Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

39 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2012 - 19:32

No wiec powiedz mi, dlaczego zdarza sie, ze pies zagryza dziecko? Niedawno zdarzylo sie to w USA. Jestem ciekawa Twojej i innych wlascicieli oraz znawcow psow odpowiedzi.

Ja znam jedna z prawdopodnych wersji <dlaczego> tak sie stalo.... chetnie poczytam Waszych przypuszczen... dodam tylko iz pies spal, gdy dzieciak go dotknal...

http://www.lvrj.com/...25.html?ref=725

każdy kto zna te psy ,,mordercze" wie że one nie
atakują bez powodu większość z nich nie atakuje wcale nawet gdy jest powód.
Podanego linku nie mogę otworzyć
Dlaczego nie mówi się o pogryzieniach przez kundleki, owczarki, labladory a takie sytuacje też się zdarzają>

#22 Carmen

Carmen

N

• Użytkownicy
  • 810 postów

Napisano 18 czerwiec 2012 - 20:36

...najwspanialsza z ras!

#23 ~Nataliaaa~

~Nataliaaa~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 23:23

Wy jesteście jacyś poje**ni !!!!!!!!! ROTTWEILERY to psy spokojne i kochane !!!!! a jak trafią w nieodpowiednie ręce to potrafią zmienić się w bestie niestety !!!!!!! ale to wina tylko i wyłącznie LUUUUUDZI !!!! A nie tych psów !!!!!!! to tak samo jak broń trafi w nieodpowiednie ręce to łatwo wystrzeli tak samo jest z każdym psem !! a kundle są o wiele gorsze od rottweilerów i nie piszcie tu że rottweilery zagryzają ludzi booo najwięcej przypadków jest przes amstaffy lub pit-bule więc nie piprzcie że rottweilery to mordercy ! jak do cholery się nie znacie to się nie wypowiadajcie chcecie mogę wam zafundować spodkanie z moją sunią to wtedy porozmawiamy czy to takie bestie !!! ??

#24 ~Brad~

~Brad~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 10:11

Z tego co mi wiadomo to gestapo używało dobermannów a nie rottweilerów. Ale przecież zdjęcia z okresu III Rzeszy na pewno są kłamliwe... Osoba, która w taki sposób wypowiada się na temat jakiej kolwiek rasy jest wykłym ignorantem i nie warto zwracać uwagi na to co mówi/pisze. Większość tego typu komentarzy pochodzi od osób, które nawet nie wiedzą jak rottweiler wygląda a co dopiero miały przyjemność z nim obcować.

A owczarków niemieckich gestapo nie używało ???

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 22:07

Wy jesteście jacyś poje**ni !!!!!!!!! ROTTWEILERY to psy spokojne i kochane !!!!! a jak trafią w nieodpowiednie ręce to potrafią zmienić się w bestie niestety !!!!!!! ale to wina tylko i wyłącznie LUUUUUDZI !!!! A nie tych psów !!!!!!! to tak samo jak broń trafi w nieodpowiednie ręce to łatwo wystrzeli tak samo jest z każdym psem !! a kundle są o wiele gorsze od rottweilerów i nie piszcie tu że rottweilery zagryzają ludzi booo najwięcej przypadków jest przes amstaffy lub pit-bule więc nie piprzcie że rottweilery to mordercy ! jak do cholery się nie znacie to się nie wypowiadajcie chcecie mogę wam zafundować spodkanie z moją sunią to wtedy porozmawiamy czy to takie bestie !!! ??

Rozsądny głos!

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2013 - 10:10

cyt. Gestapo używało itp . itd.
To ja sie pytam o rase owczarków niemieckich?

#27 ~Nataliaaa~

~Nataliaaa~
  • Goście

Napisano 08 luty 2013 - 17:32

Rozsądny głos!

Dziękuje ;)
Waśnie ten filmik pokazuje jakie to są STRASZNE BESTIE ! Żałosne ...

#28 ~Właścicielka~

~Właścicielka~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 22:53

Nie mogę tego czytać bo aż się scyzoryk w kieszeni otwiera ...

#29 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 20:14

12 lat miałam pieska rasy ROTTWEILER i stanowczo stwierdzam ze są to psy kochane,
łagodne i przyjaciele na całe życie. Stwierdzam ze charakter psa zależy od ich właścicieli i jak jest pies traktowany prze właścicieli. Mój Misiaczek nigdy nikogo nie ugryzł a nawet na nikogo nie zawarczał. Ubustwiał ludzi dzieci i inne zwierzęta, nawet nie ruszył kury sąsiadów która weszła na jego werandę. Tylko 2 razy w swojm życiu zawarczał na ludzi ale to w obronie swojej pani.Mineło 9 miesięcy kiedy odszedł a ja do tej pory bardzo za nim tęsknię. powiem tylko jedno tym ludziom którzy tak zle oceniają tą rasę ze mie mają racji. Chciałam jeszcze nadmienić iż pies rasy jamnik pogryżł tak mojego syna iz musiałam jechać do szpitala gdzie miał założone 12 szwów. Z włanego doświadzenia stwierdzam ze rotki są bardzo łagodne i przyjacielskie jeżeli się je odpowiednio ułoży.Pozdrawiam wszystkich właścicieli Rotków.
Ala

#30 ~ziom~

~ziom~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 21:02

Raczej morderca nie przyjaciel-powinno tą rasę zlikwidować,to gestapowskie psy. angry.gif

tak ludzi jak ty powinno sie likwidowac nic nie wiesz o tej rasie a sie udzielasz 

#31 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 10:48

Ziom srom jak już co to rzymskie a jak się jest ci.p.ą to strach jest ze wszystkiego

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2013 - 18:03

Moj rottweiler to cudowny i madry pies. Mam go trzy lata i kazdego dnia zaskakuje mnie swoim sprytem. Rozumie wszystko co sie do niego mowi, sam tez potrafi wytlumaczyc co chce.Gdy ma ochote na zabawe to przynosi pileczke, gdy musi wyjsc za potrzeba, stuka lapka w drzwi od strony ogrodu, a gdy pora na spacerek to stuka lapeczka w drzwi frontowe. Jest milym i przyjacielskim psiakiem, kocham go ponad zycie i nie wyobrazam sobie domu bez mojego Kapselka.

#33 ~JeSs~

~JeSs~
  • Goście

Napisano 14 maj 2015 - 12:25

Ludzie, jesteście chorzy i po prostu szkoda jakichkolwiek słów żeby określić wasze upośledzenie umysłowe. Nie macie zielonego pojęcia o tej rasie. Słuchacie tylko opinii kolorowego pudełka, które robi z waszych mózgów papkę. Poza waszą niewiedzą na temat opisywanej rasy, posiadacie również niewiedzę na temat historii. W obozach koncentracyjnych, Niemcy posiadali Dobermany, nie Rottweilery. A pies niczemu nie był winny winny. Został tak wyszkolony,nie inaczej.

Wasze yorki, jamniki i inne małe okropieństwa, są milion razy gorsze niż nasze "mordercze" Rottweilery. Dziwne jest to że te małe rasy same podchodzą i zaczepiaja duże rasy psów i są wobec nich agresywne.

Weźcie się ludzie do roboty i odwalcie się od kwestii o której nie macie żadnego pojęcia. Pozdrawiam

#34 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2017 - 01:33

Wszystko zależy od ułożenia psa.Z pinczera można zrobić mordercę.
Wolę przebywać ze 100 rottweilerami niż z jednym sąsiadem idiotą.

w punkt !!!!!!

#35 ~Hanna~

~Hanna~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2017 - 17:42

Wszystko zależy od ułożenia psa.Z pinczera można zrobić mordercę.
Wolę przebywać ze 100 rottweilerami niż z jednym sąsiadem idiotą.

Racja, głupota  i zajadłość niektórych ludzi jest o  wiele bardziej niebezpieczna

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2017 - 16:56

Z psem jest jak z dzieckiem. Na jakiego osobnika wyrośnie i jaki z nim będziemy mieć kontakt zależy przede wszystkim od nas . Ja mam ośmio letnią suczkę rottweiler. W domu jest grzeczna, zrównoważona, kochana. Na spacerach ma problemy z zaakceptowaniem niektórych psów. Oczywiście była szkolona w zakresie PT i IPO, poza tym bardzo ją kochamy ale ona wie, że w stadzie jest na ostatnim miejscu. Każdego kogo członkowie rodziny wpuszczą do domu sunia akceptuje, natomiast biada gdyby ktoś nieproszony chciał do nas wejść. Konsekwencja, miłość i mądrość oto czego potrzeba ale to dotyczy kontaktów z różnymi stworzeniami na ziemi nie tylko rottweilerami

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2017 - 09:14

A pies WAM mordę lizał ZOOFILE

#38 dzwoneczek44

dzwoneczek44

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 20 luty 2018 - 13:30

Myslę że wina jest tutaj raczej po stronie człowieka. To od niego zależy w jaki sposób prowadzi psa. Ja obecnie nie przepadam za tymi psami, ale wiem, że jaki człowiek taki pies. 

#39 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 22:06

idioci pisza ze to psy mordercy zapewne posiadajac jakiegos malego kundla ktory jest sto razy bardziej zajadly i agrrsywny od tej razy. mialem takiego psa 12 lat i tak byl wychowany ze muchy by nie skrzywdzil. to nie psy sa agresywne a ludzie. pozatym 3 na 4 pogryzienia w polsce sa spowodowane przez psy male nie rasowe.kundle ledwo odrastajace od ziemi. im mniejszy tym gorzej agresywny. tyle pouczenia dla zakutych łbów ze wsi co to niby tak.zwierzatka kochaja a znecaja.sie.nad.nimi i uwiazuja w lesie do.drzewa mordercy

#40 ~lol~

~lol~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 15:01

Postęp cywilizacyjny...ewolucja społeczna i umysłowa...W dawnych czasach człowiek mieszkał w jednej izbie ze zwierzętami.Można powiedzieć żył w chlewie. Postęp cywilizacyjny spowodował to że żyjemy teraz w mieszkaniach a mimo to cywilizacja nie objęła części społeczeństwa, którzy z uporem maniaka robią kibel we własnej chałupie i uprzykrzają na dodatek życie sąsiadom. Ujadanie całą dobę, smród szczyn i kupy na trawnikach i chodnikach to obraz polskich osiedli mieszkaniowych..obraz polskiej cywilizacji..wiocha i zacofanie społeczne nic więcej..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych