Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sklep Archelan nr59

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2020 - 15:21

Nie pozdrawiam i nie polecam sklepu Archelan nr59, koło przejazdu kolejowego w Łapach. Pracuje tu niemiły personel i niechętny do pracy. Nie zrobię więcej tam zakupów.

#2 ~Klientka~

~Klientka~
  • Goście

Napisano 29 maj 2020 - 16:46

Gościu jestem też tego zdania co Ty już wolę biedronkę

#3 ~Sórarzak~

~Sórarzak~
  • Goście

Napisano 29 maj 2020 - 20:29

Ja jechał dziś na rynek przejazd kolejowy zamkneli i temu ja tam zaszed żeby nie tracić czasu już moja noga tam nie powstanie Hamstwo wiencej nic teraz wiaduktem bede jeździł na święto dyszla do łap

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2020 - 20:43

A po co zachodził, jak ma w swojej wiosce arhelana?Myślał że tu taniej?

#5 ~Sórarzak~

~Sórarzak~
  • Goście

Napisano 29 maj 2020 - 20:57

A po co zachodził, jak ma w swojej wiosce arhelana?Myślał że tu taniej?

lokomotywa jechał i temu ja zaszed kiełbasy chciał kupić a nikogo nie było a do kasy lecieli jak hieny

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2020 - 19:41

Jak jechał lokomotywa ? Z Surażewa? To do was tory położyli ? A krowy mliko dajo? Jajka kury nioso? Nie wystraszyli się pociąga?

#7 ~Un~

~Un~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2020 - 20:26

Wystraszyli sie bezrobotnego lapiaka któremu zamknięto zakład pracy rok przed emerytura xD

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2020 - 04:56

Jak zaszedł w butach gumowych uciapanych w gnoju to jak personel miał być miły .super sklep

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2020 - 08:28

Jak zaszedł w butach gumowych uciapanych w gnoju to jak personel miał być miły .super sklep

A może po prostu wiedział jakie zakłada się buty do jakiego biznesu?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2020 - 09:07

Można by zapytać a jakie pojęcie o etyce może mieć personel, który nawet nie czyta etykiet na towarach jakimi handluje? Przecież tam (co prawda drobnym druczkiem ale) jest wyraźnie naPISane jak niska jest zawartość mięsa w mięsie i jakie E w tej mieszance "pirotechnicznej" występują oraz w jakiej ilości. Podobnie jest ze wszystkimi artykułami na półkach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych