Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

sesja rady miasta - wasze wrazenia

1459 odpowiedzi w tym temacie

#1441 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 21:20

Rada miasta zajmuje sie podwyżkami diet puszcza Dubiczami towarzystwem dla żubrów koło orlemu a gdzie wielkie hasło wyborcze ?

Po obejrzeniu dzisiejszej jestem zbulwersowany radni nie podjęli dyskusji o stanie miasta jedynie Borkowski i Kuklikowa zajęli stanowisko. Co robią ci pod oknem tylko diety biorą. Wstyd za taką radę. Bardzo dobrze że w końcu Sirak dostał żółtą kartkę nie dostał wotum zaufania. Jeszcze raz i referendum za jego odwołaniem.

#1442 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 09:48

Jaka żółtą kartkę dostał sirak. Czyżby radni nie dali wotum zaufania dla burmistrza ?

#1443 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 13:49

Jaka żółtą kartkę dostał sirak. Czyżby radni nie dali wotum zaufania dla burmistrza ?

Otóż to najlepszy z najlepszych pewny siebie władca nie dostał wotum zaufania.
Brawo.

#1444 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 05:27

Otóż to najlepszy z najlepszych pewny siebie władca nie dostał wotum zaufania.
Brawo.

Koledzy partyjni go zdradzili? To nie w Gajnowkie :lol:

#1445 ~Hajnowianin~

~Hajnowianin~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 12:11

Koledzy partyjni go zdradzili? To nie w Gajnowkie :lol:

Olali inaczej mówiąc

#1446 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 19:47

Żartujecie taki wspaniały nasz burmistrz bez wotum? Au toż to porażka

#1447 ~H~

~H~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 21:59

Olali inaczej mówiąc

Slaba ta koalicja, skoro burmistrz bez wotum zaufania. Coś się sypie

#1448 ~Cicolina~

~Cicolina~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 06:30

Slaba ta koalicja, skoro burmistrz bez wotum zaufania. Coś się sypie

Ja mu uf am bezgranicznie :wub:

#1449 ~Wilk z lasu~

~Wilk z lasu~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 10:17

Ja mu uf am bezgranicznie :wub:

Pierwsza dama biblioteki odchodzi.Aż wierzyć się nie chce :blink:

#1450 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 12:35

No to nieźle jaja burmistrz bez wotum bunt w szeregach ziemi hajnowskiej czy rozłam a gdzie dyscyplina glosowania?

#1451 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 13:50

No to nieźle jaja burmistrz bez wotum bunt w szeregach ziemi hajnowskiej czy rozłam a gdzie dyscyplina glosowania?

Zabrakło jednego głosu dla burmistrza aby dostać wotum zaufania. Radna Ewa Rygorowi z się spóźniła na sesję. Patrząc na tą Panią to wątpię czy w ogóle zapoznała sie z porządkiem obrad i jak to często u tej radnej bywa po prostu się spóźniła.
Ta Pani to porażka jak oglądam sesję to albo nie zabiera głosu a jak już to mówi tylko o Cerkwi lub sklepie na Podlasiu.

#1452 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 06:18

Obejrzałem sesje po glosowaniu wotum zaufania przewodnicząca czemuś nie udzieliła głosu dla burmistrza żeby coś powiedział ? Nie ma parady w ziemi hajnowskiej nie ma . Potrafią tylko innym dokopywać.

#1453 ~miasto-powiatowiec~

~miasto-powiatowiec~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 06:35

Obejrzałem sesje po glosowaniu wotum zaufania przewodnicząca czemuś nie udzieliła głosu dla burmistrza żeby coś powiedział ? Nie ma parady w ziemi hajnowskiej nie ma . Potrafią tylko innym dokopywać.

Tak naprawdę nie wiem gdzie pracuje przewodnicząca -w mieście czy powiecie? 8 godzin nie jest z gumy. Kiedy zajmuje się promocją powiatu? To tak jak gonić dwa zające ;)

#1454 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 06:48

Nie ważne ile gonić ważne ile poborów wpływa na konto .

#1455 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 07:36

Tak naprawdę nie wiem gdzie pracuje przewodnicząca -w mieście czy powiecie? 8 godzin nie jest z gumy. Kiedy zajmuje się promocją powiatu? To tak jak gonić dwa zające ;)

Za prowadzenie sesji ta Pani bierze prawie 1900zl. A jej pomagiery Puch i Paszkiewicz 1100zl. Cała trójka bierze za sesję ponad 4000zl z naszych podatków. Czy są tego warci?

#1456 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 08:33

Ja to proponuje idą tokiem myślenia radnego puch przy żubrze na rondzie postawić ławeczkę i dla towarzystwa dla żubra radni miejscy będą pełnić tam dyżur nie Malo biorą kasy to mogą godzinkę dziennie poświęcić i posiedzieć z żubrem.

#1457 ~Cycolina~

~Cycolina~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 10:43

Też obejrzałam część sesji, dalej nie mogłam bo zalała mnie krew. Radnego Piotra zaś woda, bo mówił o tym żywiole z wielkim przejęciem. Wszyscy czekają na zbawienny deszcz a radny z tego zrobił problem. Ulice w jego dzielnicy mają rolnicze nazwy a i sam pewnie jest ze wsi. Na dodatek jest inżynierem.Cenię go bo tą 'bardzo cenną informacją" uratuje Hajnówkę przed Światowym Potopem- jak oczywiście  sołtys przeczyści rury.

Piotrze, mówisz o egzystencji. A gdzie jest rozwój miasta? Ty się rozwijasz na sesjach, a mieszkańcy? :lol: ;) :o B) :angry: :mellow: :blush:

#1458 ~niemiec z II wojny~

~niemiec z II wojny~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 10:47

Ja to proponuje idą tokiem myślenia radnego puch przy żubrze na rondzie postawić ławeczkę i dla towarzystwa dla żubra radni miejscy będą pełnić tam dyżur nie Malo biorą kasy to mogą godzinkę dziennie poświęcić i posiedzieć z żubrem.

Koło żubra proponuję postawić beczkę na boku i w Leśnej moczyć rózgi. Lać i lać ,21 wspaniałych :D

#1459 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 10:51

Też obejrzałam część sesji, dalej nie mogłam bo zalała mnie krew. Radnego Piotra zaś woda, bo mówił o tym żywiole z wielkim przejęciem. Wszyscy czekają na zbawienny deszcz a radny z tego zrobił problem. Ulice w jego dzielnicy mają rolnicze nazwy a i sam pewnie jest ze wsi. Na dodatek jest inżynierem.Cenię go bo tą 'bardzo cenną informacją" uratuje Hajnówkę przed Światowym Potopem- jak oczywiście  sołtys przeczyści rury.

Piotrze, mówisz o egzystencji. A gdzie jest rozwój miasta? :lol: ;) :o B) :angry: :mellow: :blush:

Za prowadzenie sesji ta Pani bierze prawie 1900zl. A jej pomagiery Puch i Paszkiewicz 1100zl. Cała trójka bierze za sesję ponad 4000zl z naszych podatków. Czy są tego warci?

Tak , bo to my ich wybieramy :lol: Widocznie sami nic nie warci

#1460 ~pop~

~pop~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 10:58

Zabrakło jednego głosu dla burmistrza aby dostać wotum zaufania. Radna Ewa Rygorowi z się spóźniła na sesję. Patrząc na tą Panią to wątpię czy w ogóle zapoznała sie z porządkiem obrad i jak to często u tej radnej bywa po prostu się spóźniła.
Ta Pani to porażka jak oglądam sesję to albo nie zabiera głosu a jak już to mówi tylko o Cerkwi lub sklepie na Podlasiu.

O Cerkwi słusznie, bo po śmierci do Raju a za życia do sklepu :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych