Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sesja rady miasta 27 marca 2019 wasze wrażenia

116 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Boleslowid~

~Boleslowid~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 19:41

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 20:36

Błahahahahaha żenująca szopka :D

#3 ~tow. Mauzer~

~tow. Mauzer~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 21:32

Wszystkie znaki na Ziemi i Niebie wskazują że  Komuna tu w pełnym rozkwicie :lol:

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 21:56

Błahahahahaha żenująca szopka :D

Ciekaw jestem po co ci rodzice na sesje przyszli razem z Panią Dyrektor.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 22:15

Ludzie nie dajmy się zastraszyć.

#6 ~Hajnowianin~

~Hajnowianin~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 22:25

Ludzie nie dajmy się zastraszyć.

Nie zamierzamy dać się zastraszyć. Może na następną sesję zebrać grupę mieszkańców i pójść poprzeć radnego Borkowskiego.
Co myślicie

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 22:48

Nie zamierzamy dać się zastraszyć. Może na następną sesję zebrać grupę mieszkańców i pójść poprzeć radnego Borkowskiego.
Co myślicie

POPIERAM!!! Odnośnie dzisiejszej sesji - po prostu brak słów:(

#8 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 23:58

Mam wrażenie że Pan radny bryluje w tv podlasie a dzieci z deficytami na tym cierpią, litosci! Dorota, rob co doo Ci6 należy, powodzenia!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 00:17

Mam wrażenie że Pan radny bryluje w tv podlasie a dzieci z deficytami na tym cierpią, litosci! Dorota, rob co doo Ci6 należy, powodzenia!

Niech pani dorota z grupką rodziców założą prywatne przedszkole i wtedy żaden radny do nich nie przyjdzie. A póki co niech się dostosuje do obowiązującego prawa i siedzi cicho.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 00:21

POPIERAM!!! Odnośnie dzisiejszej sesji - po prostu brak słów:(

Jeśli nie będziemy wspierać takich radnych jak Pan Maciej to niedługo zrobią z nami co chcą. Hajnówka murem za Borkowskim

#11 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 00:23

Siedzi cicho???? Pani Dorota robi kawał dobrej roboty, ja pracuję z dziećmi autystycznymi i wiem że to ciężka praca, odpuscie.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 00:27

Z całym szacunkiem dla Pana radnego, specjalistą nie jest, niech pozwoli działać ludziom że znajomością tematu

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 06:34

Niech sprawę zbadają odpowiednie instytucje. Z innej beczki: gdzie kwestie rozwoju miasta, gdzie kwestie pozyskania nowych przedsiębiorców, współpracy z nimi, sesja poświęcona obronie jednej osoby. To tak ma wyglądać Hajnówka przez najbliższe 5 lat??? A pustych lokali do wynajęcia i nieruchomości na sprzedaż coraz więcej... Ludzie stąd uciekają...

#14 ~zastępca zastępcy~

~zastępca zastępcy~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 07:44

Niech sprawę zbadają odpowiednie instytucje. Z innej beczki: gdzie kwestie rozwoju miasta, gdzie kwestie pozyskania nowych przedsiębiorców, współpracy z nimi, sesja poświęcona obronie jednej osoby. To tak ma wyglądać Hajnówka przez najbliższe 5 lat??? A pustych lokali do wynajęcia i nieruchomości na sprzedaż coraz więcej... Ludzie stąd uciekają...

Sojusz czerwonych i czarnych doprowadzi do upadku moralnego i ekonomicznego w tym miasteczku. :ph34r:

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 07:44

Tak rządzi burmistrz odwraca uwagę takimi błachymi sprawami a miasto "umiera".
Ale ktoś na niego głosował czyli pretensję trzeba mieć właśnie do tych ludzi

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 07:57

Tak rządzi burmistrz odwraca uwagę takimi błachymi sprawami a miasto "umiera".
Ale ktoś na niego głosował czyli pretensję trzeba mieć właśnie do tych ludzi

Burmistrz nawet nie wie która Konstytucja obowiązuje powołuje się na tą z z 1791 co za wstyd. Gdzie my żyjemy. I ci radni po jego stronie to brak słów. Rozwój miasta widzą ściągając LIDLA na Podlasie zapominając o naszych sklepikarza CH którzy nie mają szans w walce z taką sieciówka o klienta.

#17 ~radny~

~radny~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 08:13

Burmistrz nawet nie wie która Konstytucja obowiązuje powołuje się na tą z z 1791 co za wstyd. Gdzie my żyjemy. I ci radni po jego stronie to brak słów. Rozwój miasta widzą ściągając LIDLA na Podlasie zapominając o naszych sklepikarza CH którzy nie mają szans w walce z taką sieciówka o klienta.

Proponuję zrobić przystanek wąskiej kolejki koło szpitala i dowozić na zakupy Podlasian do Biedronki ,tej koło cmentarza :D

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 09:03

Siedzi cicho???? Pani Dorota robi kawał dobrej roboty, ja pracuję z dziećmi autystycznymi i wiem że to ciężka praca, odpuscie.

Na wczorajszej sesji odniosłem wrażenie że rodzice z przedszkola założyli komitet obrony pani Doroty. Zamiast upominać się o większą ilość specjalistów i nakładów finansowych aby ich pociechy miały lepsze warunki skupili się w większości na obronie jak to określili dobrego imienia pani Doroty. Bo raptem radny Borkowski wykazał ilość godzin ponadwymiarowych tej pani. Szanowni rodzice jeśli czytacie ten wpis to proszę zweryfikujcie swoje zachowanie, i zacznijcie walczyć o dobro waszych dzieci. Bo wczoraj tego zabrakło.
Tak jak powiedziała radna ja również odniosłem takie wrażenie że ktoś uprawia politykę na waszych dzieciach.
Trzymam kciuki za zdrowie waszych pociech życząc wam obiektywnego spojrzenia na całą sytuację. Pozdrawiam

#19 ~ag~

~ag~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 09:56

Na wczorajszej sesji odniosłem wrażenie że rodzice z przedszkola założyli komitet obrony pani Doroty. Zamiast upominać się o większą ilość specjalistów i nakładów finansowych aby ich pociechy miały lepsze warunki skupili się w większości na obronie jak to określili dobrego imienia pani Doroty. Bo raptem radny Borkowski wykazał ilość godzin ponadwymiarowych tej pani. Szanowni rodzice jeśli czytacie ten wpis to proszę zweryfikujcie swoje zachowanie, i zacznijcie walczyć o dobro waszych dzieci. Bo wczoraj tego zabrakło.
Tak jak powiedziała radna ja również odniosłem takie wrażenie że ktoś uprawia politykę na waszych dzieciach.
Trzymam kciuki za zdrowie waszych pociech życząc wam obiektywnego spojrzenia na całą sytuację. Pozdrawiam

Więcej specjalistów ? lepsze warunki? Mam wrażenie jak to piszesz to nie masz pojęcia jak dużo pomocy mają nasze dzieci , ilu specjalistów pracuje z każdym dzieckiem. Powiem tak , moje dziecko robi ogromne postępy  , jak jestem w różnych poradniach np. CZD w Warszawie jeśli informuję ich o ilości godzin w tygodniu i ile mamy specjalistów to pada pytanie gdzie i czy to jest bezpłatne przedszkole. W tej chwili dzieci mają profesjonalną pełną opiekę, my nie musimy walczyć o dobro dzieci bo w tej chwili one je mają tylko ktoś próbuje to zburzyć. 

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 11:02

Więcej specjalistów ? lepsze warunki? Mam wrażenie jak to piszesz to nie masz pojęcia jak dużo pomocy mają nasze dzieci , ilu specjalistów pracuje z każdym dzieckiem. Powiem tak , moje dziecko robi ogromne postępy , jak jestem w różnych poradniach np. CZD w Warszawie jeśli informuję ich o ilości godzin w tygodniu i ile mamy specjalistów to pada pytanie gdzie i czy to jest bezpłatne przedszkole. W tej chwili dzieci mają profesjonalną pełną opiekę, my nie musimy walczyć o dobro dzieci bo w tej chwili one je mają tylko ktoś próbuje to zburzyć.

Z całym szacunkiem ale na wczorajszej sesji rodzice mówili co innego że zmuszeni byli wozić swoje dzieci do innego miasta narażając się na dodatkowe koszta. Więc ktoś się mija chyba z prawdą.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych