Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:53

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:49

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:45

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:38

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:36

Wyświetl nową zawartość »

rozstępy

rozstępy

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~martynka23~

~martynka23~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2016 - 08:35

co na rozstępy drogie koleżanki? ja już cwiczę któryś miesiac po porodzie, jem zdrowo i nawilżam skórę balsamami i olejkami do kąpieli (wyprobowałam już chyba z milion, na razie zostałam przy produktach od mama's), ale zastanawiam się, czy jest jeszcze coś, co mogłabym zrobić? 

#2 ~mamalanka~

~mamalanka~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2017 - 23:29

Ja juz w trakcie ciazy zaczelam dbac o skore zeby nie powstaly rozstepy, ale ten preparat co uzywam sprawdzi sie na juz istniejace. Sprawdz sobie Olej Sacha Inchi Bio, ktory mozna kupic online np. w sekret piekna. Ja go tam kupuje, bo jest w dobrej cenie. Stosuje go bo mi sie bardzo spodobalo jego dzialanie dodatkowo super nawilza :)

#3 nadia44

nadia44

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 27 styczeń 2017 - 12:33

Wypróbuj balsam Palmers, podobno świetny

#4 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 22 maj 2017 - 09:25

Moim zdaniem kremy na rozstępy zupełnie nie działają. Próbowałam już chyba wszystkiego i nic mi nie pomogło. Dopiero za namową koleżanki wybrałam się do Vici Clinic w Krakowie na usuwanie rozstępów laserem ResurFX. I to był strzał w dziesiątkę. Po trzech zabiegach rozstępy znacznie się spłyciły, są praktycznie niewidoczne. Warto poczytać trochę o laserowym usuwaniu rozstępów.

#5 Brabella

Brabella

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 22 maj 2017 - 10:24

To chyba nie do końca jest kwestia pielęgnacji co bardziej genetyki, czasem to ona zwycięża :(

#6 kanizares

kanizares

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 26 luty 2019 - 20:32

Wiele kobiet ma problem z rozstępami i trudno jest sobie z nimi poradzić. Wszystko zależy gdzie występują i jakie mają nasilenie. Ważne jest także dlaczego powstały, czy z powodu szybkiego wzrostu, otyłości czy ciąży. Czasem można spróbować zastosować niektóre olejki naturalne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych