Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

sala weselna - opinie

332 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kasiaaaa24~

~Kasiaaaa24~
  • Goście

Napisano 06 maj 2010 - 19:37

Witam. Chciałabym poznać wasze opinie na temat sal weselnych w Bielsku Podlaskim, szczególnie chodzi mi o Monikę.

#2 ~dsd~

~dsd~
  • Goście

Napisano 11 maj 2010 - 21:53

CYTAT(Kasiaaaa24 @ 6.05.2010, 20:37:20) <{POST_SNAPBACK}>
Witam. Chciałabym poznać wasze opinie na temat sal weselnych w Bielsku Podlaskim, szczególnie chodzi mi o Monikę.

malutka sala

#3 ~~abc~~

~~abc~~
  • Goście

Napisano 21 maj 2010 - 22:26

Sala w domu weselnym Monika na 180 osób wystarcza spokojnie.

#4 ~~Ania~~

~~Ania~~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2010 - 10:03

CYTAT(Kasiaaaa24 @ 6.05.2010, 20:37:20) <{POST_SNAPBACK}>

#5 ~~Ania~~

~~Ania~~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2010 - 10:32

Byłam kiedyś w Monice na Sylwestra i podobało mi się. Miejsca do tańczenia jest dużo, jedzenie też było dobre.

Chciałabym jeszcze przestrzec przed robieniem wesela w Iwonce.

Ostatnio byłam tam na weselu siostry i mam wiele zastrzeżeń. O ile jedzenie było dobre i sala ładna, to obsługa fatalna. Zaczęło się od tego, ze kiedy w piątek przyjechaliśmy na salę, zeby poukładać winietki, przywieżć ciasto itp., to zostaliśmy wyproszeni juz po niecałej godzinie i nie mogliśmy spokojnie wszystkiego zrobić.
Na przyjęciu weselnym ciągle czegoś brakowało. A to filiżanek do herbaty, a to wody, na jeden stół nie podano dania gorącego - dopiero po wielokrotnych prośbach podano resztki zebrane z innych stołów, nie było talerzyków dla osób, który z różnych powodów przybyły później. Na moje prośby obsługa nie reagowała wogóle albo reagowała krzykiem, zostałam wyproszona z kuchni tylko dlatego, ze przyszłam poprosić o coś, czego nie było, bo goście się skarżyli. Kiedy chciałam porozmawiać z właścielką (przyjechała w trakcie wesela), bo uważałam, że takie zachowanie jest niedopuszczalne, ta zrobiła mi awanturę, że jestem nadpobudliwa, że nagabuję kelnerów, że przeze mnie główna kelnerka zrezygnuje zaraz z pracy itp. Nie chciała mnie nawet wysłuchać, tylko mówiła że to niemożliwe i broniła obsługi, która nagadała jej samych kłamstw. Mojej siostrze z kolei tłumaczyła się już po weselu, ze np. brakowało filiżanek i wody, bo goście za dużo pili. Wnioskuję też, ze za dużo jedli, skoro zabrakło im dania gorącego i podali resztki. Kosztowało mnie to wiele nerwów, ta pani po prostu zmarnowała mi wesele. Moja siostra gdyby wiedziała, że tak to będzie wyglądało, to nigdy nie wybrała by tej sali.

#6 ~mum~

~mum~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2010 - 22:15

CYTAT(~abc~ @ 21.05.2010, 23:26:49) <{POST_SNAPBACK}>
Sala w domu weselnym Monika na 180 osób wystarcza spokojnie.

chyba na podwórku i najlepiej weź swój koszyczek

#7 ~~KASIA~~

~~KASIA~~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 20:32

Witam
Byłam na dwóch weselach w Iwonce i bardzo mi się podobało, nawet tak bardzo, że zajęłam salę na na własne wesele. Obsługa była bardzo sympatyczna. Można było z nimi porozmawiać, pożartować i jeżeli coś potrzebowaliśmy nasze wszystkie ( w miarę rozsądku ) prośby były spełniane. Nie mam zastrzeżeń co do sali bardzo mi się podoba.

#8 lolek.87

lolek.87

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 22 czerwiec 2010 - 19:51

osobiscie szczerze polecam Iwonke!
o Monice słyszałam tyle ze sala fajna ale jak ktoś robi wesele na wiecej jak 120 osób to jest "ciasno".
A w Iwonce sama miałam wesele w zeszłym roku! Jedzenie super! Wystrój sali 1 klasa! Obsługa była bardzo miła! Niczego nie zabrakło na weselu: ciągle donoszono nową zastawe. Kawy i herbaty nie zabrakło! W ogole wszystkiego było az za duzo! Co do obsługi to moge powiedziec ze spisywali sie fachowo! Donosili co tylko było potrzebne, i reagowali gdy tylko była potrzeba. Regulowali klimatyzacje. Dzień wczesniej byliśmy u nich aby pozawozic ciasta i tez wszyscy byli bardzo mili z włascicielka włącznie która bardzo dobrze nam doradzała we wszystkim, od wyboru menu po zorganizowanie pustych pojemników na wszystko co zostanie. W Iwonce byłam tez na innej imprezie i jeszcze na jednym weselu jako gosc. i zawsze było to samo: fachowa obsługa, dobre jedzenie i miła atmosfera. a więc nie zgadzam się zupełnie z negatywną opinią zamieszczoną kilka postów wyzej.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2010 - 19:15

CYTAT(lolek.87 @ 22.06.2010, 20:51:47) <{POST_SNAPBACK}>
osobiscie szczerze polecam Iwonke!
o Monice słyszałam tyle ze sala fajna ale jak ktoś robi wesele na wiecej jak 120 osób to jest "ciasno".
A w Iwonce sama miałam wesele w zeszłym roku! Jedzenie super! Wystrój sali 1 klasa! Obsługa była bardzo miła! Niczego nie zabrakło na weselu: ciągle donoszono nową zastawe. Kawy i herbaty nie zabrakło! W ogole wszystkiego było az za duzo! Co do obsługi to moge powiedziec ze spisywali sie fachowo! Donosili co tylko było potrzebne, i reagowali gdy tylko była potrzeba. Regulowali klimatyzacje. Dzień wczesniej byliśmy u nich aby pozawozic ciasta i tez wszyscy byli bardzo mili z włascicielka włącznie która bardzo dobrze nam doradzała we wszystkim, od wyboru menu po zorganizowanie pustych pojemników na wszystko co zostanie. W Iwonce byłam tez na innej imprezie i jeszcze na jednym weselu jako gosc. i zawsze było to samo: fachowa obsługa, dobre jedzenie i miła atmosfera. a więc nie zgadzam się zupełnie z negatywną opinią zamieszczoną kilka postów wyzej.

-TATKU CHWALĄ NAS
-KTO SYNKU?
-WY NAS A MY WAS
Co ty dzieweczko za bzdury wypisujesz. Jakbyś była nie związana z tym lokalem to byś to cudo opisała właściwie i uczciwie. klima nie działa jak trzeba, wódka ciepła jak w żniwa, a jedzenie/co prawda to jest sprawa gustu/ ale nie wszystko było do jedzenia.

#10 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2010 - 20:16

<!--quoteo(post=297487:date=22.06.2010, 20:51:47:name=lolek.87)--><div class='quotetop'>CYTAT(lolek.87 @ 22.06.2010, 20:51:47) <a href="index.php?act=findpost&pid=297487"><{POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec-->osobiscie szczerze polecam Iwonke!
A w Iwonce sama miałam wesele w zeszłym roku! Jedzenie super! Wystrój sali 1 klasa! Obsługa była bardzo miła! Niczego nie zabrakło na weselu: ciągle donoszono nową zastawe. Kawy i herbaty nie zabrakło! W ogole wszystkiego było az za duzo! Co do obsługi to moge powiedziec ze spisywali sie fachowo! Donosili co tylko było potrzebne, i reagowali gdy tylko była potrzeba. Regulowali klimatyzacje. Dzień wczesniej byliśmy u nich aby pozawozic ciasta i tez wszyscy byli bardzo mili z włascicielka włącznie która bardzo dobrze nam doradzała we wszystkim, od wyboru menu po zorganizowanie pustych pojemników na wszystko co zostanie. W Iwonce byłam tez na innej imprezie i jeszcze na jednym weselu jako gosc. i zawsze było to samo: fachowa obsługa, dobre jedzenie i miła atmosfera. a więc nie zgadzam się zupełnie z negatywną opinią zamieszczoną kilka postów wyzej.<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->
-TATKU CHWALĄ NAS
-KTO SYNKU?
-WY NAS A MY WAS
Co ty dzieweczko za bzdury wypisujesz. Jakbyś była nie związana z tym lokalem to byś to cudo opisała właściwie i uczciwie. klima nie działa jak trzeba, wódka ciepła jak w żniwa, a jedzenie/co prawda to jest sprawa gustu/ ale nie wszystko było do jedzenia.

#11 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2010 - 20:19

No cóż niektórym to nikt nie dogodzi a jeszcze uczepią się tego, że ktoś ma inne zdanie na dany temat.

#12 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2010 - 13:45

Salę "Monika" osobiście tylko oglądałam, jak szukałam lokalu na swóje przyjęcie weselne. Ogólnie wnętrze całkiem ładne, jednak nie jest aż tak bardzo duże. My robiliśmy wesele w "Dworku cztery pory roku" między bielskiem a pilikami bo tylko na tej sali mogliśmy pomieścić gości i tak żeby jeszcze było miejsce do zabawy. Co prawda od tamtej pory niedługo minie rok, ale my jesteśmy zadowoleni. Bez problemu zmienili nam ustawienie stołów bo chciałam, żeby stół Młodych stał oddzielnie a nie tak jak zazwyczaj dołączone są 2 stoły i ustawienie wychodzi w tzw. podkowę. Jedzenie jak dla mnie smakowało, było wszystkiego dużo i dużo też zostało. Jedyne uwagi jakie mam to brak dekoracji. Na nasz stół wyporzyczałam oddzielnie materiały do dekoracji. Dokupowałam też duże kompozycje z kwiatów oraz kwiaty na stoły dla gości bo wkładali sztuczne we flakony. ogólnie to polecam. chyba że coś się zmieniło od września ubiegłego roku.
A, i jeszcze jedno. To normalne że na każdej sali trzeba pilnować kelnerów, żeby nikomu nic nie zabrakowało.

#13 777aresgod

777aresgod

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 31 sierpień 2010 - 14:11

W ogóle się nie chajtać, będzie taniej i bez obsuwy.

#14 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2010 - 17:49

Salę "Monika" osobiście tylko oglądałam, jak szukałam lokalu na swóje przyjęcie weselne. Ogólnie wnętrze całkiem ładne, jednak nie jest aż tak bardzo duże. My robiliśmy wesele w "Dworku cztery pory roku" między bielskiem a pilikami bo tylko na tej sali mogliśmy pomieścić gości i tak żeby jeszcze było miejsce do zabawy. Co prawda od tamtej pory niedługo minie rok, ale my jesteśmy zadowoleni. Bez problemu zmienili nam ustawienie stołów bo chciałam, żeby stół Młodych stał oddzielnie a nie tak jak zazwyczaj dołączone są 2 stoły i ustawienie wychodzi w tzw. podkowę. Jedzenie jak dla mnie smakowało, było wszystkiego dużo i dużo też zostało. Jedyne uwagi jakie mam to brak dekoracji. Na nasz stół wyporzyczałam oddzielnie materiały do dekoracji. Dokupowałam też duże kompozycje z kwiatów oraz kwiaty na stoły dla gości bo wkładali sztuczne we flakony. ogólnie to polecam. chyba że coś się zmieniło od września ubiegłego roku.
A, i jeszcze jedno. To normalne że na każdej sali trzeba pilnować kelnerów, żeby nikomu nic nie zabrakowało.

A ja byłam w czterech porach roku 31 stycznia tego roku i do siebie doszłam 4 lutego. Nie wychodziłam z toalety. Masakra. Z tego co doszło do mnie to ze 30 osób miało to samo. Dwa wesela w tym lokalu już sobie odpuściłam i nie sądzę, żebym kiedykolwiek tam jeszcze zjadła. Pozdrawiam

#15 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2010 - 20:05

Byłam na studniówce w czterech porach roku. duża ładna sala , jedzenie było nawet dobre ;) obsługa to nie za bardzo. okropnie wredna taka Pani była .

#16 ~kdlotero~

~kdlotero~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2010 - 20:33

Obsługa w Iwonce niemiła, chyba nie lubią prawosławnych. W Monice maaaała sala.

#17 ~dj xxxxxxx~

~dj xxxxxxx~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2010 - 08:10

opisze wam po kolei wszystkie sale bo poznalem zakątki wszystkich

lewar
moim zdaniem najlepsza sala w bielsku posiada bardzo dobry katering i po imprezie wszystko laduje w koszu nic nie zostaje jak to sie mowi na 2 wesele. obsluga jest mila i pomocna tam niczego nie brakuje. z wlascicielami idzie sie dogadac w kazdej kwestii oraz od poczatku imprezy ktores z malzonktow jest na sali i pilnuje przebiegu prac kelnerow
ogolnie polecam sala do 150 0sob i z wystarczajacym miejscem do zabawy

anna
sala mala gora dla 100-120osob jedzenie jest wspaniale i ma dobry parkiet do tanca. obsluga jest mila i idzie sie dogadac niczego nie brakuje gdyz maja duze zapasy

cztery pory roku
sal duza przestrzenna bardzo ladnie wykonczona. jezeli trafi sie obsluga bez starszych pani to jest wszystko ok nie ma zadnych problemow. jezeli chodzi o jedzenie jeszcze da sie z jesc chodz jest tego malo wiecej ozdob rowniez mozemy cos otrzymac z niektrych potraw jak to sie mowi z wczesniejszego wesela i nie zawsze jest to swierze. sala jest zle akustycznie biorac zly zespol lub zle go ustawic bedzie duzy baraban w pomieszczeniu jakies piski i dudnienia basu. spokojnie wejdzie okolo 200osob z wystarczajaca sala do tanczenia

monika
sala mala na gora 100 osob gdzies czytalem ze wejdze tam 180osob moze i tak ale nie bedzie gdzie tanczyc. 100 osob to jest w sam raz z miejscem na tance co do obslugi to wszystko ok stali od kilku lat wiedza jak sie zaopiekowac gosciami na ile wesel i 18 bylem taqm niczego nie brakowalo jedzenie jest tez w miare

iwonka
sala ladna duza 140osob spokojnie wejdze z odpowiednia sala do tanca byl zawsze problem z ka3wa i herbata, ktos moze tego nie zauwazyc jezeli nie pije. w wc zawsze robilo sie bloto z kurzu i brudu brakowalo papieru. obsluga? jezeli nie weszles im za skore byla mila ale jak zwracales im uwage lubila sie odgryzc i bardzo sa nie dokladni. czesto mozna uzyskac jedzenie z innego wesela tylko z nowym majonezem po wierzchu lub tez w innej formie potrawy

anastazja
jedzenie dobre sala mala na gora 100 osob obsluga przecietna idzie sie jeszcze dogadac

jest to opinnia osoby postronnej ktora byla po kilka razy z kazdej sal na przelomie 2 lat i opisuje warunki znajome i widoczne pod kazdym wzgledem

#18 ~iwona~

~iwona~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2010 - 10:59

Ostatnio byliśmy w Lewarze na Sylwestra. Nawet mi do głowy nie przyszło, że w Bielsku można tak pięknie przygotować imprezę. Szacunek. Na weselu byłam chyba 4 lata temu, więc trudno mi powiedzieć jak jest teraz.

#19 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2010 - 13:59

Jest jeszcze jedna "cudowna" sala w Unibusie. Pierwsze wesele i od razu sprawa sądowa. To się nazywa wejście na rynek.

#20 ~uleńka~

~uleńka~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2010 - 22:28

Jest jeszcze jedna "cudowna" sala w Unibusie. Pierwsze wesele i od razu sprawa sądowa. To się nazywa wejście na rynek.

a o co poszło?

Bo sama osobiście uważam iż ze wszystkich sal to Społem ma i salę i obsługę, a reszta to prywatna tandeta! nie zjedzą na jednej imprezie to daja potem na druga, a co do sali w pilikach - to przereklamowana i zdecydowanie nie polecam ze względu na j e d z e n i e i o b s ł u g ę!!!

więc polecam społem!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych