Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ROŚNIE PENSJA MINIMALNA, OD 2020 ROKU 2600 ZŁOTYCH BRUTTO!

34 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2020 - 15:45

nie chcesz mieć kolegów w pracy? Stoisz cicho przy linii, a obok rozmawia ze sobą i żartuje 5 Białorusinów. A Ty cicho, bo nie znasz rosyjskiego... Czujesz się obcy....

Bądźmy poważni! 

Przy zerowym bezrobociu, wszystko jest ważne- i zarobki, ale też atmosfera w pracy, system pracy itp! 

zerowym bezrobociu ? i co może brakuje jeszcze rak do pracy

#22 ~nie mam wąsów~

~nie mam wąsów~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2020 - 15:58

skoro ci koszty nie wzrosły to czym powietrzem ?

Na pewno nie o 60procent

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2020 - 16:14

Na pewno nie o 60procent

ja tego nie wymyśliłem od 2015 do 2019 tyle podawali 61%  , zarobki patrząc po najniższych niecałe 30 % , w tym roku podwyżki pradu dla odbiorców indywidualnych co najmniej 10 % , alkohol 10 , wywoz smieci poszedł sporo do gory

#24 ~STELAŻ~

~STELAŻ~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2020 - 16:50

ja tego nie wymyśliłem od 2015 do 2019 tyle podawali 61%  , zarobki patrząc po najniższych niecałe 30 % , w tym roku podwyżki pradu dla odbiorców indywidualnych co najmniej 10 % , alkohol 10 , wywoz smieci poszedł sporo do gory

skąd te dane?

#25 ~ktosiek~

~ktosiek~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 18:29

ja zarabiam 1242zł na rękę(3/4 etatu)z tego odjąć 355zł na bilety,i zostaje mi jeszszcze trochę na życie.No cóż jest jak jest,niczego sie pewnie już nie dorobię,eh,

#26 ~czas na Lewicę~

~czas na Lewicę~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 16:19

ja zarabiam 1242zł na rękę(3/4 etatu)z tego odjąć 355zł na bilety,i zostaje mi jeszszcze trochę na życie.No cóż jest jak jest,niczego sie pewnie już nie dorobię,eh,

przy zerowym bezrobociu godzisz się pracować na 3/4 etatu?!

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 16:52

przy zerowym bezrobociu godzisz się pracować na 3/4 etatu?!

zero to ty masz w głowie

#28 ~ktosiek~

~ktosiek~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 19:15

Tak pracuję,a gdy powiedziałem,że chciałbym trochę podwyżki chociaż do tych 1500zł,usłyszałem tylko ironiczny uśmiech.(mowa o tamtym roku) bo w tym roku wzorsła najniższa krajowa i na 3/4 etatu pensja wynosi 1430zł.Wzrosła, ale ja odczuwam np.to iż też ceny za bilety wzrosly miesięczny poszedł do góry na wszystko eh.I po co komu ta podwyżka była?

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 21:29

Tak pracuję,a gdy powiedziałem,że chciałbym trochę podwyżki chociaż do tych 1500zł,usłyszałem tylko ironiczny uśmiech.(mowa o tamtym roku) bo w tym roku wzorsła najniższa krajowa i na 3/4 etatu pensja wynosi 1430zł.Wzrosła, ale ja odczuwam np.to iż też ceny za bilety wzrosly miesięczny poszedł do góry na wszystko eh.I po co komu ta podwyżka była?

widzisz jak kombinują żeby nie płacic ,

#30 ~Tawariszcz~

~Tawariszcz~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2020 - 00:39

O mamo co za pajac :( tylko nicki potrafi zmieniać ;) i nic nie rozumie

#31 ~KSIĄŻĘ BEZ GACI~

~KSIĄŻĘ BEZ GACI~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2020 - 15:31

zarobki to jedno, a towarzystwo drugie.

znacie jakieś firmy, w których pracują obecnie więźniowie?

Ja znam tylko Biazet. 

#32 ~więzieŃ Z BIAZETU~

~więzieŃ Z BIAZETU~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2020 - 18:07

zarobki to jedno, a towarzystwo drugie.

znacie jakieś firmy, w których pracują obecnie więźniowie?

Ja znam tylko Biazet. 

hhehehe co za idiota, lecz się człowieku, bo ten biazet to ci krzywdę  na psychice zrobił na całe życie

#33 ~Kondon~

~Kondon~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 18:31

Ziomki. Mam pytanie jako wiezien pracujący w biazecie ile dostaje na rękę po odliczeniu wszystkiego?

#34 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 22:10

Ziomki. Mam pytanie jako wiezien pracujący w biazecie ile dostaje na rękę po odliczeniu wszystkiego?

Nie uwierzysz, ale zwykle to kwota około 300 zł. 

Oni pracują dla zabicia czasu, żeby nie zwariowac lub z braku wyboru. Nieprawdą jest, że moga odmówić podjęcia zatrudnienia

#35 ~Anetka~

~Anetka~
  • Goście

Napisano 10 maj 2020 - 16:08

zaraz, zaraz. To w Biedronkach są umowy śmieciowe?

Oczywiście zarobki w Polsce są wciąż niskie, pensje większości ludzi na wiele nie starczają, ale szczytową nieuczciwością jest mówienie, że sytuacja jest równie zła jak za Tuska np. 6  lat temu. Wtedy szalało bezrobocie, sam jak w końcu znalazłem pracę , to na umowie śmieciowej przez agencję leasing team w Masterpressie. Na rękę na godzinę miałem 6,78 zł. Nie płacąc ZUSu, nie mając płatnych urlopów, okresu wypowiedzenia. Teraz to niemożliwe.

Aby stopa życiowa rosła szybciej potrzebna jest Lewica. 

ps. to w jakiej firmie teraz ludzie tyrają na umowach śmiecowych? 

A z Biazetem nie wyjeżdzajce. To już zupełnie inna para kaloszy. Wystarczy  się przejechać 16 po ich 1 zmianie, by zrozumieć, że nie należy tam pracować, nawet nie tylko z powodu zarobków, lecz przede wszystkich faktu jacy tam pracują ludzie..... więźniowie, Czeczeni, Gruzini, jacyś czarnoskórzy.....

Ty wybierasz Lewicę, i jak też wybieram Lewicę! 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych