Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kazik~

~Kazik~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 16:06

Zdecydowanie najlepszy serwis w Białymstoku. Profesjonalni goście na maxa.

#2 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 16:51

Byłem kiedyś raz i nigdy więcej tam nie wróciłem.

#3 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 16:57

Kompletnie się z Kazikiem nie zgadzam. A właściciel powinien robić zdjęcia samochodom przed przyjęciem do serwisu. Wiedział by jak go poprawnie złożyć.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 17:09

Ta firma to banda oszustów i naciągaczy! Szczególnie przy sprowadzaniu aut z Niemiec. Nie polecam!

#5 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 17:43

100% ok

#6 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 17:47

A ja tam sie zgadzam. Byli dobrzy jak byl stary prezes, potem zrobilo sie gorzej, teraz moze byc tylko lepiej. Ogolnie nie jest zle, trzeba pilnowax jak u kazdego mechanika a przynajmniej maja oryginalne czesci. Flote filmowców pielegnuja jak trzeba, bez zarzutu. Pozdrawiam hejterow z innych warsztatów, bierzcie z nich przyklad im sie udaje.

#7 ~Deo~

~Deo~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 18:41

Miałem do czynienia z tą firmą. Niestety zgadzam się z opinią kilku moich przedmówców - w moim przypadku to co kombinowali żeby jak najwięcej sobie wziąć gdy miałem szkodę... aż szkoda mówić. Z końcowych faktur wynika że za sam "parking" na uszkodzony samochód życzą sobie ponad 400zł za dobę.. Nic dziwnego że się rozbudowują.. Wypadków przybywa a oni już wiedzą jak sobie wziąć jak najwięcej....

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 21:35

Jednym słowem porażka nie wiem kto tam jeszcze jeździ z kim nie rozmawiam to narzekają

#9 ~Robcio~

~Robcio~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2017 - 07:58

A ja tam sie zgadzam. Byli dobrzy jak byl stary prezes, potem zrobilo sie gorzej, teraz moze byc tylko lepiej. Ogolnie nie jest zle, trzeba pilnowax jak u kazdego mechanika a przynajmniej maja oryginalne czesci. Flote filmowców pielegnuja jak trzeba, bez zarzutu. Pozdrawiam hejterow z innych warsztatów, bierzcie z nich przyklad im sie udaje.

Co to znaczy "oryginalne części"? Miałeś np Audi i montowali Tobie klocki, tarcze, wymieniali oleje sygnowane znaczkiem Audi? Śmiech mnie ogarnia jak czytam takich "znafców"

#10 ~nfo~

~nfo~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2017 - 12:47

... Z końcowych faktur wynika że za sam "parking" na uszkodzony samochód życzą sobie ponad 400zł za dobę.. ...

Aha, to dlatego ten temat w tym dziale....

#11 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2017 - 13:35

Świetny serwis,w tym roku zacząłem naprawiać tam autko-miła,profesjonalna obsługa-szybko i fachowo-polecam, a te złe opinie to pewnie konkurencja pisze.....

#12 Herbatnik

Herbatnik

ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 479 postów

Napisano 20 lipiec 2017 - 13:38

Przed napisaniem pochlebnych opinii przez pracowników radzę najpierw zapoznać się z definicją astroturfing...

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2017 - 18:41

Oby tak dalej Panowie!!!!!!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2017 - 18:43

Byłem kiedyś raz i nigdy więcej tam nie wróciłem.

Pewnie tak dobrze ci auto naprawili

#15 ~przemall~

~przemall~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2017 - 17:35

To teraz braciszkowie będą oszukiwać ludzi na większą skalę..;((

#16 ~Piotr BMW M3~

~Piotr BMW M3~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2017 - 09:58

NIE POLECAM OSZUKANCZY SERWIS OSZUŚCI NACIAGAJA Z TĄD TEN SERWIS NIE POLECAM

#17 ~I.corner~

~I.corner~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2018 - 23:23

Serwis na na plus poza panem z biura o kaacapowym nazwisku. Jego podejscie do klienta to jest klapa, marne próby wywyzszenia się i krytykowanie klienta... Dzieki jemu moje auta juz tam wiecej nie przyjadą!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych