Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rozejść się w wierze :: zobacz komentowany artykuł


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jaju~

~jaju~
  • Goście

Napisano 25 luty 2008 - 21:13

Rozstałam się z mężem po niecałych 5 miesiącach małżeństwa on stwierdził że tak naprawdę to mnie nie kocha. wyprowadziłam się.Nasze małżeństwo też nie było sielanką wychodził kiedy chciał i z kim chciał. jego zdaniem żona powinna PRAĆ (jak on i jego mamusia uważają - namocza koszulę spodnie prać ręcznie ręczniki prasować pościel krochmalić i oczywiście ja miałam to robić ) SPRZĄTAĆ ( jeżeli ktoś nie wie że odkurzanie jest poniżaniem się dla mężczyzny to już teraz wie) GOTOWAĆ ( obiad według niego jeśli nie był podany pod nos to go tak naprawdę nie było ) A książe czyli mój mąż miał same prawa -przecież nie mogę rozdzielać go z kolegani , a spędzenie sobotniego wieczoru bez nich i wódy tylko ze mną było stratą czasu.
Jeśli ktoś wie co mam z tym wszystkim robić niech napisze

#2 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 21 maj 2011 - 13:47

Mam dziecko roczne, męża z Białegostoku, jego wspomnienia z pierwszą żoną i kochanką... W końcu go popędziłam i zaczynam się starac o unieważnienie małżeństwa.

#3 ~mary michael~

~mary michael~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 14:23

Olá eu sou Mary Michael, eu estou aqui fora para spreed esta boa notícia para todo o mundo sobre como eu tenho o meu marido amor de volta. Eu estava ficando louco quando meu amor me deixou por outra garota no mês passado, mas quando eu encontrei um amigo que me apresentou a DrIgbinovia o grande mensageiro, eu narrei meu problema para DrIgbinovia sobre como meu marido me deixou e também como eu precisava um trabalho em uma empresa muito grande. Ele só me disse que eu vim para o lugar certo se eu estaria recebendo o desejo do meu coração, sem qualquer efeito colateral. Ele me disse o que eu preciso fazer, Depois que foi feito, Nos próximos 2 dias, Meu amor me ligou no telefone e estava me desculpando por viver antes de mim e também na próxima semana depois que meu amor me chamou para implorando por perdão, fui chamado para uma entrevista na minha empresa desejada se eu precisasse trabalhar como supervisor. Estou tão feliz e sobrecarregada que tenho que dizer isso ao mundo inteiro sobre como Drigbinovia me ajuda a conceder meu desejo de coração. Drigbinovia é especialista em todo tipo de magia e boa magia. Se você precisar de qualquer tipo de ajuda entre em contato Drigbinovia no seguinte endereço de e-mail: doctorigbinovia93@gmail.com
 
Me agradeça depois.

 #4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 09:31

Nazywam się Elizabeth James, jestem z USA, jestem tutaj, aby potwierdzić dobrą pracę AROZA SPELL CASTER i DUCHOWI ŚWIĄTYNIA.
Byłem małżeństwem przez dziesięć dobrych lat i nie miałem dziecka, a mój mąż groził mi rozwodem i ożenił się z inną kobietą.
spotykam przyjaciela, który przedstawił mnie Dr Aroza, która pomaga rzucić zaklęcie, a ja byłam w ciąży i teraz żyję szczęśliwie z mężem i dziećmi.
Czy przechodzisz przez takie problemy, jak .....
Duchowe problemy
Tradycyjne rytuały
Problemy małżeńskie
Czary pieniężne
Barreness
Rozwód Solutions
Atrakcja
Zatrudnienie
Sprawa sądowa
Revevge
Problemy zdrowotne
Czy czujesz, że nie masz przyszłości?
Czy straciłeś zapał do życia?
Czy czujesz, że go tracisz?
Czy ciągle cierpi cię pech?
Czy szukasz miłości, przyjaźni? chcesz, by poprzedni kochanek powrócił, lub obecny kochanek do popełnienia?
Następnie skontaktuj się z AROZA SPELL CASTER i DUCHOWĄ ŚWIĄTKĄ
Zadzwoń lub WhatsApp +79267785378
E-mail. arozatemple@gmail.com
Skype. Świątynia Aroza
Facebook: Arozatemple2

 #5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 09:55

.ć do Łukaszenki  on wam zaczipuje rozum  pajpaju pa chrypcie

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych