Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

39 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Baton~

~Baton~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2011 - 14:28

To pies morderca,powinni te gady zakazać chować,a trzymają te bestie w bloku-to skandal. :angry:

#2 Homo Erectus

Homo Erectus

Marek Kulesza

• Użytkownicy
  • 3465 postów

Napisano 06 sierpień 2011 - 19:48

wspaniałe psy. Można się pokusić, że najmądrzejsza rasa jaką stworzono.

#3 ~junak~

~junak~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2011 - 14:56

Raczej morderca nie przyjaciel-powinno tą rasę zlikwidować,to gestapowskie psy. :angry:

#4 ~zniesmaczony komentarzamie~

~zniesmaczony komentarzamie~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2011 - 07:11

idioci pisza ze to psy mordercy zapewne posiadajac jakiegos malego kundla ktory jest sto razy bardziej zajadly i agrrsywny od tej razy. mialem takiego psa 12 lat i tak byl wychowany ze muchy by nie skrzywdzil. to nie psy sa agresywne a ludzie. pozatym 3 na 4 pogryzienia w polsce sa spowodowane przez psy male nie rasowe.kundle ledwo odrastajace od ziemi. im mniejszy tym gorzej agresywny. tyle pouczenia dla zakutych łbów ze wsi co to niby tak.zwierzatka kochaja a znecaja.sie.nad.nimi i uwiazuja w lesie do.drzewa mordercy

#5 ~sąsiad.~

~sąsiad.~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2011 - 19:48

wspaniałe psy. Można się pokusić, że najmądrzejsza rasa jaką stworzono.

TĄ RASĘ POWINNO -trzymać w obozach zamkniętych,a nie w blokach,gdzie to prawo.Te dzikusy nawet zagryzają dzieci we własnym domu,w bloku powinno trzymać pudelki,jorki,jamniczki oraz pieski małe a nie buldogi oraz rasę psów gestapowskich jakie były w obozach śmierci. :angry:

#6 ~żemJAona~

~żemJAona~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2011 - 19:50

Mam 9letnia suczkę i jest najwierniejszym i najbardziej oddanym zwierzeciem jakiego mialam. Jest spokojna ale kiedy trzeba potrafi odstraszyc ale raczej swoim wygladem niz agresja :]

#7 ~żemJAona~

~żemJAona~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2011 - 19:51

TĄ RASĘ POWINNO -trzymać w obozach zamkniętych,a nie w blokach,gdzie to prawo.Te dzikusy nawet zagryzają dzieci we własnym domu,w bloku powinno trzymać pudelki,jorki,jamniczki oraz pieski małe a nie buldogi oraz rasę psów gestapowskich jakie były w obozach śmierci. :angry:

#8 Homo Erectus

Homo Erectus

Marek Kulesza

• Użytkownicy
  • 3465 postów

Napisano 14 sierpień 2011 - 20:04

Wszystko zależy od ułożenia psa.Z pinczera można zrobić mordercę.
Wolę przebywać ze 100 rottweilerami niż z jednym sąsiadem idiotą.

#9 Homo Erectus

Homo Erectus

Marek Kulesza

• Użytkownicy
  • 3465 postów

Napisano 14 sierpień 2011 - 20:23

Celem hodowli psów rasowych jest uzyskiwanie pięknych egzemplarzy z punktu widzenia eksterieru czyli wyglądu zewnętrznego ale również poprawnych w zakresie ich cech psychicznych, co określa wzorzec rasy. Żaden standard jakiejkolwiek rasy nie przewiduje nerwowej, irracjonalnej agresji zagrażającej otoczeniu. Realizacji zamierzeń hodowlanych służy określona organizacja ruchu kynologicznego. W naszym kraju właściwym rozwojem psów rasowych kieruje Związek Kynologiczny, który jest członkiem nadrzędnej, europejskiej organizacji FCI (Federation Cynologique Internationale)

#10 Homo Erectus

Homo Erectus

Marek Kulesza

• Użytkownicy
  • 3465 postów

Napisano 04 listopad 2011 - 09:12

Wszystko zależy od ułożenia psa.Z pinczera można zrobić mordercę.
Wolę przebywać ze 100 rottweilerami niż z jednym sąsiadem idiotą.

#11 zenon.burka

zenon.burka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 04 listopad 2011 - 09:34

Problem nie tkwi w psie tylko w ich właścicielu. Nie możemy oceniać psa stereotypowo,bo jeżeli szanowny "junak" tak ocenia to wszystkich ludzi powinno się pozamykać bo przecież również niektórzy zabijają,kradną i gwałcą. Radzę zastanowić się nad tym co się pisze:) Pozdrawiam :rolleyes: :rolleyes:

#12 ~Rottka~

~Rottka~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2012 - 23:11

Raczej morderca nie przyjaciel-powinno tą rasę zlikwidować,to gestapowskie psy. :angry:

Nie wiem co skłoniło Was/Ciebie żeby napisac takie brednie, ale to tylko dowód na to, że o Rottweilerach nie masz pojęcia i dobrze, że nie próbujesz mieć u siebie takiego psa. To także przestroga dla tych, którzy próbuja z Rottka zrobić "mordercę" - jeśli tak, to prawdopodobnie odryzie Ci rękę!!!!

#13 ~miłośnik rasy~

~miłośnik rasy~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2012 - 23:30

Żenada, żal mi jest tych którzy próbują wypowiadać się w tematach w których tak naprawdę nie mają nic do powiedzenia. :huh:

#14 ~Meg~

~Meg~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2012 - 23:48

Nie wiem po co wypowiadają się tu ludzie, którzy nigdy nie mieli rottweilera?! Coś gdzieś usłyszeli, nie wiedzą dokładnie o jakiego psa chodziło i powtarzają dodając to i owo - trochę dramaturgii zawsze się przyda... Sama mam 3 rodowodowe psy tej rasy i nie zamieniłabym ich na żadne inne. Wszystko zależy od właściciela, jego podejścia do psa, ułożenia, socjalizacji i mnóstwa innych czynników. Ważne jest też nabywanie psów (każdej rasy) z dobrych hodowli. Na marginesie dodam, że znam przypadek pogryzionego dziecka przez... labradora!

#15 ~D~

~D~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2012 - 13:59

Z tego co mi wiadomo to gestapo używało dobermannów a nie rottweilerów. Ale przecież zdjęcia z okresu III Rzeszy na pewno są kłamliwe... Osoba, która w taki sposób wypowiada się na temat jakiej kolwiek rasy jest wykłym ignorantem i nie warto zwracać uwagi na to co mówi/pisze. Większość tego typu komentarzy pochodzi od osób, które nawet nie wiedzą jak rottweiler wygląda a co dopiero miały przyjemność z nim obcować.

#16 ~ziom~

~ziom~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2012 - 18:28

co za ludzie

#17 Czytelniczka

Czytelniczka

VIP

• Użytkownicy
  • 964 postów

Napisano 04 kwiecień 2012 - 09:35

Służyłeś w gestapo, że to wiesz? :rolleyes:

Agresja u psa to wina durnego właściciela, a nie samego psa.
I rasa nie ma tu nic do rzeczy.

#18 ~Alina~

~Alina~
  • Goście

Napisano 12 maj 2012 - 20:08

Mam od 4 lat sukę z rasy ,,morderców" i jakoś nie zauważyłam nawet cienia agresji. Od morderców może wyzywać te psiaki tylko ten kto ich nie zna.

#19 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

sometimes dealing with silly people

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 15 maj 2012 - 06:22

Mam od 4 lat sukę z rasy ,,morderców" i jakoś nie zauważyłam nawet cienia agresji. Od morderców może wyzywać te psiaki tylko ten kto ich nie zna.

No wiec powiedz mi, dlaczego zdarza sie, ze pies zagryza dziecko? Niedawno zdarzylo sie to w USA. Jestem ciekawa Twojej i innych wlascicieli oraz znawcow psow odpowiedzi.

Ja znam jedna z prawdopodnych wersji <dlaczego> tak sie stalo.... chetnie poczytam Waszych przypuszczen... dodam tylko iz pies spal, gdy dzieciak go dotknal...

http://www.lvrj.com/...25.html?ref=725

Użytkownik WinoKobietyEcstasy edytował ten post 15 maj 2012 - 06:47

#20 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

sometimes dealing with silly people

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 16 maj 2012 - 15:47

Szanowni posiadacze psow. :)
Czyzby Wasza wiedza na temat tych madrych, wiernych ( ale czasmi nieobliczalnych w zachowaniu ), konczyla sie na posiadaniu i obronie jakie to one lojalne, fajne etc.??? ;)

Użytkownik WinoKobietyEcstasy edytował ten post 16 maj 2012 - 15:51

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych