEŹDZI STARYM ...AUDI A U MNIE NOWA Q7.POZDRÓWKA

kto w disiejszych czasach kupuje dywany chyba tylko rumuni
siedlisko roztoczy podobno wieśniaki wieszają na ściany

#60 Biziuk

Biziuk

VIP

• Użytkownicy
  • 821 postów

Napisano 14 marzec 2012 - 19:02

kto w disiejszych czasach kupuje dywany chyba tylko rumuni
siedlisko roztoczy podobno wieśniaki wieszają na ściany

Na ściany to chyba kilimy lub fototapetę :) :) - jak już wieszają - a nie dywany.
Janusz Biziuk

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych