Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sala Crystal

39 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2012 - 10:24

:) te same posty na kilku różnych forach? o jakie to dziwne - sami siebie chwalą.

#22 ~maj~

~maj~
  • Goście

Napisano 23 maj 2013 - 11:15

xyz - to chyba najbliższa konkurencja Crystal. Bo wszystko neguje na forach z jednego adresu ip :)

#23 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2013 - 09:06

Ja teraz byłam na weselu w Crystal w Szepielakach jako gość. Po wielu salach chodziłam ale tu bardzo mi się podobało. Wszystko dopięte. Jedzenie widać ze świeże, że od razu robione i podawane- zero odgrzewania, kelnerki to nie pozwoliły abym położyła papierek po cukierku bo już się zjawiły i go ode mnie wzięły :)Super. Pełna kultura.

#24 ~rv~

~rv~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2013 - 09:09

TO jest zla kategoria!!! prosze moderatora by przeniosl temat w swoje miejsce!

#25 ~baruś"spoko~

~baruś"spoko~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 12:21

Mieli w tym roku spoko sylwestra. Jedzenia smacznego było full ...zespół tez się spisał na medal :)

#26 ~magdalena~

~magdalena~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2014 - 09:37

Mieli w tym roku spoko sylwestra. Jedzenia smacznego było full ...zespół tez się spisał na medal :)

Byłam z męzem na tym Sylwestrze. Super jedzonko, super zespół grał nie wiem dokładnie jak się nazywał, ale chyba Insygnia, czy coś takiego w każdym razie kojarzy mi się z samochodem. Wystrój sali bardzo ładny, w łazienkach czysto, nawet bardzo czysto. Nawet na ranem widać było, że ktoś tego pilnuje. To jest częst największy problem innych sal. Obsługa miła, chociaż ja np. wole jak obsługują na weselach mężczyźni. Tutaj były same kobiety, ale pomimo to widać, że dziewczyny ogarniają temat. Właścicielka też ciągle pilnowała czy wszystko jest ok. Tylko chwalic.
Pozdrawiam wszystkich forowiczów :)

#27 ~PAAraz~

~PAAraz~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2014 - 08:24

Ja tez z mężem byłam na sylwestra w tym roku- zresztą mieszkamy niedaleko sali i jesteśmy co roku.  Nam tez jedzonko smakuje i wystrój się podoba. Jesteśmy zadowoleni z tej sali i polecamy innym w ciemno. 

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 10:29

Sala jak ta lala. W szepielakach są najlepsze imprezy. Kto raz tam był to wie o czym mówię :)

#29 ~roztropny~

~roztropny~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2014 - 10:23

Kto tam idzie na sylwka w tym roku? Mają tam wypas jezeli chodzi o alkohol. Wszystko bez limitu.

#30 ~pp~

~pp~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2015 - 12:17

ja tam w tym roku zamawiałam jedzenie na święta. co mi sie podobało to ze jedzenie było świeże. godne uwagi były także dekoracje. no i oczywiście smaczne 

#31 ~zocha~

~zocha~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2015 - 14:14

nie wiem czy widzieliście ale teraz poszerzają region który chcą obsługiwać. Białostoczanie mogą byc tam obsłużeni bo ich autokar zawiezie i spowrotem przywiezie.

#32 ~Baribu~

~Baribu~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2015 - 22:38

Ja miałam w Crystalu swoje Wesele ponad rok temu i bardzo mi się tam podobało, mili pracownicy, sala pięknie wystrojona. Pełen profesjonalizm jak dla mnie.

#33 hhalina90

hhalina90

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 25 sierpień 2015 - 13:25

W sali Crystal miałam wesele w czerwcu ubiegłego roku i ogólnie byłam bardzo zadowolona - wesele było na 220 osób, ale miejsca jest więcej (chyba na 300). Sala jest ładnie udekorowana, obsługa i właściciele są mili i pomocni, a jedzenie jest smaczne. Cena jest dość atrakcyjna jak na ten standard, więc mogę śmiało polecić.

#34 eewelina90

eewelina90

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 09:40

Sala jest ładna i dość sporych rozmiarów, więc nie trzeba się ściskać. Jedzenie smaczne, ładnie i dobrze podane. Spory plus to też czystość, szczególnie w toaletach - co do sali, to talerzyki było co chwila zmieniane, na stołach nie gromadziły się zużyte butelki, papierki, itp. Z plusów tej sali należy też wymienić profesjonalną obsługę. Polecam.

#35 ~HY___Anna~

~HY___Anna~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2015 - 12:37

ja tam teraz organoziwałam swoje imieniny. 100% profesjonalizmu, smaczne jedzenie, duzo jedzenia,apetycznie wykonany stół z ciastami. nie wiem jak oni to zrobili ale był pyszny łabędź na szkle- wodzie. super efekt i smaczny :)

#36 ~Antoś~

~Antoś~
  • Goście

Napisano 28 październik 2015 - 10:11

Ja teraz tam byłem w crystalu na weselu. Sala na poziomie, stoły dla gości na wysokim poziomie. Byłem zauroczony. super A z zewnątrz do nie wygląda , szczególnie z ulicy. Ale pozytyw i to duży .

#37 Maliniak

Maliniak

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 30 październik 2015 - 14:26

Też byłem w tej sali na weselu i jak najbardziej polecam. Miejsce ładne, obsługa bardzo dobra, jedzenie smaczne. Młodzi tez mówili, że nie było problemów, żeby wszystko obgadać i zrobić tak, zeby im się podobało. Wesele było na ok. 200 i było bardzo luźno, nikt nie wchodził sobie na głowę i każdy mógł się swobodnie bawić. 

Użytkownik Maliniak edytował ten post 30 październik 2015 - 14:26

#38 ~Monika501~

~Monika501~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2015 - 22:50

W sumie to jest młoda sala ale na tle innych sal się wyróżnia i dużo pozytywów zbiera.

#39 ~zdzicho~

~zdzicho~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2015 - 21:15

Byliśmy wczoraj na imprezce w szepielakach bylo z........polecam

#40 ~żywiec~

~żywiec~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 21:50

Teraz na weselu w tamtym tygodniu było super. Dużo smacznego jedzenia, obsługa perfekto. polecam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych