Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~madlen57~

~madlen57~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2012 - 15:04

Nic nowego. Już takie mobilne studio jest. Nie będę podawała nazwy bo nie chcę robić specjalnie reklamy chociaż to o którym mówię sprawdziłam i jest warte polecenia. Jak ktoś będzie chciał to z łatwością znajdzie o co chodzi.

#2 ~Jo~

~Jo~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2012 - 15:34

Fakt, że do dziecka trzeba zorganizować opiekę, ale ja wolę wyjść do kosmetyczki/fryzjera i totalnie się zrelaksować. Poza tym przy mojej 2 latce i tak nic nie mogłabym zrobić w domu, bo sama się sobą nie zajmie, trzeba jej pilnować, a nie wyobrażam sobie, że "ganiam" za nią z pomalowanymi paznokciami, które schną, albo pilnuję, czy niczego nie "zwędziła" z kuferka kosmetyczki i przypadkiem tego nie je;))

#3 Śmieciarz i palacz

Śmieciarz i palacz

stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 06 lipiec 2012 - 17:46

Gratuluję Pani pomysłu i mam nadzieję, że udało się Pani to autko wraz z wyposażeniem (całość oprzyrządowania do świadczenia usług) w znacznym stopniu (najlepiej w całości!) dofinansować z funduszy unii europejskiej itp.

Życzę aby usługa dawała się sprzedawać przez jak najdłuższy czas :)

Użytkownik Śmieciarz i palacz edytował ten post 06 lipiec 2012 - 17:47

#4 ~bania~

~bania~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2012 - 19:11

To wcale nie nowość. Na pewno zaś nieczęsto spotyka sie osoby, które świadczą usługi w domu klienta i odprowadzają podatek....

#5 ~;)~

~;)~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2012 - 19:53

polecam panią Agnieszkę ;) usługi są na wysokim poziomie. Mam włosy piękne jak nigdy ;)

#6 ~jac~

~jac~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2012 - 12:59

Dobra reklama ciekawe ile się za to płaci, wystarczy w googlach wpisać mobilne usługi kosmetyczne białystok

#7 ~Anna Jagodziak~

~Anna Jagodziak~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2013 - 07:38

Byłam i jestem zadowolona choć widać, że nie wszyscy pracownicy traktują klienta poważnie no ale cóż czasem tak bywa :)

#8 ~mk~

~mk~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2013 - 20:43

Mobilne usługi kosmetyczne to rzeczywiście bardzo dobry pomysł na biznes dla młodych matek - gwarantuje elastyczne godziny pracy; kosmetyczka nie siedzi w gabinecie 6 dni w tygodniu, po 8h dziennie (w nowych salonach stacjonarnych, nie mających jeszcze stałych klientów bywa to frustrujące). Poza tym mobilny salon kosmetyczny to mniejszy wydatek (ok. 10 tys. zł na kupno urządzeń i kosmetyków) oraz mniejsze koszty co miesiąc (brak opłat za wynajem lokalu, firma najczęściej zarejestrowana w domu).

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: uroda, mobile

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych