Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

sesja rady miasta - wasze wrazenia

1560 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2015 - 07:46

Dziś o 15.00 startuje lokalny kabaret jakos w programie nie ma głosowania nad obniżka sobie diet-na pewno jest to niezgodne z prawem wg. radcy prawnego

#22 ~ivan ryznik~

~ivan ryznik~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2015 - 14:36

Dziś o 15.00 startuje lokalny kabaret jakos w programie nie ma głosowania nad obniżka sobie diet-na pewno jest to niezgodne z prawem wg. radcy prawnego

Radni z Nieziemihajnowskiej w zasadzie nie muszą na sesje przychodzić gdyż wyniki głosowania są z góry  przesądzone. No chyba lubieją sobie podbić ciśnienie tętnicze.

A może należy brać przykład u parlamentarzystów ukrai nskich i"daty sobie po mordy" .Co wy na to? :D

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2015 - 15:34

Przecież te sesje to w dużej części "praca dochodzeniowo-śledcza" kilku radnych. Czy coś innego oni umieją ? Jakiś świetny pomysł na superuchwałę ? Trudno znaleźć w historii kilkuletnego rajcowania ich lidera - pana Ł. - tylko plucie. W taki sposób PIS w Hajnówce nie zaistnieje jeszcze dłuuuuuuuugo

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2015 - 16:01

To może powinniśmy jechać do warszawy na manifestację KOD

#25 ~Mieszkanka Hajnowki~

~Mieszkanka Hajnowki~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2015 - 17:53

Panie Przewodniczący !

Razi mnie Pana słownictwo, gramatyka  i sposób wypowiadania się. 

Aż trudno uwierzyć , że ma Pan  wyższe wykształcenie bo  cóż  to za słownictwo ? Niemal na każdej sesji mówi Pan" jest dwa wnioski". Panie przewodniczący "SĄ DWA WNIOSKI" . 

Ponadto słuchając jak Pan "duka"  porządek obrad sesji rady miasta to aż się chce zaproponować edukację od najniższego szczebla. Jeśli nie ma Pan czasu na przygotowanie się do sesji , proszę powierzyć prowadzenie obrad sesji rady miasta wiceprzewodniczącemu. Jestem pewna, że doskonale sobie poradzi.

Prezent pod choinkę: Słownik poprawnej polszczyzny.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2015 - 18:05

Ale gest z całowaniem to przewodniczący zrobił. Oj całusny ten pan

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2015 - 19:44

No i ziemia hajnowska nie pozwoliła sobie zabrać z koryta diety ale ze nawet vice przewodniczący tak postępuje Janek wstyd. Powinni sie wstydzić radni z ziemi hajnowskiej zobaczcie na kogo głosujecie.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2015 - 19:53

Radni z Nieziemihajnowskiej w zasadzie nie muszą na sesje przychodzić gdyż wyniki głosowania są z góry  przesądzone. No chyba lubieją sobie podbić ciśnienie tętnicze.

A może należy brać przykład u parlamentarzystów ukrai nskich i"daty sobie po mordy" .Co wy na to? :D

Dokładnie. Ja się czasami 

zastanawiam czy oni słuchają za co głosują. Bo te głosowania wyglądają bardzo schematycznie. ok. 15 głosów za, reszta przeciw albo ktoś się wstrzymał. I jak tu coś zmienić kiedy radnym zależy tylko aby wypaść dobrze przy burmistrzu.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2015 - 19:56

Jak sie zachowuje przewodniczący i niektórzy z zh żenada. Tak ze mieszkańcy paszek spokojnie diety nie zmniejszone imprezka znów na JW będzie

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2015 - 22:35

A mówi się u nas akalicy: kup bułkę chleba? To i "jest dwa wnioski" może być ;)

#31 ~Arystoteles~

~Arystoteles~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2015 - 06:24

Panie Przewodniczący !

Aż trudno uwierzyć , że ma Pan  wyższe wykształcenie bo  cóż  to za słownictwo ? Niemal na każdej sesji mówi Pan" jest dwa wnioski". Panie przewodniczący "SĄ DWA WNIOSKI" . 

Ponadto słuchając jak Pan "duka"  porządek obrad sesji rady miasta to aż się chce zaproponować edukację od najniższego szczebla. Jeśli nie ma Pan czasu na przygotowanie się do sesji , proszę powierzyć prowadzenie obrad sesji rady miasta wiceprzewodniczącemu. Jestem pewna, że doskonale sobie poradzi.

Niczemu się nie dziwię. W pierwszym pokoleniu z chłopa nie ma Pana. Jak kiedyś zostanę burmistrzem to wolę w otoczeniu  mieć głupszych od siebie. Radny, doradza. Kupa śmiechu. :D Jakie mądre społeczeństwo miasta tacy radni / czyt.najmądrzejsi z mądrych/

#32 ~kAMILA~

~kAMILA~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2015 - 07:56

Panie Przewodniczący !

Zgadzam się w 100% Uszy bolą słuchając. WSTYD! 

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2015 - 08:12

Wstyd za przewodniczącego i jego małżonki doczytałaby i potem wypowiadała sie. Układ jak nic ziemi

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2015 - 08:13

Zgadzam się w 100% Uszy bolą słuchając. WSTYD! 

Sami wybraliście. Ja w takim wyborze nie mam swojego udziału - głosowałem  na zupełnie innych ludzi. Ale moi kandydaci przegrali z miernotami.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2015 - 08:44

Fakt tez na 100% też siedzi z rozdziawiona buzia a przewodniczący się oblizuje jak głupi do sera. Miernota i tyle

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2015 - 11:39

Niczemu się nie dziwię. W pierwszym pokoleniu z chłopa nie ma Pana. Jak kiedyś zostanę burmistrzem to wolę w otoczeniu mieć głupszych od siebie. Radny, doradza. Kupa śmiechu. :D Jakie mądre społeczeństwo miasta tacy radni / czyt.najmądrzejsi z mądrych/

święta racja głupszymi lepiej sie steruje takie metody stosują tez niektórzy wójtowie naszego powiatu i dobrze na tym wychodzą. Najlepszy radny czurak sie tłumaczył usprawiedliwiał a ta naprawde kasa tylko interesuje go. Jak ma sie narażać dla szefa to po co startował ktoś mu kazał.

#37 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2015 - 14:14

Szkoda Mi tych biedaków z Ziemi Hajnowskiej ale i tych biednych z PSL mają tak mało za sumienną pracę. Normalnie niektórzy to głos tracą przez długie i konstruktywne wypowiedzi na sesjach. Myślałem że Pan Giermanowicz jest porzadniejszy ale oni wszyscy tacy sami. Dobrze że taki wniosek ze strony PiSu był pokazał jakich mamy radnych.

#38 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2015 - 14:17

Many many many radni materialiści. Powodzenia jak bedziecie zabiegać o głosy w następnych wyborach to pamiętajcie mój i mojej rodziny głos kosztuje. Darmozjady

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2015 - 14:49

Ciekaw jestem czemu radny imprezę dla osiedla paszki robi tylko przed wyborami a nie w każdym roku przeciez kase grzebie to jak taki wspaniały to co roku impreza. Jak można tak sue bluźnić za kieliszek chleba oddawać glos a gdzie jakies kompetencje nie wspomnę o wstydzie.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2015 - 15:09

Oj tam, oj tam...starzy radni są leniwi, napykało im po kilka kadencji, ale dlaczego nowa gwiazda wśród radnych, dalej nie widzi niż swoje osiedle przy AK. Bo już np. na Celną to nawet nie zajrzy. Nie marzę nawet o przespacerowaniu się, bo dopiero zobaczyłby, jak wygląda tam droga dojazdowa, i zadałby sobie pytanie, kiedy tam dojdzie do wypadku. Ale lepiej nos w papiery, i tam szukać "naprawy Rzeczypospolitej".  

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych