Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

rozmowy niedokończone

77 odpowiedzi w tym temacie

#21 JÓZEF Fiłonowicz.

JÓZEF Fiłonowicz.

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 101 postów

Napisano 24 marzec 2012 - 01:50

Ciekawym punktem też nie ujętym w porządku będzie wniosek 4 radnych z terenu :Piotr Pankiewicz(Zaścianki), Daniel Sadowski (Ogrodniczki), Jan Matowicki (Karakule) i Nina Kubajewska (Grabówka), o podjęcie uchwały w sprawie utworzenia klasy czwartej w Ogrodniczkach, gdyż wniosek dyrektorki Chmielewskiej na Komisji Oświaty nie przeszedł.Ciekawe, kogo przekabacili z radnych, że teraz wniosek ma przejść.Uwaga NAUCZYCIELE ZSS w Supraślu z Panią Dyrektor, przyjdźcie koniecznie na 14.00 i poproście też rodziców, jak dyrektorka wzięła z Ogrodniczek. Nie pozwólmy na zrealizowanie nieracjonalnych obietnic wyborczych radnych z Ogrodniczek i Karakul i powiększenie dodatkowych etatów w Ogrodniczkach dla kilkunastu dzieci.
Będzie wybierany nowy skład komisji rewizyjnej, bo mnie, wbrew mej woli, usunęli z tej komisji, bo radnemu Berendtowi nie odpowiadałem z uwagi na niepodporządkowanie się jego chorej i bezwzględnej dyktaturze. Teraz wiecie kto rządzi w POlską i gminą ? Nie wyrażam zdziwienia, gdyż jak świat światem nigdy BERENDT nie był dla mnie bratem. Bo ten typ człowieka tak ma.Ma manię wyższości !

#22 małorolna

małorolna

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 24 marzec 2012 - 07:24

Pan radny musiał się dowartościować ;)

Tego pana nikt nie lubi.
Wszyscy omijają z daleka jego zarozumialstwo.

#23 zgminy

zgminy

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 24 marzec 2012 - 09:56

Dawno mnie nie było ale widzę ze partia JF Działa. Panie Radny Fikołnowicz nikt Panu nie pasuje, bo nikt nie chce pana słuchać i słusznie, nic pan nie osiągnął i nie osiagniesz

#24 zgminy

zgminy

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 24 marzec 2012 - 09:59

A to bardzo ciekawe, partaia JF dalej działa, ale tylko gębą

#25 zgminy

zgminy

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 24 marzec 2012 - 10:14

Tego pana nikt nie lubi.
Wszyscy omijają z daleka jego zarozumialstwo.

Ha ha ha , ale numer , pewnie dlatego tak dużo ludzi przychodzi jak coś organizuje, nikt go nie lubi , dlatego wygrał wybory za pierwszym razem że nikt go nie lubi

#26 maryna

maryna

zasłużony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 295 postów

Napisano 24 marzec 2012 - 11:41

Czyny nie słowa
Czyny nie słowa - Kliknij na LINK

NIE CHWAL SIE SAM , NIECH CIE LUDZIE CHWALĄ , A CO TO MA WSPÓLNEGO Z SYNAGOGĄ, CZYŻBY PRÓBA ODWRÓCENIA UWAGI OD NAPRAWDĘ WIELKIEGO PROBLEMU

#27 Supraślanin

Supraślanin

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 24 marzec 2012 - 13:50

Mnie też dawno tu nie było i rzadko zabieram głos, ale nie można słuchać anonimowych pomówień, których autorzy zapewne sami nic nie osiągnęli i dlatego z zazdrości próbują dyskredytować radnego. Pan Józef Fiłonowicz osiągnął chyba najwięcej ze wszystkich radnych, przede wszystkim, dla mieszkańców Supraśla (dla mnie również) i Gminy Supraśl, wygrywając dla nich, wiele spraw w sądzie. Dzięki niemu odzyskali od władzy samorządowej, należne pieniądze i prawa do swobodnego korzystania z działek budowlanych w Ogrodniczkach, Karakulach i Supraślu (tzw.Osiedle Waryńskiego w środku Supraśla). Dzięki Panu Józefowi F. jest asfalt na ulicy Nowy Świat w Supraślu, a w projekcie była, niechciana przez wszystkich mieszkańców ulicy, kostka granitowa. Z jego inicjatywy mamy kanalizację w sięgaczu ulicy Dolnej 44 w Supraślu. Przeczytaj temat "Wygrane sprawy wysokiej rangi społecznej" na blogu ( http://jozef-filonowicz.blog.onet.pl/ )
Bądź sprawiedliwy i więcej nie pisz nieprawdy.
Pozdrawiam

Użytkownik Supraślanin edytował ten post 24 marzec 2012 - 14:02

#28 zgminy

zgminy

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 24 marzec 2012 - 14:44

nie ma to jak odwrócić kota ogonem - Partia czuwa, bo za kieliszek to raczej inny się dostał do rady

#29 małorolna

małorolna

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 24 marzec 2012 - 16:28

Znikające posty "wikiliks-a" świadczą o tym, że radny ("zgminy") boi się prawdy.

#30 Grzegorz25

Grzegorz25

Multikonto - Gupik, Pan Grzegorz, Suprasl, Mieszkaniec Grabówki

• Użytkownicy
  • 1961 postów

Napisano 24 marzec 2012 - 17:05

no nie wiem czy to dobry pomysł mieć własnego Busa, [ spore koszty utrzymania , paliwo \ubezpieczenie\etat kierowcy ] a skoro przez Ogrodniczki do Supraśla jeździ BKM - 111 [ który ma tabor w większości nowy i niskopodłogowy ] to może taniej wyjdzie kupić bilety [ ulgowe ] niż utrzymywać busa, a na resztę imprez można zawsze wynająć, jak nie od BKM a sądzę że oni też mają jakieś busy, to od innego Voyagera\Podlasia Express

panie Radny jak pan to wytłumaczy ????

#31 zgminy

zgminy

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 24 marzec 2012 - 17:45

Znikające posty "wikiliks-a" świadczą o tym, że radny ("zgminy") boi się prawdy.

ależ ty głupia, jak można raportować wpis dotyczący innego furomowicza ??? - masz ewidentne braki w wykształceniu ha ha,

Władza ma swój wydział propagandy w Gminie a
JF partię na forum, zatem do boju maryna, małorolna Wikiliksy JF na -prezydenta

Użytkownik zgminy edytował ten post 24 marzec 2012 - 17:47

#32 Moderator

Moderator

VIP

• Supermoderatorzy społeczni
  • 3261 postów

Napisano 24 marzec 2012 - 19:04

Po pierwsze to rozdawanie samogonki na imprezie masowej jest chyba niezgodne z prawem.

Widziałeś? Czy "podobno". Jak widziałeś to dlaczego nie zgłosiłeś tego do policji - prokuratury? A jeżeli "podobno", to jesteś plotkarz.
I nie że bronię kogokolwiek, tylko trzeba robić porządek z takimi przejawami.

Użytkownik Moderator edytował ten post 24 marzec 2012 - 19:08

#33 Wikiliks3

Wikiliks3

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 24 marzec 2012 - 21:44

Widziałeś? Czy "podobno". Jak widziałeś to dlaczego nie zgłosiłeś tego do policji - prokuratury? A jeżeli "podobno", to jesteś plotkarz.

Wyjaśniam Panu moderatorowi, że pierwsza wersja mojej wypowiedzi na tym forum brzmiała następująco:
"Po pierwsze to rozdawanie samogonki na imprezie masowej jest chyba niezgodne z prawem (na fecie z okazji pływania na byle czym radny polewał alkohol z pod tzw. lady)
Po drugie najgorszy wynik wyborczy w okręgu nr. 1 (z osób biorących mandat radnego) tj. 196 głosów raczej nie świadczy o popularności tego pana.
http://wybory2010.pk...209.html#tabs-4"

Niestety została usunięta.

Pytam więc:
Czy radny, nie może być przez mieszkańca Supraśla oceniany (nawet ostro)?
Czy Burmistrz, Dyrektor Centrum Kultury, pracownicy urzędu oraz inne osoby mogą być na tym forum nieustannie poniżane, szykanowane i ośmieszane poprzez różne insynuacje?

Obserwuję to forum od pewnego czasu i stwierdzam, że jego poziom jest bardzo podły.

Gdzie był pan moderator gdy pisano:

http://forum.poranny.pl/teatr-wierszalin-siedziba-wymaga-remontu-t90152/page__pid__669690__st__20#entry669690

http://forum.poranny.pl/konsekwencje-zmiany-dyrektora-ckir-t89789/

http://forum.poranny.pl/nowa-biurokracja-w-um-suprasl-t85747/

http://forum.poranny.pl/konkurs-mikolajkowy-sensacyjne-rozstrzygniecie-t85035/

http://forum.poranny.pl/obawa-przed-prawda-t75238/

http://forum.poranny.pl/ckir-porazka-t64678/

http://forum.poranny.pl/burmistrzowi-gratulujemy-t67167/

http://forum.poranny.pl/pogrzeb-pracownika-urzedu-miejskiego-w-supraslu-t44815/page__st__20

#34 Moderator

Moderator

VIP

• Supermoderatorzy społeczni
  • 3261 postów

Napisano 24 marzec 2012 - 22:05

A ja zadam ponownie pytanie:
Wiedziałeś że alkohol na tej imprezie był legalnie?
Widziałeś czy podobno? Bo to mnie najbardziej interesuje.
Mówisz prawdę czy siejesz plotki?

Jeśli widziałeś, to skąd stwierdziłeś że był to samogon? Poczęstowali, ekspertyzę zrobiłeś?
Słucham. Bo wybacz ale ja ciebie też obserwuję i stwierdzę że czuję iż ta podłość na tym forum bierze się własnie z takich postów - chyba że się mylę - wyjaśnij.

#35 małorolna

małorolna

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 25 marzec 2012 - 08:25

A ja zadam ponownie pytanie:
Wiedziałeś że alkohol na tej imprezie był legalnie?
Widziałeś czy podobno? Bo to mnie najbardziej interesuje.
Mówisz prawdę czy siejesz plotki?

Jeśli widziałeś, to skąd stwierdziłeś że był to samogon? Poczęstowali, ekspertyzę zrobiłeś?
Słucham. Bo wybacz ale ja ciebie też obserwuję i stwierdzę że czuję iż ta podłość na tym forum bierze się własnie z takich postów - chyba że się mylę - wyjaśnij.

Pozwolę sobie wypowiedzieć w tej sprawie.
Byłam na tej imprezie, było bardzo fajnie, oglądaliśmy film z serii "U Pana Boga" i widziałam jak wspomniany pan chodził wokoło stołu i z galonu wyjmowanego z pod stołu rozlewał jakiś roztwór do kieliszków. ;) ;) ;)

#36 West

West

VIP

• Użytkownicy
  • 911 postów

Napisano 25 marzec 2012 - 09:34

Pozwolę sobie wypowiedzieć w tej sprawie.
Byłam na tej imprezie, było bardzo fajnie, oglądaliśmy film z serii "U Pana Boga" i widziałam jak wspomniany pan chodził wokoło stołu i z galonu wyjmowanego z pod stołu rozlewał jakiś roztwór do kieliszków. ;) ;) ;)

Chcieliście udupić facia było, faktycznie wezwać Policję, a przed tym podejść i zabrać kieliszek z owym roztworem. Wtedy byłoby czarno na białym. :)

#37 student(ka)

student(ka)

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 25 marzec 2012 - 10:06

Aż mdło się robi jak to czytam , grupa ludzi pojechała do augustowa na Pływanie na byle czym , wypraomowała Supraśl , zdobyła pierwszą nagrode , za wygraną zorganizowała imprezę dla ludzi, gmina wydała koncesje na sprzedaż i degustcje alkoholu - można to sprawdzić, był pokaz filmu , każdy mógł się przepłynąć zwycięska tratwą , było za darmo jedzenie i koncert zespołu to wszystko za pieniądze z pierwszej nagrody z Pływania na byle czym w Augustowie, - ludzie wam nie można nic robić i organizować wystraczy tylko szukać wrogów na forum i ich szkalować, i za co , za to ze ktoś coś zrobił.

#38 West

West

VIP

• Użytkownicy
  • 911 postów

Napisano 25 marzec 2012 - 10:15

Aż mdło się robi jak to czytam , grupa ludzi pojechała do augustowa na Pływanie na byle czym , wypraomowała Supraśl , zdobyła pierwszą nagrode , za wygraną zorganizowała imprezę dla ludzi, gmina wydała koncesje na sprzedaż i degustcje alkoholu - można to sprawdzić, był pokaz filmu , każdy mógł się przepłynąć zwycięska tratwą , było za darmo jedzenie i koncert zespołu to wszystko za pieniądze z pierwszej nagrody z Pływania na byle czym w Augustowie, - ludzie wam nie można nic robić i organizować wystraczy tylko szukać wrogów na forum i ich szkalować, i za co , za to ze ktoś coś zrobił.

Więc sprawa jest jasna, nie wypadało stawiać alkoholu na stół, więc polewano do kieliszków z karafki czy innego naczynia. A plotkowanie i dodawanie że to bimber uważam za wysoce niestosowne.

Użytkownik ~HIZZY~ edytował ten post 25 marzec 2012 - 10:18

#39 student(ka)

student(ka)

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 25 marzec 2012 - 10:18

http://www.poranny.p...ION08/776207552
http://www.poranny.p...ION08/776207552

i po co to wszystko?

Użytkownik student(ka) edytował ten post 25 marzec 2012 - 10:19

#40 Wikiliks3

Wikiliks3

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 25 marzec 2012 - 13:46

Nie ma czegoś takiego jak "koncesja na degustację alkoholu", jeśli się nie mylę to samogon w naszym kraju nie jest legalny.

Co do wypowiedzi moderatora:
1.) Kto był ten wie co było rozlewane. B)
2.) Czy częstowanie wyborców alkoholem na imprezie na, której były dzieci jest stosowne?
3.) Jeśli moja wypowiedz jest niestosowna, to czy insynuacje dotyczące radnego JF, że kradł żarówki w sklepie oraz kupował alkohol wyborcom, które pojawiają się na tym forum są stosowne?

Nie będę udowadniać, że nie jestem wielbłądem przed "Hyclami Supraskimi", "Barnejami" i podobnymi anonimowymi osobnikami. Jedyny pozytyw jaki wypływa z tej sytuacji to fakt, że wreszcie ktoś zwrócił uwagę na wypowiedzi obelżywe i niestosowne mieszkańcom miasteczka z przeszło 500-letnią tradycją.
Szlachectwo zobowiązuje moi mili...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych