Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sala Crystal

39 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2011 - 18:23

Witam! Czy ktoś korzystał z ich usług? Zależy mi pilnie na opinii dotyczącej sali Crystal. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

#2 ~mar~

~mar~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2011 - 08:36

Wlasnie znalazłem ten temat :). Moja znajoma była na Sylwka i bardzo jej się podobało, ale mam pytanie jak z weselami?

#3 ~mar~

~mar~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2011 - 08:37

Marku może ty coś wiesz? Mi też zależy dość pilnie na opinii, jak na razie nie słyszałem negatywnych wypowiedzi wśród znajomych, raczej same pozytywy.

#4 ~weselnik~

~weselnik~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2011 - 18:34

Witam! Z kolejnych newsow jakie udało mi się uzyskać, mają podobno bardzo smaczne jedzenie!

#5 ~mar~

~mar~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2011 - 09:40

To dobrze, ale czy jest duży wybór tego jedzenia?

#6 ~weselnik~

~weselnik~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2011 - 21:01

Z tego co się orientowalem, mają duży wybór i potrafią stworzyć potrawy o które prosi klient.

#7 ~weselnik~

~weselnik~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2011 - 21:04

Warto więc zapytać nawet o coś, czego mogą nie mieć w ofercie!

#8 ~mar~

~mar~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 09:21

A co warto wybrać? Co zrobili najsmaczniejszego? Możesz się coś jeszcze dowiedzieć?

#9 ~mar~

~mar~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 09:21

CZy mogą oni załatwić jakieś dodatkowe atrakcje, typu fajerwerki?

#10 ~moga~

~moga~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 10:08

sadze ze wszystko mgoa podchodza profesjonalnie

#11 ~chrzest~

~chrzest~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2011 - 08:49

Mam pytanie czy ktoś organizował tam może imprezę po chrzcie? Zastanawiam się nad tym i dlatego pytam :).

#12 ~chrzest~

~chrzest~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2011 - 08:50

Dowiedziałem się jednak, że oni mają gotowe zestawy co do jedzenia. Zapewne można wprowadzić jakieś zmiany. Mimo wszystko raczej działają oni na zestawach.

#13 ~chrzest~

~chrzest~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2011 - 19:40

mozna na pewno zorganizowac u nich chrzest, wkrotce zapewne beda komunie

#14 ~mario~

~mario~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2011 - 18:45

chrzest sadze ze sie da, komunie zapewne tez i w sumie to o komunie moje pytanie
oni tam jeszcze z tego co wiem ich nie robili, myslicie ze sie beda nadawac?

#15 ~mario~

~mario~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2011 - 18:48

Jak myslicie ile osob maksymalnie mozna ta pomiescic? slyszalem ze mala sala, ale bardzo przytulna i mimo wszystko dosc pojemna :)

#16 ~instrukcja~

~instrukcja~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2011 - 11:30

Myślę, że będą się nadawać jak wesela robią to i chrzciny zrobią. Tam imprezkę można zrobić na 300 osób:)

#17 ~korzystajacy z uslug~

~korzystajacy z uslug~
  • Goście

Napisano 04 maj 2011 - 18:06

Będąc na sylwestra w Krzeczkowo Szepielakach nie spodziewałam się tego ze to tak wyjdzie. Młoda sala, młodzi właściciele. Jak dla mnie jeden mankament tej sali to to że powinna być bardziej zagospodarowana w środku tzn Brakuje mi obrazów, luster lub innych dekoracji na ścianach. Fakt podobało mi sie to ze w sylwestra zrobili fajny klimat świateł i paliły się świece a nie tak jak na innych salach świecznik ze świecami starczają na kilka imprez.

#18 ~dj energyyyy mixxxaaa~

~dj energyyyy mixxxaaa~
  • Goście

Napisano 05 maj 2011 - 19:39

Moje 3 dziecko miało u nich chrzciny. Świeczników zbytnio nie było. Ale jedzenie, wystrój/wygląd sali zniewalające. Powracając do jedzenia, bardzo dużo i smaczne. Koszty były średnie, ale naprawdę warto było.

Kto jeszcze korzystał z ich usług w sylwestra :)?

PS: Mają swoją stronkę?

#19 ~mario~

~mario~
  • Goście

Napisano 09 maj 2011 - 15:06

Miałem okazję bawić się ostatnio w Crystal na weselu moich znajomych i muszę przyznać, że nie spodziewałem się, że będzie aż tak fantastycznie. Świetna i miła obsługa, sala mała, ale naprawdę fajna. Gorąco polecam!

#20 ~mario~

~mario~
  • Goście

Napisano 09 maj 2011 - 15:07

Teraz poleciłem Crystal znajomym, którzy zrobią tam zapewne chrzciny. Najważniejsze jest to, że podchodzą bardzo profesjonalnie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych