Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

56 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 21:16

Brawo Sebastian!

#22 ~prawda~

~prawda~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 21:42

Nachapać się póki można, bo wiatr zmian nadchodzi!

Kampania wyborcza jedna, druga, trzecia - kosztuje!

#23 ~GKS~

~GKS~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 21:42

Dramat, PiSiewicze w całej Polsce. Naród powstanie i rozgoni!

#24 ~ciekawy~

~ciekawy~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 21:54

A kto jest dyrektorem oddziału TS w Lublinie?

#25 ~antysystem~

~antysystem~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 22:17

Ten totalizator to jest panstwo w państwie podobnoż. Koleżanka mi mówiła która tam pracuje że prawie 50% pracowników w Białymstoku ma zatrudnioną rodzinę w firmie i mają takie bezcholowie bo wszyscy w związkach zawodowych i sa takie sytuacje ze maz zone nadzoruje albo odwrotni. Nie dziwcie sie że taki wisk jest, pewnie będą chcieli coś zmieniać a czy dyrektor z pisu, sld czy PO co to za roznica zawsze bedzie z jakiejs partii ktora rzadzi, aby ukrucali kumtorestwo i nepotyzm jesli to prawda 

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 22:23

A ja przypominam ze nikt w internecie nie jest anonimowy, mam nadzieje ze Pan Radny to czyta i zawnioskuje za te obraźliwe słowa do organów odpowiednich.

Hahahahahaha za siebie by się wziął chodzący kebab.Proszę skopiować i wrzucić w YouTube ''Sebastian Łukaszeicz - Najnowszy Spot Wyborczy''

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 22:31

Gratuluje Panie Sebastianie, brawo! Kto choć trochę interesuje się polityka i angażuje się w działalność społeczna, widzi Pana zaangażowanie i brak obojętności. Nasze stowarzyszenie poprosiło o pomoc i ukierunkowanie jakie są możliwości zaangażowania się, pomocy w działalność stowarzyszenia i uzyskaliśmy ukierunkowanie i pomoc gdzie uzyskać informacje , pomoc i ukierunkowanie , dziękujemy. Nie zapomnimy, zawsze może Pan na nas liczyć ! Oby tak dalej, pamięta Pan ze jest Pan tam dla ludzi, społeczeństwa, województwa ! Pozdrawiamy :)

#28 ~MCkierownik~

~MCkierownik~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 22:35

Haha Żywno :D Gość którego Prezydent Truskolaski nie przyjął do pracy w urzędzie miejskim na słonimskiej i zatrudnili go u nas wydziale pedagogiki UwB na świerkowej po znajomości z kimś tam i beke wszyscy mają, że ma stanowisko: "adiunkt ds. politycznych

na wydziale pedagogiki społecznej" czyli POLITRUK 

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 22:38

Panie Sebastianie, proszę się nie przejmować hejtem ! Zapach w samochodzie powoli traci już swoją intensywność , ale z tego co śledzę pańska działalność ciagle przyspiesza : )

#30 ~Fundacja~

~Fundacja~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 22:41

Również polecam współpracę. Duża wiedza. Jeżeli nie bezpośrednio o projektach to wie gdzie co i jak. Gdzie zajrzeć albo gdzie się udać. Oby tak dalej, będziemy obserwować całe 5 lat i współpracować mam nadzieje.

Gratuluje Panie Sebastianie, brawo! Kto choć trochę interesuje się polityka i angażuje się w działalność społeczna, widzi Pana zaangażowanie i brak obojętności. Nasze stowarzyszenie poprosiło o pomoc i ukierunkowanie jakie są możliwości zaangażowania się, pomocy w działalność stowarzyszenia i uzyskaliśmy ukierunkowanie i pomoc gdzie uzyskać informacje , pomoc i ukierunkowanie , dziękujemy. Nie zapomnimy, zawsze może Pan na nas liczyć ! Oby tak dalej, pamięta Pan ze jest Pan tam dla ludzi, społeczeństwa, województwa ! Pozdrawiamy :)

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 22:44

Zawsze będę pamiętał zawody w jedzeniu na czas kilka lat temu na których miałem przyjemność poznać p.Sebastiana w dość nietypowych okolicznościach-gdy zaczalem się krztusić,szybko i profesjonalnie zareagował być może ratując mi życie,dziękuje raz jeszcze!!!!

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 22:46

Na europosła Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta Z 3 miejsca ich przeskoczysz

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 22:48

Gruby ale lata jak przycinak, może niech lepiej nie chudnie bo wtedy wystarczyłby jeden radny :D:D:D

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 22:49

A oczywiście niektórych zawsze będzie bolało, ze młody i mu wyszło - PANIE SEBASTIANIE prosze się nie przejmować i trzymam kciuki za dalsza kariere, proszę tylko nie dać się skusić ciemnej stronie

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 22:50

Gruby ???? Ja widziałem jak siedział przy panie Janowskim z pal i Derehajlo z Porozumienia. Ledwo go odnalazłem, szczypiorek

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 22:50

Gruby ???? Ja widziałem jak siedział przy panie Janowskim z pal i Derehajlo z Porozumienia. Ledwo go odnalazłem, szczypiorek

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 23:04

W końcu młodzi energiczni w polityce. Zaczynam odzyskiwać wiarę w ludzi

#38 ~Sobol~

~Sobol~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 23:12

Macius nie tak dawno martwil sie o swoicj Mielko i Tanajewskiego, to dopiero spece, publicznie nawolywal do nie robienia konkursow i przedluzenie umow swoim ludkom ma gosc tupet!!!

#39 ~Lelek~

~Lelek~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 04:59

Wygrali wybory to rządzą. Jak była PO u władzy to Poranny nie pisał że stanowisko to obsadzają.

#40 ~Leon~

~Leon~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 05:02

To jeszcze nic. Mówi się że PIS na radnych Europarlamentu tylko swoich wystawia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych