Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

79 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 06:37

Natomiast czy jest to dla naszego regionu tak istotne wydarzenie żeby o tym pisać w gazetach? 

Dla regionu może i nie, ale dla bohaterów wydarzenia pewnie tak - niby przypadkowa promocja pensjonatu rodziców panny młodej, która robi w nim za żywą reklamę.

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 06:40

Dla regionu może i nie, ale dla bohaterów wydarzenia pewnie tak - niby przypadkowa promocja pensjonatu rodziców panny młodej, która robi w nim za żywą reklamę.

Nawet jeśli to co ci w tym przeszkadza? Płacisz za to?

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 06:59

Nawet jeśli to co ci w tym przeszkadza? Płacisz za to?

I po co się tak denerwować? uśmiechnij się! Mamy piękny październikowy poniedziałek! :D :D :D

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 07:01

I po co się tak denerwować? uśmiechnij się! Mamy piękny październikowy poniedziałek! :D :D :D

Sorry, jeszcze wrześniowy ;) !

#65 ~enzo~

~enzo~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 07:11

aaa to to co dla Zebrowskiego z TVN nie wiedziała jak odpowiedzieć na pytanie czym jest dla mnie Polska ? :D:D:D:D

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 07:34

aaa to to co dla Zebrowskiego z TVN nie wiedziała jak odpowiedzieć na pytanie czym jest dla mnie Polska ? :D:D:D:D

Ta sama! No cóż, mogła być wtedy nieco zdezorientowana. W końcu, jak często sama podkreśla, urodziła się w Australii...

Ale od tamtego wiekopomnego eeee - wywiadu minęło już trochę czasu, więc zapewne teraz miss Rozalka rozwinęła się, dokształciła i już wie!

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 21:54

I czym Tu Się tak ekscytować??  Każdego Dnia Tysiące osób Pobiera Się .....

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 07:25

Na Pudelku były ciekawe focie z weselicha!

Karpiel - Bułecka z miss Krupińską (ciekawe, czy od Krupówek, skoro tak kocha górali? :D :D :D ) do niedawna narzeczoną Tadka Córuś - Bachledy, brata słynnej Alicji od Farella; miss Rozalka w innej mocno koronkowej kiecuni. Jakaś modna starsza pani przy pyzach. A to wszystko w siermiężnym anturażu chałupy z bali robiącej za rodowy dwór państwa właścicieli "majątku"...Te same focie są też tutaj:.

globmiss.pl/2014/09/wesele-rozalii-mancewicz.html

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 07:27

I czym Tu Się tak ekscytować??  Każdego Dnia Tysiące osób Pobiera Się .....

Ale nie miss! :wub:

#70 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 10:08

Najlepsze życzenia Marcin ! :)

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 10:21

Szczęścia dużo Młodej Parze!!! A zazdrośnicy niech wylewają swoje żale przy klawiaturze i gryzą paznokcie z zazdrości. Jakie to polskie...

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 11:58

Szczęścia dużo Młodej Parze!!! A zazdrośnicy niech wylewają swoje żale przy klawiaturze i gryzą paznokcie z zazdrości. Jakie to polskie...

Dlaczego zaraz z zazdrości?

Poza tym fotorelacja ogólnie dostępna, więc i krytyki można się spodziewać, tym bardziej, że miss jest osobą publiczną! No i nie ma chyba jeszcze obowiązkowego zachwytu.

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 18:05

Pierwsza strona Wirtualnej Polski, Pudelek, No Co Ty i jeszcze parę tabloidów! No i znane twarze! Niezła reklama!

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2014 - 08:11

"Wszystko na sprzedaż" - był chyba taki film.

W ramach reklamy siebie , wątpliwego majątku itd., itp. można sprzedać wszystko i wszystkim. W TVN już widziałem. Jutro wysyp w tabloidach.

Pierwsza strona Wirtualnej Polski, Pudelek, No Co Ty i jeszcze parę tabloidów! No i znane twarze! Niezła reklama!

No, niezła. Jak wyżej - 'Wszystko na sprzedaż...'

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2014 - 19:01

A ja cieszę się że mogę popatrzeć , uwielbiam oglądac czyjeś fotki z wesela. Przecudna suknia w której szła do ślubu, taka szykowna i elegancka bez tych przereklamowanych tiuli, panna młoda ładna ale uważam że ma zbyt delikatna i dziewczęcą urode do tak ciemnych brwi, aż bije po oczach i przeszkadza... Hmm stylistka tego nie dostrzegła?!

#76 ~Zetka~

~Zetka~
  • Goście

Napisano 10 październik 2014 - 06:15

Rozalia nienajgorsza, chociaż z tymi licówkami to przesadziła bo wygląda jakby miała 2x tyle zębów co potrzeba, ale za to bardzo sympatyczna i jakbym ją poznał to na pewno chciałbym mieć taką koleżankę bo sama dobroć z niej bije. Bezsensu, że w ogóle pokazała swój ślub, bo jest to prywatna sprawa, a tak zrobiono z tego wydarzenie, co samo z siebie jest dziwne. Jeśli celem było wzbudzenie zainteresowania po latach, to niestety nie z tym mężem, bo jest strasznie nietwarzowy. Szczerze to spodziewałem się naprawdę przystojniaka odpowiedniego do niej, przynajmniej na moim poziomie, jak nie lepszego, albo z twarzą z której bije mądrość. Widocznie ma w sobie coś innego, czego nie można wyczytać z wyglądu.

Życzę szczęścia i przede wszystkim myślenia o sobie, a nie o rodzicach, bo ludzie bogaci i z klasą szanują swoją prywatność.

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2014 - 18:17

ludzie bogaci i z klasą szanują swoją prywatność.

Sporo w tym racji. Zapewne masz na myśli bogatych od pokoleń...

#78 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 12:49

"Wszystko na sprzedaż" - był chyba taki film.

W ramach reklamy siebie , wątpliwego majątku itd., itp. można sprzedać wszystko i wszystkim. W TVN już widziałem. Jutro wysyp w tabloidach.

TVN na ślubie i na weselu! Kilka dni temu młodzi i piękni państwo Jaworscy znów w TVN - najpierw gotowanie, później machanie rąsią przed wejściem do studia. Interes reklamowy się kręci!

#79 ~julia~

~julia~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 09:24

I co to kogo obchodzi ,ot mi wielka gwiazda.Nie ma czym się fascynować.

#80 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 22:53

ej oglądałam filmik i spostrzegłam że rodzice tej pięknej pary jakoś dziwnie błogosławili młodych, może mi ktos to wytłumaczyć po jakiemu to i co to za nowe trendy, bo za moich czasów to rodzice krzyzem przeżegnali a teraz to jakies zabobony że tak nie mozna itp... dzieks za odpowiedz

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych