Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Składowisko odpadów w Rezerwacie Przyrody Ląki Górniańskie

odpady rezerwat ptaków PTOP PUK żuraw czapla miejsce lęgowe ptaków otoja ptaków tereny ekologiczne Puszcza Białowieska

286 odpowiedzi w tym temacie

#281 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 13:00

No i stało się...już woda śmieci na Górniańskie łąki :( właśnie wracała stamtąd smieciarka

Ta woda to pewnie butelkowana skoro śmieci

#282 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 14:15

Siedząc dzisiaj przy obiedzie i patrząc w okno na ul. Wrzosową naliczyłam 6 śmeciarek, część z nich MPO oraz tira z odpadami. Jechały w kierunku ul. Warszawskiej. Miasto smrodem i śmieciami płynące

#283 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 14:21

Ale te śmiecie przynoszą lokalnym bosom kasę

#284 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 14:34

Siedząc dzisiaj przy obiedzie i patrząc w okno na ul. Wrzosową naliczyłam 6 śmeciarek, część z nich MPO oraz tira z odpadami. Jechały w kierunku ul. Warszawskiej. Miasto smrodem i śmieciami płynące

Po epidemii hajnowscy bossowie tam wyjadą. Głos mieszkańców mają w d... Więc trafia na śmietnik historii

#285 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2020 - 03:23

Mafia i tyle w temacie. A jeżdżąc wczoraj po mieście Hajnówka w ciągu 40 minut naliczyłam 5 śmieciarek MPO. Ludzie tego na prawdę nie widzą? Przecież oni wożą syf

#286 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Mafia i tyle w temacie. A jeżdżąc wczoraj po mieście Hajnówka w ciągu 40 minut naliczyłam 5 śmieciarek MPO. Ludzie tego na prawdę nie widzą? Przecież oni wożą syf

#287 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odpady, rezerwat ptaków, PTOP, PUK, żuraw, czapla, miejsce lęgowe ptaków, otoja ptaków, tereny ekologiczne, Puszcza Białowieska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych