Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

76 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Matt~

~Matt~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2016 - 23:47

Czasow nie powinno sie komentowac w taki sposob.. marzeniem mym zeby kazda Kur.a ukrainska banderowska smazyla sie w piekle i zadnych ugod. To nasz sasiad naszym wrogiem byl. Ja kazdego ukrainca jak szmate traktuje. Przepraszam ale tak jest.

#42 ~Matt~

~Matt~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2016 - 23:51

Ukraina w stanie rozpadu. Od lat 40. Tego wroze. Mordowali kobiety i dzieci a Rosji juz wielcy zolnierze nie potrafia sie oprzec. Dzieciobujcy..y..To wszystko!!!

#43 ~normalny Polak~

~normalny Polak~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2016 - 16:08

No już myślałem ,że PIS  to probanderowscy faszyści ale się opamiętali . Za opamiętanie  oddam na nich głos . Może Pan Bóg da im rozum i nie będą wariować wobec Rosji.

#44 ~normalny Polak~

~normalny Polak~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2016 - 16:08

No już myślałem ,że PIS  to probanderowscy faszyści ale się opamiętali . Za opamiętanie  oddam na nich głos . Może Pan Bóg da im rozum i nie będą wariować wobec Rosji.

#45 ~Olek~

~Olek~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2016 - 10:11

Armia Krajowa zniszczala zwykłych Ukraińców?
Historia nie może być jednostronna.
Trzeba przyznać, że tereny te zostały zajęte przez Polaków.

Ukraina jest teraz zjednoczyć przeciwko wspólnemu wrogowi niż kiedykolwiek.

#46 ~polak~

~polak~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2016 - 19:57

to gdzie polskie tereny były? tylko wzdłuż wisły

#47 Oczy otwarte

Oczy otwarte

VIP

• Użytkownicy
  • 508 postów

Napisano 23 wrzesień 2016 - 20:11

Armia Krajowa zniszczala zwykłych Ukraińców?
Historia nie może być jednostronna.
Trzeba przyznać, że tereny te zostały zajęte przez Polaków.

Ukraina jest teraz zjednoczyć przeciwko wspólnemu wrogowi niż kiedykolwiek.

Ciekawe że takie banderowskie odpady jak ty piszą w języku polskim ciesz się że cywilizacja poszła w stronę humanizmu bo takim jak ty należy się pal

#48 ~Prawda macht frei~

~Prawda macht frei~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 16:05

Niemcy zamordowali 6 milionów Polaków. W ramach intelligenzaktion (akcji likwidacja 1 miliona obywateli polskich, przedstawicieli inteligencji) niemiecka policja gwałciła kobiety tuż przed egzekucją. Ofiary Niemców nie tylko były okradane z biżuterii, złotych zębów, ale nawet butów i bielizny.

#49 ~alois~

~alois~
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 09:10

Ten artykul daje sporo do myslenia. Osada wojskowa, na Wolyniu. Coz to takiego bylo? No wlasnie, tzwn. osady wojskowe dla wybrancow Sanacji to cos podobnego do osiedli zydowskich na wschodnim brzegu Jordanu! To cos co przypomina osadnictwo niemieckie na zamojszczyznie. Zawsze zastanawialem sie skad wyrosla taka nienawisc ukraincow do polakow. Teraz juz wiem, nawet opis sielskiego zycia, dwa konie, bryczka. Tubylcy ukrainscy mogli o tym co najwyzej pomazyc! Jesli doda sie do tego lamanie praw zagwarantowanych im w malym traktacie wersalskim, mamy caly obraz stosunkow spolecznych na kresach przed 1939 rokiem!

#50 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 12:53

Ten artykul daje sporo do myslenia. Osada wojskowa, na Wolyniu. Coz to takiego bylo? No wlasnie, tzwn. osady wojskowe dla wybrancow Sanacji to cos podobnego do osiedli zydowskich na wschodnim brzegu Jordanu! To cos co przypomina osadnictwo niemieckie na zamojszczyznie. Zawsze zastanawialem sie skad wyrosla taka nienawisc ukraincow do polakow. Teraz juz wiem, nawet opis sielskiego zycia, dwa konie, bryczka. Tubylcy ukrainscy mogli o tym co najwyzej pomazyc! Jesli doda sie do tego lamanie praw zagwarantowanych im w malym traktacie wersalskim, mamy caly obraz stosunkow spolecznych na kresach przed 1939 rokiem!

Jeśi  to ,że  ktoś  mieszka  w osadzie wojskowej  jest  wystarczającym  powodem  aby  dziecko  nabić  na  sztachety  płotu  lub  obcinać  matce  nogi  na oczach  jej dzieci  to ja  juz  nic  nie rozumiem.

Moj dziadek  mieszkał  na Wołyniu  i nie był  dziedzicem  , bogaczem  jego babcie  też  zamordowała  banda  UPA. Na całym świecie  kowal  zarabia mniej od doktora   co nie uprawnia  do mordowania  tego zamożniejszego.

#51 ~jaro~

~jaro~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 10:26

Przestań . ukraińcu .y,chcesz dowodów poczytaj niedouku 

#52 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2018 - 09:12

To koszmarny czas z ich ofiarami. Oni zasługują na to aby nigdy o nich nie zapomnieć. Zapłacili własną krwią za nasze błędy polityczne, które doprowadziły do tych okropnych wydarzeń. To byli niewinni ludzie niejednokrotnie nie powiązani z polityką. Uprawiali ziemię i żywili innych. UPA jest od początku do końca za to odpowiedzialne.. Do dzisiaj nie przeprosili ni nie pokajali się za to co zrobili. Niech ich ofiary odpoczywają w Pokoju, chylę czoło przed nimi.

#53 ~Z parafii~

~Z parafii~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2018 - 10:05

Właśnie ze da się zapomnieć ja o tym nie pamiętam żyje dniem dzisiejszym nie zajmuje sobie głowy tym co bylo kiedyś bo na UJ!

#54 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2018 - 20:50

Właśnie ze da się zapomnieć ja o tym nie pamiętam żyje dniem dzisiejszym nie zajmuje sobie głowy tym co bylo kiedyś bo na UJ!

Nie pajacuj. Żyjesz jak krowa, bez pamięci i świadomości kim jesteś i gdzie żyjesz.

#55 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2018 - 20:54

Wołyń, pamiętajmy, przekazujemy dzieciom tą historię. Raczej nie mam uprzedzeń do ludzi, ale tego nie mogę komentować. Byłam we Lwowie i na własne oczy widziałam jak składali hołd Banderze. Mam do nich uprzedzenie, niech sobie mieszkają w tej swojej wolnej Ukrainie, ale niech dadzą nam spokój. Niepotrzebni tu są. Czego tu szukają. Banderę macie na Ukrainie

#56 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2018 - 20:54

Wołyń, pamiętajmy, przekazujemy dzieciom tą historię. Raczej nie mam uprzedzeń do ludzi, ale tego nie mogę komentować. Byłam we Lwowie i na własne oczy widziałam jak składali hołd Banderze. Mam do nich uprzedzenie, niech sobie mieszkają w tej swojej wolnej Ukrainie, ale niech dadzą nam spokój. Niepotrzebni tu są. Czego tu szukają. Banderę macie na Ukrainie

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2018 - 09:32

Nie pajacuj. Żyjesz jak krowa, bez pamięci i świadomości kim jesteś i gdzie żyjesz.

Krowy z parafii maja lepiej niż ty robolu

#58 ~rebeka~

~rebeka~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2018 - 18:31

A co myslicie ze teraz ukraińcy nie zrobiliby tego samego ???to dziki i szlony narod i teraz zrobiliby to samo ,niby tacy ucisnieni ,a na Krymie jak ktos się oriętuje wyłupija oczy albo obcinają genitalia w odwecie -nie zmienilo sie nic .

#59 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2018 - 13:30

Deportować wszystkich ukrów z Polski.Niech walczą jak mężczyźni w Donbasie z ruskimi.

#60 ~michal~

~michal~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2018 - 21:18

dzięki Bogu mamy wolą Ukrainę

i tam jest wojna z .ami a nie u nas

mają wolna ukraine tak jak chcieli to niech nie przyjeżdżają do nas do pracy,

ja osobiście nie zatrudnię żadnego ukrainca

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych