Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

79 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2014 - 09:06

"Wszystko na sprzedaż" - był chyba taki film.

W ramach reklamy siebie , wątpliwego majątku itd., itp. można sprzedać wszystko i wszystkim. W TVN już widziałem. Jutro wysyp w tabloidach.

Założę się o każdą sumę , że to nie ostatni artykuł w Porannym.  Następny z 146 zdjęciami. Kulminacja - zdejmowanie zębami podwiązki, z kształtnego uda naszej gwiazdy. Zgodnie ze słuszną linią rodowej tradycji.

#42 ~a~

~a~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2014 - 09:17

I Siostry też fajne ma

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2014 - 09:20

ona cudowna, ale on beznadziejny,myślałam że będzie miała przystojniejszego męża,jestem rozczarowana wyglądem pana młodego. Jednak życzę szczęścia.

#44 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2014 - 10:25

Wszystkiego najlepszego młodej parze!

Ps. Zdjecia tragedia gorszych niż na Porannym nigdzie nie widzialem, a mój 5 letni syn robi lepsze!!!

#45 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2014 - 11:37

A ja tam nie wiem czy ona aż tak strasznie piękna, mnie się jakoś nie podoba, no ale o gustach podobno się nie rozmawia.

Ciekawi mnie tylko czy za rok, dwa, o rozwodzie też będą tak krzyczeć w mediach i wstawiać po 30 zdjęć.

#46 ~Zenek z Pajewa~

~Zenek z Pajewa~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2014 - 11:45

Miolem jom jok chciolem we wsystkie lotwory,a tera ni mom.

#47 ~LOL~

~LOL~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2014 - 11:47

Piszecie Ona Ładna on brzydki. Pewnie zeby nie był Adwokacina nie zawiesiła by na nim oka ale moze akurat jej sie podoba o gustach sie nie dyskutuje. :)

#48 ~singie;lka~

~singie;lka~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2014 - 12:18

to on jst adwokadem???

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2014 - 12:24

Te specyficznie pachnące 'pamiątki rodowe' pościągane z okolicy, jakieś sagany, szmaty, makaty, niby 'wiejskie' jadło + egzotyczne zwierzęta mogą fascynować jedynie pragnących się dowartościować nowobogackich, których ojce za stodołę za potrzebą chadzali, a oni dziś jaśnie państwo pełną gębą - domowe nalewki siorbią, razowcem ze szmalcem i ogórem kiszonym zakąszają, pierogiem konkursowym lepionym na czas mierzony przez samą Miss od czasu do czasu przegryzając...

:D 100/100 :D

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2014 - 12:35

Piszecie Ona Ładna on brzydki. Pewnie zeby nie był Adwokacina nie zawiesiła by na nim oka ale moze akurat jej sie podoba o gustach sie nie dyskutuje. :)

to on jst adwokadem???

A gdzie jest zapisane, że adwokat musi być super przystojny i wiedzieć, że nie zapina się dolnego guzika marynarki?

#51 ~sroka~

~sroka~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2014 - 14:04

A gdzies pisali ze w bydgoszczy był slub. I jak tu wierzyc w te internetowe donosy?

#52 ~jj~

~jj~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2014 - 15:45

A kogo to interesuje?!?

#53 ~maria~

~maria~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2014 - 16:16

ona ładna ale jej partner mi się nie podoba!!

I wcale nie musi! Ważne, żeby Rozalii się podobał!

#54 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2014 - 19:48

Fotogeniczna to ona nie jest. Makijaż wyglada jak tapeta, więcej różu się nie dało nałożyć??

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2014 - 21:35

Zazdrość Was zżera,co ?????

#56 ~gościu~

~gościu~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2014 - 23:04

Fajnie. Super. Dziewczyna wychodzi za mąż, chłopak będzie żonaty. Ja im gratuluje, byle by się im wiodło. A przy okazji chłop sobie poszturcha w nocy miss i z tego układu jest na najlepszej pozycji. Powodzenia i energii.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 05:30

Dziewczyna jak dziewczyna. Na jednych zdjęciach wyszła lepiej na innych gorzej, Natomiast czy jest to dla naszego regionu tak istotne wydarzenie żeby o tym pisać w gazetach? 

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 06:25

Dziewczyna jak dziewczyna. Na jednych zdjęciach wyszła lepiej na innych gorzej, Natomiast czy jest to dla naszego regionu tak istotne wydarzenie żeby o tym pisać w gazetach? 

To nie czytaj. Ot wielkie mi tu halo. Idź na Onet.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 06:31

Zazdrość Was zżera,co ?????

Yes! :D :D :D

#60 ~żenada~

~żenada~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 06:37

Niwiarygodne !! Bardzo ważne wydarzenie prawie tak samo jak zaparkowane auto na miejscu dla niepełnosprawnych. Gazeta pierwsza klasa.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych