Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

sesja rady miasta - wasze wrazenia

1489 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2015 - 16:06

Szkoda Mi tych biedaków z Ziemi Hajnowskiej ale i tych biednych z PSL mają tak mało za sumienną pracę. Normalnie niektórzy to głos tracą przez długie i konstruktywne wypowiedzi na sesjach. Myślałem że Pan Giermanowicz jest porzadniejszy ale oni wszyscy tacy sami. Dobrze że taki wniosek ze strony PiSu był pokazał jakich mamy radnych.

sobie nie ale innym to pierwsi do zabierania

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2015 - 08:58

Mam pytanie do tego radnego od benzyny, czy przed świętami będą jakieś obniżki, i na co ?

#43 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2015 - 11:40

Na pewno miasto nie ma  !!  zobaczcie  na wystrój świąteczny naszego miasta  !! żenada   wstydzę  się  że mieszkam  w takim mieście  wstydzę  się  naszych włodarzy itp... nasze miasto na nic nie ma kasy  ale sobie na diety  to i owszem  MA !!!

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2015 - 11:46

Tylko czemu ludzie wybierają takich ludzi za czekoladę za ognisko postawi facet flaszkę dla kilku mieszkańców osiedla i siedzi juz któraś kadencje, nawet wypowiedzieć sie nie potrafi duka jak chciał a nie mógł. Pogonić tych cwaniaków w następnych wyborach.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2015 - 11:48

Proponuje ogłosić konkurs idąc myśleniem radnej kuklik na najbardziej pazernego radnego.

#46 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2015 - 11:54

Mozna było kase zaoszczędzoną z diet przeznaczyć na iluminacje świąteczne po 3 latach miasto wyglądałoby o niebo lepiej ale PSL i ZH woli mieć w portfelu cóż takich mamy radnych.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2015 - 12:01

Boguś i jego towarzysze też lubią kasiorkę, a wiedząc, że ich wnioski i tak przepadną mogą sobie do woli pajacować z pozorowaną chęcią obniżenia diet.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2015 - 12:55

Ale ci wspaniali z ziemi hajnowskiej materialiści nawet nie pajacują tylko mówią że im mało kasy wstydu nie maja i tyle

#49 ~radny za dychę~

~radny za dychę~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2015 - 19:23

Boguś i jego towarzysze też lubią kasiorkę, a wiedząc, że ich wnioski i tak przepadną mogą sobie do woli pajacować z pozorowaną chęcią obniżenia diet.

Po co wnioskować za obniżeniem diet wszystkim, kiedy można napisać od siebie o rezygnacji z własnej diety i przeznaczeniem jej na jakiś zacny cel.

P.S To co piszesz to prawda. Boguś i spółka naiwnie myśli że jak obniży diety to ci z Ziemi zrzekną się być radnymi i sami będą "królować" na sesjach. :D

#50 ~Gunia~

~Gunia~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2015 - 21:15

Ale ci wspaniali z ziemi hajnowskiej materialiści nawet nie pajacują tylko mówią że im mało kasy wstydu nie maja i tyle

żenada, wstyd, chyba każdy to widzi i rozumie!
Skąd więc klakierzy na forum? Pewnie sami radni z Ziemi piszą te posty!!! Cóżz tego że "bywają obecni" na sesjach? Przecież to niemowy i niemoty. Wielki
szacun dla opozocji, chociaż PIS to nie moja bajka.
Tak trzymać Panie Łabędzki i Borkowski.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2015 - 21:24

Je.... tych buraków z ziemi hajnowskiej choć pis to też nie moja bajka ale kożuchów gonić

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2015 - 21:25

Powinni uchwalić też dietę dla Koli. On tak ładnie mówił jak nam będzie dobrze.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2015 - 22:01

Radny cerkiewny taki materialista a co niedziele udaje że taki prawy po co leziesz na kryłas nie udawaj ze jesteś taki prawy materialisto

#54 ~Leszek~

~Leszek~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2015 - 07:28

Radni mają za mało:
Dyrektor szpitala Pan Tomaszuk
Dyrektor szkoły Pan Charytoniuk
Naczelnik ze Starostwa Pan Kiendyś
Pan Czurak biedaczek
Przewodniczący i trener judo
Emerytowany pracownik służby więziennej Pan Giermanowicz
Tym Panom na pewno nie starcza od pierwszego do pierwszego.

#55 ~Gunia~

~Gunia~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2015 - 10:44

Radni mają za mało:
Dyrektor szpitala Pan Tomaszuk
Dyrektor szkoły Pan Charytoniuk
Naczelnik ze Starostwa Pan Kiendyś
Pan Czurak biedaczek
Przewodniczący i trener judo
Emerytowany pracownik służby więziennej Pan Giermanowicz
Tym Panom na pewno nie starcza od pierwszego do pierwszego.

Ciekawa jestem, który z tych bonzów "urlopawał" się na czas sesji?
Robią to w godzinach pracy angażując w swoją "misję" również podwładnych!
Wstyd, wstyd, wstyd!!!

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2015 - 10:49

Właśnie ciekawe któremu z radnych zostały potrącone z poborów ich nieobecności w pracy z powodu sesji albo komisji. Bo jezeli nie to było to wyłudzenie chyba. Może miejscowy specjalista z KWP zająłby się ta sprawa. Na materiałach by wszczął postępowanie wynik by miał.

#57 ~Jan Giermanowicz~

~Jan Giermanowicz~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2015 - 13:39

Dzień Dobry!

W związku z personalnym odniesieniem się do mojej osoby w niniejszej dyskusji zapraszam do bezpośredniego kontaktu i wymiany poglądów dotyczących funkcjonowania RM. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i uwagi co do, których spróbuję się ustosunkować. Jestem zwolenniiem otwartej dyskusji, a nie ukrywania się pod blizej nieznanym nickiem. Dane teleadresowe dostępne na BIP Hajnówka.

Z poważaniem  - Jan Giermanowicz

#58 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2015 - 18:17

Dzień Dobry!

W związku z personalnym odniesieniem się do mojej osoby w niniejszej dyskusji zapraszam do bezpośredniego kontaktu i wymiany poglądów dotyczących funkcjonowania RM. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i uwagi co do, których spróbuję się ustosunkować. Jestem zwolenniiem otwartej dyskusji, a nie ukrywania się pod blizej nieznanym nickiem. Dane teleadresowe dostępne na BIP Hajnówka.

Z poważaniem  - Jan Giermanowicz

a może radni powinni piastować swoją funkcję za darmo 0 zł  nagle by się okazało ilu obecnych radnych chce dobra Hajnówki p.Janie pan powinien być przykładem i być pierwszym który to uczyni i zmieni cały ten układ

#59 ~wasia z oreszkowa~

~wasia z oreszkowa~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2015 - 18:38

Wiadomo teraz kto pisze te bzdety i jednak czytają to pazery - bezradne , zajmijcie się robotą a nie tylko hajs hajs w głowie na co ? Na auta nowe ? Na ciuchy i fryzury żeby ładnie wyglądać w tv? Jakie są efekty waszych działań, podsumujmy?

#60 ~jurek~

~jurek~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2015 - 19:17

Radni ziemi hajnowskiej i psl nie maja żadnego wstydu tylko jak kaczor donald dolarki w oczkach pieniążki i pieniążki. Ludzie za taka kasę to niektórzy cały miesiąc muszą pracować. A miasto utrzymanie tych radnych tyle kosztuje,wstyd nie wiem jak teraz możecie spojrzeć mieszkańcom miasta w oczy. Wstyd wstyd wstyd

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych