Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

SELGROS

479 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Karina~

~Karina~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 13:51

cześć, może ktoś pracuje w Selgros jako przedstawiciel/reperezentant firmy i może naświetlić, jak tam jest, jaka forma zatrudnienia, płaca, klimaty, godziny, akcesoria do pracy, no wiecie :) i jeszcze, czy to praca na dłużej? pozdro

#2 ~Podobno jest O.K.~

~Podobno jest O.K.~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 14:00

cześć, może ktoś pracuje w Selgros jako przedstawiciel/reperezentant firmy i może naświetlić, jak tam jest, jaka forma zatrudnienia, płaca, klimaty, godziny, akcesoria do pracy, no wiecie :) i jeszcze, czy to praca na dłużej? pozdro

Z tego co słyszałem jest w porządku.Na hali raczej niezarabiają kokosów, ale jest wypłata na czas,podobno też dobre warunki socjalne.Pracownik hali ma na 5.40 rano pierwszą zmianę.Mogę się mylić bo nigdy tam niepracowałem i piszę to co wiem od innych.Przedstawicielstwo- niewien nic,ale parę razy widziałem opelka z laską blond w środku,działają coś jak makro i karty klientów.

#3 ~Karina~

~Karina~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 14:18

Z tego co słyszałem jest w porządku.Na hali raczej niezarabiają kokosów, ale jest wypłata na czas,podobno też dobre warunki socjalne.Pracownik hali ma na 5.40 rano pierwszą zmianę.Mogę się mylić bo nigdy tam niepracowałem i piszę to co wiem od innych.Przedstawicielstwo- niewien nic,ale parę razy widziałem opelka z laską blond w środku,działają coś jak makro i karty klientów.

dzięki :)

#4 ~1234~

~1234~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 14:19

Byłem na rozmowie.Pani z działu kadr która prowadziła rozmowę o rany wszystko miała super:wara zrobiana, biust powalający każdego faceta,ciężko się skupić było ale poradziłem sobie.Jednak nieoddzwoniła z propozycją pracy.JA chcę tam do pracy jeśli jest tam takich więcej.

#5 ~Gil~

~Gil~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 17:59

Byłem na rozmowie.Pani z działu kadr która prowadziła rozmowę o rany wszystko miała super:wara zrobiana, biust powalający każdego faceta,ciężko się skupić było ale poradziłem sobie.Jednak nieoddzwoniła z propozycją pracy.JA chcę tam do pracy jeśli jest tam takich więcej.

I tu jest typowy przykład jak szukamy pracy, teraz bedzie szukał pracy z fajnymi laskami a nie jakiejś żeby pracować

#6 ~1234~

~1234~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 18:08

Nie jest tak źle. Lepiej z fajnymi laskami niz ze starymi zgredami, którzy szykają kim by się wysłużyć czyli co by tu zrobić i się nienarobić, co by tu wypić i za czyje i kogo by tu opalić z fajek.

#7 ~miud maliny~

~miud maliny~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2011 - 18:14

W biurze karier Politechniki tam pracowały(pracują) super laski.o 100 kroć wole tam chodzić niż do PUP.

#8 ~przepraszam za błędy~

~przepraszam za błędy~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2011 - 18:15

W biurze karier Politechniki tam pracowały(pracują) super laski.o 100 kroć wole tam chodzić niż do PUP.

Przepraszam za błędy.Rozmarzyłem się.

#9 ~reprezentant~

~reprezentant~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2011 - 10:27

Tydzień temu na pracuj.pl było ogłoszenie jako reprezentant firmy, dziś jest podobne ogłoszenie na gazetapraca.O co kaman?I znowu dwutygodniowy termin składania cv???? Chyba te laski z działu kadr mają to w ....gdzieś.

#10 ~1234~

~1234~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2011 - 14:36

Bardzo mnie interesuje rekrutacja na przedstawiciela tej firmy.Jesli będziecie mieć jakieś informacje w zasadzie o wszystkim to proszę o wpisy.

#11 ~machete~

~machete~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2011 - 08:56

Nie wiem jak wygląda rekrutacja, ale pracowałem kiedyś w selgrosie w tym samym dziale co przedstawiciele. Ich wynagrodzenie jest żenująco niskie w porównaniu do przedstawicieli w innych branżach, tak samo inne warunki. Sama kierowniczka działu jest "wporzo", ale kierownicy hali to jakieś świry. Poza tym sama praca nie jest taka zła :)

#12 ~machete~

~machete~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2011 - 08:56

Nie wiem jak wygląda rekrutacja, ale pracowałem kiedyś w selgrosie w tym samym dziale co przedstawiciele. Ich wynagrodzenie jest żenująco niskie w porównaniu do przedstawicieli w innych branżach, tak samo inne warunki. Sama kierowniczka działu jest "wporzo", ale kierownicy hali to jakieś świry. Poza tym sama praca nie jest taka zła :)

#13 ~1234~

~1234~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2011 - 09:02

A możesz opisać jak wyglądała twoja oraz ich przedstawicieli praca?Skura fura i komura???Dlaczego już niepracujesz?

#14 ~machete~

~machete~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2011 - 10:38

W lipcu 2008 roku zatrudniali w zasadzie każdego, kto się zgłosił - potrzebowali dużo przedstawicieli do łażenia po mieście, wioskach wioseczkach do pozyskiwania klientów - wiadomo, nowa firma na rynku, trzeba było dotrzeć do każdego przedsiębiorcy, któremu moznaby założyć kartę do selgrosu. Prowizja wynosiła o 50 gr za takiego! Ogólnie wyciagali chyba z 1600zł.Potem, gdy hala Selgrosu już fizycznie stanęła, okazało się, że jest dużo ludzi, z którymi nie ma co zrobić. Część sama zrezygnowała, część rozrzucono po innych działach. Po jakimś czasie tym rozrzuconym proponowano przerzucenie na kolejny, zazwyczaj niższy dział. Niektóry się godzili inni w tym ja - nie. Już jakis czas nie pracuje, więc za bardzo nie wiem, jak teraz z warunkami, na pewno prowizja od nowego klienta jest juz wieksza, bo wiaodomo, trudniej zdobyć. Z tego co pamiętam mieli oczywiście firmowe telefony i samochody, ale z rozmów z przedstawicielami wynikało, że praca w selgrosie to żadna rewelacja

#15 ~norki~

~norki~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2011 - 22:25

w selgrosie jest spoko słyszałem że po 3 tys tambiorą

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 23:16

bida tam a kierownicy to porażka że też takich znaleźli w Białymstoku, na hali dają 1400 brutto i premia ale wirtualna nie dajcie się tam wpuszczać w maliny, lepiej coś innego nie polecam

#17 ~Astoria~

~Astoria~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2011 - 13:18

napiszcie, jak się pracuje na hali, czy ciężko, bardzo męczące, zmiany - w jakich godzinach ta praca, czy zjeść można, czy się z tym kryć trzeba ;) itd.?

#18 ~Astoria~

~Astoria~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2011 - 13:21

i jeszcze co z tą premią, da się otrzymać i jaka? czy mozna z tego stanowiska przenieźć się mozliwe szybciej na jakieś godne stanowisko? tenk ju wery macz :)

#19 ~Byłem kiedyś na rozmowie~

~Byłem kiedyś na rozmowie~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2011 - 16:29

Byłem kiedyś na rozmowie.Praca od 6 do 21-dwie zmiany, ale na pierwszą trzeba być już o 5.40. Baaaaaaaardzo długi okres oczekiwania na telefon po rozmowie.Konceryjny sklep=dobry socjal.A czy ktoś wie jak tam stanowisko Reprezentanta Firmy, był ktoś na rozmowie czy oferta dalej aktualna 1,5 miesiąca jużchyba.

#20 ~Astoria~

~Astoria~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2011 - 16:41

też na ph aplikowałam i nikt się do tej pory nie odezwał

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych