Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Siostry Zakonne....

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2020 - 16:34

Czyż nie powinny zgłosić się do pomocy w Domach Opieki i do Szpitali do chorych, przecież to powołanie pomóc cierpiącym , wtedy gdy służba zdrowia sama choruje?  Młodzi przyszli księża, klerycy również do pomocy, mogą się wykazać powołaniem , miłosierdziem do drugiego człowieka i wzmocnić wiarę.

#2 ~To żart?~

~To żart?~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2020 - 17:42

Czyż nie powinny zgłosić się do pomocy w Domach Opieki i do Szpitali do chorych, przecież to powołanie pomóc cierpiącym , wtedy gdy służba zdrowia sama choruje? Młodzi przyszli księża, klerycy również do pomocy, mogą się wykazać powołaniem , miłosierdziem do drugiego człowieka i wzmocnić wiarę.

Hahaha dobry żart... A kto za nich "odmawia paciorki" i myśli że w ten sposób pomaga od tak.. Bez wychodzenia bo tak bezpieczniej bo przecież dbają o swoje tyłki. Liczy się tylko kasa. Za darmo jedzonko spanie i miesięczne wyplaty z rządu za "posluge Bogu"

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2020 - 17:44

I ps:słuszne spostrzeżenie.ciekawe jak to wdrożyć żeby się wkoncu o tym ktoś tym zainteresował. Ciekawy temat do opisania w gazecie. Ślij dalej

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2020 - 19:27

Nie bądzcie stupajkami, a pokazcie co sami potraficie zrobic bezinteresownie.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2020 - 08:22

Czyż nie powinny zgłosić się do pomocy w Domach Opieki i do Szpitali do chorych, przecież to powołanie pomóc cierpiącym , wtedy gdy służba zdrowia sama choruje?  Młodzi przyszli księża, klerycy również do pomocy, mogą się wykazać powołaniem , miłosierdziem do drugiego człowieka i wzmocnić wiarę.

a co tak pijesz do siostrzyczek? cos ci zrobiły?

Idąc tym tropem to już lepiej brać więźniów, łapać sebixów spod bloków którzy nie skalali jeszcze swoich rączek pracą tylko piją i zaczepiają normalnych ludzi ,albo gwiazdy internetu takie jak major ,kononowicz i inni co żyją na krzywy ryj z donejtów od gimbazy.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2020 - 08:38

a co tak pijesz do siostrzyczek? cos ci zrobiły?

Idąc tym tropem to już lepiej brać więźniów, łapać sebixów spod bloków którzy nie skalali jeszcze swoich rączek pracą tylko piją i zaczepiają normalnych ludzi ,albo gwiazdy internetu takie jak major ,kononowicz i inni co żyją na krzywy ryj z donejtów od gimbazy.

Co miały robić?, Przecież to ICH powołanie i nareszcie jest czas aby się wykazać , jak jest, proszę o zwykły     "język" z ust a nie ryja!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2020 - 16:43

a może ty się zglos, jak takis bystry obserwator, wolontariusze potrzebni, a skad wiesz, ze nie pomagają w szpitalach, hospicjach, bo ja wiem, ze tak, ale ty na pewno nie pomożesz nikomu, umiesz tylko oceniac innych...siebie ocen najpierw...

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2020 - 17:17

Nie bądzcie stupajkami, a pokazcie co sami potraficie zrobic bezinteresownie.

My nie musimy nic pokazywac i udowadniać bo niby po co są inni którzy się ku temu mieli poświęcać a tego nie robią to oni mają to gdzieś a wy się za nimi ujmujecie że my mamy być wolontariuszami?? HAHA najlepiej obstac i bronić te istoty w czyimś kierunku. Super podejście nie no naprawdę jesteście chyba jacyś... Skoro myślicie ze one mają siedziec w swoich willach a my mamy pomagać i się narażać. Poziom 0 to dla was mało

#9 ~bystry obserwator~

~bystry obserwator~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2020 - 17:38

a może ty się zglos, jak takis bystry obserwator, wolontariusze potrzebni, a skad wiesz, ze nie pomagają w szpitalach, hospicjach, bo ja wiem, ze tak, ale ty na pewno nmożesz nikomu, umiesz tylko oceniac innych...siebie ocen najpierw...

Synu nie do mnie z takimi tekstami, jestem kierowcą międzynarodowym od 10 lat, i za każdym razem jak wyjeżdzam w trasę na 3 tygodnie to się zastanawiam czy wrócę w jednym kawałku i czy jeszcze  zobaczę swoja rodzinę, 

#10 ~Sodomita Waligrucha~

~Sodomita Waligrucha~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 06:31

Synu nie do mnie z takimi tekstami, jestem kierowcą międzynarodowym od 10 lat, i za każdym razem jak wyjeżdzam w trasę na 3 tygodnie to się zastanawiam czy wrócę w jednym kawałku i czy jeszcze  zobaczę swoja rodzinę, 

Bystry obserwatorze ale nikt Ci nie karze jeździć na wschód czy zachód czy po kraju,możesz się przebranżowić ,zostać cieciem albo menelem z pod sklepu.A czy górnik czy załoga karetki lub wielu innych jak idzie do pracy to są pewni że wrócą do domu?

Daj siana szoferze i nie bądź cwaną gapą

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 08:34

a może ty się zglos, jak takis bystry obserwator, wolontariusze potrzebni, a skad wiesz, ze nie pomagają w szpitalach, hospicjach, bo ja wiem, ze tak, ale ty na pewno nie pomożesz nikomu, umiesz tylko oceniac innych...siebie ocen najpierw...

50 lat w zawodzie - służba zdrowia  , za marne pobory prawie wolontariusz chyba wystarczy, jak oceniasz miły gościu?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 16:05

A  Terenowa Obrona do pomocy w domach Opieki, będą walczyć o życie ludzi , bo to przecież "wojna" do roboty i pomocy!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 16:18

A  Terenowa Obrona do pomocy w domach Opieki, będą walczyć o życie ludzi , bo to przecież "wojna" do roboty i pomocy!

Jednostka przy Kawaleryjskiej. Na parkingu kilkaset samochodów. Pogonić te Antosiowe "wojsko" do roboty w patrolach i  zaopatrywaniu starszych i w kwarantannie w środki niezbędne do życia.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 19:02

Jednostka przy Kawaleryjskiej. Na parkingu kilkaset samochodów. Pogonić te Antosiowe "wojsko" do roboty w patrolach i  zaopatrywaniu starszych i w kwarantannie w środki niezbędne do życia.

Sam byś się ruszył nierobie - na 500 + i mopsie wychowany.

#15 ~JanuszZbychPytalski~

~JanuszZbychPytalski~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 20:40

A co z lekarzmi dentystami? Czy pierwszy człon nazwy do czegoś zobowiązuje?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2020 - 05:58

A co z lekarzmi dentystami? Czy pierwszy człon nazwy do czegoś zobowiązuje?

Te informacje są dostepne, poszukaj.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2020 - 07:02

Synu,   wegetujesz dzieki takim , jak ja.

I nosisz plastikowa atrapę  M-16na minipoligon - tylko po to aby schować się w zagajniku.

#18 ~Emka~

~Emka~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2020 - 16:10

Synu, wegetujesz dzieki takim , jak ja.
I nosisz plastikowa atrapę M-16na minipoligon - tylko po to aby schować się w zagajniku.

Jakiś fetysz? Coś masz na sumieniu że nazywasz każdego synem? Czyzbys cos ukrywał? Coś karalnego? Tu synu obcemu człowiekowi tu siostrze każesz nic nie robić tylko siedziec w klasztorach i pachnieć a innym się narażać. A czy to nie "ojcze" bóg im nakazał pomagać? Ja pomagam jako zwykła osoba donosząc obiady. A one co? Myślą że się modlą i już sprawa załatwiona.? To nie tak działa wyjadło im mózg i tobie "kierowco" też

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2020 - 07:53

Chlej daalej piwo za postojowe.

Spokojnych  Swiat  Wielkanocnych.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2020 - 13:15

Chlej daalej piwo za postojowe.

Spokojnych  Swiat  Wielkanocnych.

A księża do pomocy w Domach Opieki , tez mogą zmienić pieluchę i nakarmić leżącego, zdjąć te "sukienki"  ubrać się jak faceci, żeby było wygodniej prześcielić łózko i porozmawiać ...to na pewno SPODOBA SIĘ Panu Bogu i Bóg się za Nich pomodli!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych